You are currently viewing والدین برنامه ریزی شده از دولت بایدن درخواست می کنند تا قانون سقط جنین میسوری را ممنوع کند

والدین برنامه ریزی شده از دولت بایدن درخواست می کنند تا قانون سقط جنین میسوری را ممنوع کندجفرسون سیتی ، م. والدین و سرپرستان در میسوری می خواهند مقررات جدیدی را که می تواند بودجه Medicaid را در کلینیک های ارائه دهنده در سراسر ایالت کاهش دهد ، مسدود کنند.

قوانین جدید تأمین مالی سقط جنین برای بخش خدمات اجتماعی (DSS) را آسان تر می کند. فقط برنامه ریزی والدین در میسوری. مقامات برنامه ریزی شده والدین روز چهارشنبه گفتند که قوانین از آن روز به اجرا درآمد و آنها آماده هستند تا در مورد قوانین به دادگاه مراجعه کنند ، اما یک قانونگذار گفت که ایالت برنده خواهد شد زیرا حق دارد از شهروندان خود محافظت کند.

“ما از دولت بایدن می خواهیم از همه ارائه دهندگان واجد شرایط Medicaid ، از جمله برنامه ریزی برای والدین ، ​​محافظت کند.” یاملسی رودریگز ، رئیس و مدیر اجرایی برنامه ریزی والدین در سنت لوئیس و جنوب غربی میسوری ، گفت:

این ایالت یک قانون جدید برای سایت های سقط جنین دارد ، همانطور که توسط کمیته سنا در مورد مسئولیت مدیکید دستور داده شده است.

او گفت: “این هدف خاصی برای برنامه ریزی والدین نیست.” اما آنها اکنون تنها حامیان مالی هستند. “

وایت رئیس کمیته ای است که تابستان امسال پس از جلسه ویژه تمدید کمک هزینه بازپرداخت فدرال (FRA) ، که از برنامه Medicaid میسوری پشتیبانی می کند ، آغاز شد. رهبران سنا کمیته ای را برای رسیدگی به نگرانی های برخی از اعضا در مورد بودجه Medicaid برای سقط جنین ، مانند برنامه ریزی والدین تشکیل داده اند. در اوایل سال جاری ، کمیته تغییر قوانین را به وزارت بهداشت و خدمات ارشد (DHSS) و DSS توصیه کرد.

وایت می گوید: “از طریق برنامه Medicaid ، ایالت ها اختیار دارند استانداردهای صلاحیت را برای ارائه دهندگان Medicaid تعیین کنند و علیه ارائه دهندگانی که این استانداردها را رعایت نمی کنند ، اقدامی انجام دهند.”

بخشی از کد جدید به DSS و DHSS اجازه می دهد تا در طول تحقیقات با هم کار کنند.

وایت گفت: “هماهنگی بهتر بین وزارت بهداشت و خدمات ارشد و اداره خدمات اجتماعی ، یکی از تحقیقات و دیگری مانع از انجام Mo HealthNet می شود.”

طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

وی گفت: “این نقش دولت بایدن و CMS است.” [Centers for Medicare & Medicaid Services] رودریگز از مدیران و کسانی که به این قوانین Medicaid پایبند هستند ، دعوت کرد. “این وضعیت اضطراری با والدین برنامه ریزی شده با ما متفاوت از سایر ارائه دهندگان Medicaid در این ایالت تبعیض قائل می شود.”

رودریگز گفت که برنامه والدین منطقه سنت لوئیس سال گذشته بیش از 6،600 بیمار مبتلا به Medicaid را تحت پوشش قرار داد. توسعه این ماه به 275،000 میسوری دیگر اجازه می دهد تا قبل از حرکت به شرایط واجد شرایط بودن برای Medicaid برسند.

بخشی از قانون جدید همه کارکنان را ملزم می کند که در تمرینات آتش نشانی سالانه شرکت کنند.

وایت می گوید: “ما افرادی داریم که در یک اتاق عمل آرام هستند. آنها مراحل را انجام داده اند و در آتش هستند. آنها باید بدانند با افرادی که در آن اتاق هستند چه کنند ، زیرا آنها نمی توانند فرار کنند.”

تنها مکان برنامه ریزی شده والدین در ایالت St. واقع در سنت لوئیس ، مرکز وست اند ، خدمات سقط جنین را ارائه می دهد. این کلینیک ها غربالگری سرطان را ارائه می دهند ، کنترل تولد؛ خدماتی مانند معاینه و درمان پریودنتال را ارائه می دهد.

رودریگز گفت: “مقررات اضطراری بر توانایی فعلی ما در ارائه خدمات تأثیر نمی گذارد.” “تلاش های دولت برای خلع سلاح فرایند نظارتی سقط جنین یکی از راه های محدود کردن دسترسی بیماران به خدمات پیشگیری از تنظیم خانواده است.”

افسر ارشد خدمات بهداشت باروری در سنت لوئیس گفت که این مقررات مستلزم مستندات و تجهیزات ضد عفونی کننده مخصوص بیمار است.

مک نیکلاس گفت: بار رعایت این است که من فکر می کنم در دولت CMS و بایدن هستم ، بنابراین ما به آنها خواهیم گفت که مناسب نیستند.

بخش دیگری از کد این است که در طول تحقیقات ، اظهار می کند ، بدون همکاری یک کارمند بهداشت و یک کارمند ، می تواند منجر به کاهش صندوق ارائه کننده Medicaid شود. اگر تجویز کننده باید مصرف دارو را متوقف کند ، باید ظرف 24 ساعت به آزمایشگاه سقط جنین سقط را اطلاع دهد.

“اگر کسی تصمیم بگیرد آنها را ببرد [the rule] دادگاه من فکر می کنم ما با این قانون پیروز می شویم. “وایت گفت.

طبق اصلاحات هاید ، اگر جان یک زن به خطر بیفتد ، دلارهای Medicaid قابل لغو نیست.

دیدگاهتان را بنویسید