You are currently viewing هنر تفریح: فیزیکی ؛  احساسی و معنوی

هنر تفریح: فیزیکی ؛ احساسی و معنوی


در جوامع مذهبی و معنوی ، تنها افرادی که به نظر می رسد از تجربیات دنیوی جدا شده اند ، ممکن است تنها افرادی باشند که می توانند به این آرام ترین حالت برسند. همه ما در روزهای سال ، چه خوب و چه بد ، باید با سر و صدای دنیا کنار بیاییم!

در هر صورت، در این مقاله ، من معتقدم که تمریناتی که باید مطمئن شوم می تواند سلامت ، رفاه و طول عمر روزانه شما را بهبود بخشد. این شیوه ها می تواند به شما در دستیابی به شغلی که انتظار داریم کمک کند. لطفاً نحوه ایجاد این عادات ارزشمند را بیاموزید و از مزایای جسمی و روحی سفر زمینی خود لذت ببرید. شروع به رسیدن به حالت تعادل روحی و روانی کنید.

بسیاری از ما توجه نکرده ایم. “می گوییم می خوریم: “بنابراین ، اکثر ما بیش از حد شکر می خوریم ، روغنهای گیاهی هیدروژنه و سایر غذاهای بی جان و ناسالم از پذیرش سوء استفاده از طبیعت امتناع می ورزند. هر روز مردم هنگام ناهار یا شام در حین رانندگی سریع صف می کشند. بنابراین خوردن چیزی که قصد دارم توصیف کنم توهین بسیار جدی به بدن انسان است.

آره، من بیشتر به بدن انسان توهین کردم! یاد آوردن بدون رژیم غذایی سالم که حاوی تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز خدا باشد ، بدن شما نمی تواند واقعاً آرامش داشته باشد. بسیاری از مردم غذای خوبی ندارند ؛ کمبود خواب: قرص های خواب (ملاتونین ، که بسیاری از مردم فکر می کنند بی اهمیت هستند) و حتی قرص های خواب آور از نظر پزشکی. آخرین موضوع ولی به همان اهمیت در بالای این لیست حداقل ورزش مناسب و عدم ورزش برای کمک به حفظ تن عضلات وجود دارد.

از نظر فروتنی من ، زندگی در این شبانه روز مانند حمله قلبی است. این یک عامل م inثر در بروز دیابت و سایر بیماری ها است. ما داروهایی را تجویز می کنیم که در تلاش برای تغذیه بدن گرانبهای ما بسیار خطرناک هستند و به آنها اجازه می دهد تا برای درمان این بیماریها عمل کنند. اگر به این اهداف نرسیم ، پیر به نظر می رسیم و احساس می کنیم شستن ظرف ها در پایان عمر کاری ما!

وقتی تصمیم گرفتید که واقعاً می خواهید با آرامش غذا بخورید ، باید آشپزی را بیاموزید. آره، مگر من به شما نگفتم که باید آشپزی را یاد بگیرید (حداقل یک راه)؟ آرهاما خبر خوب این است که پخت یک قابلمه سوپ خوب در زودپز آسان است.

روش پخت این است که شما گوشت گاو را تفت دهید ، فیله مرغ یا گوشت خوک ترد درست کنید. اینها شامل سبزیجات تازه یا مقوی یا پیاز است. گوجه فرنگی، خیار ، هویج خلال شده یا چیزهایی که دوست دارید اضافه کنید. جستجوی سریع کلمات آنلاین “دستور العمل برای مبتدیان“بسیاری از کتاب ها. ما آموزش آشپزی و بسیاری از فیلم های YouTube را ارائه خواهیم داد.

با وجود ابزارهای بسیار زیاد ، دلیلی وجود ندارد که حداقل یک وعده غذایی در روز برنامه ریزی نکنید و از همه مهمتر ، درباره غذاهای بازسازی شده اطلاعات کسب کنید. بگذارید درباره مزایای پس گرفتن دو غذایی که هر روز می خورم توضیح دهم.

  1. تخم مرغ آلینمی تواند اینها برخی از قوی ترین غذاهایی هستند که می توانند به چشم و مغز شما کمک کنند تا فک خود را از دست بدهند.
  1. شیر خامنمی تواند وب سایت OrganicFacts.net بسیاری از مزایای مربوط به شیر خام را فهرست کرده است. همانطور که توضیح می دهند ، “شیر خام حاوی مواد مغذی کلیدی است که برای بدن مفید است. پروبیوتیک ها ؛ چربی ها ویتامین B12 ویتامین B6 کاروتنوئیدها ؛ کلسیم فسفر منیزیم و آهن ؛ حاوی اسیدهای چرب امگا 3 است اسید لینولئیک مخلوط حاوی ویتامین K و بسیاری از آنزیم های گوارشی است. این وضعیت ایجاد شده توسط A Raw Campaign for Raw Milk را ببینید.

بسیاری از غذاهای دیگر وجود دارند که می توانند به آرامش شما کمک کنندنمی تواند 10 رژیم غذایی برتر را در وب سایت انقلاب تناسب اندام مشاهده کنید. این جایگزین های عالی برای غذاهای آماده نه تنها شما را آرام می کند بلکه آب دهان شما را نیز حفظ می کند. برای مشاهده دستور العمل های این هفته حتماً از بنیاد Weston A. Price دیدن کنید.

خوشحالم که پرسیدی. آرامش روانی می تواند یکی از ساده ترین کارها باشد. اما مانند بسیاری از شما – من زمان زیادی را صرف “علائم” می کنم.آره، اما چی؟؟ “با احتیاط و ناخودآگاه ، اکثر ما درگیر این اقدام تصادفی خودزنی هستیم. من حتی در مورد این مشکل در وبلاگم تحت عنوان” بسته شدن امسال (چگونه می توان از نگرانی های سال آینده خلاص شد) نوشتم. ” همیشه به هر تصمیمی فکر می کنید؟آره، اما چی؟؟ “سپس این پست وبلاگ راهی تازه به شما می دهد تا با یادگیری نحوه تصمیم گیری خوب برای بقیه عمر ، تعادل ذهنی خود را حفظ کنید. قول میدهمنمی تواند

به جای بازنویسی این مقاله ، پست Health Life من را بخوانید آیا مشکلات سلامتی شما تخیلی است؟ اسرار بدن و ذهن

در آن من درباره کتاب بحث کردم دین و سلامت جیمز جی والش در مورد سربازانی می نویسد که از نظر روحی و روانی در طول جنگ جهانی دوم ویران شده بودند و با تمام تجربیات خود در تمام کارهای توانبخشی که دریافت کردند ، درمان نشدند. آنها فقط از طریق بیداری معنوی شفا یافتند. من از یک پست وبلاگ نقل قول می کنم

“وقتی والش تصمیم گرفت که بیماریهای ارائه شده توسط این سربازان غم انگیز یک مشکل بهداشتی واقعی از طریق مشاوره و سایر روش ها نیست ، او متوجه شد که اگر سرباز بتواند به باورهای مذهبی خود بازگردد و قدرت شفابخش خدا را بپذیرد ، تأثیر مثبتی خواهد داشت. درباره مشکلات خیالی و وضعیت روحی او “.

“من در جوانی ایمان خود را کنار گذاشتم. اما بعداً ، در میان بسیاری از تجربیات وحشتناک زندگی ، راه بازگشت را پیدا کردم. در رفتار متواضعانه خود ، تجربه ای را نیز تجربه کردم که بلافاصله زندگی من را 180 درجه تغییر داد.

“داستان در اینجا بسیار طولانی است تا بتوان آن را با جزئیات بیان کرد. اما همانطور که من می بینم ، ایده این است که دین و خدا را بفهمیم و برای قدرتهای ساده ای که نمی فهمیم به ما مراجعه کنید. می تواند ما را به فیض برساند. آره، اگر آنها برای ما هستند ، امکان پذیر است باور كردن برای اولین بار در زندگی ، متوجه شدم که به دارویی نیاز دارم که هیچ زمین دیگری احتمالاً آن را نداشته باشد. امیدوارم در صورت داشتن مشکلات روحی بتوانید به خدا مراجعه کنید. ”

“آیا برای من کاملاً جدید هستید؟”

کسی عکس شما را گرفته است
صحنه ای است که هرگز نخواهید دید
صحنه ای از لنز آنها ؛
نمایی که دیگران آن را دیده اند
صحنه ای که بلافاصله عاشق آن خواهید شد

عکاس چه احساسی دارد؟
کسی آنها را نگرفت.
ظاهراً خودخواه نیست
یا برخی از خواسته های ناپاک در زیر وجود دارد؟
یا این فقط یک موضوع امید متقابل است؟

در هر صورت،
شما آن را علامت خود قرار داده اید
شما در حال حاضر شخص موجود در عکس هستید. شما واقعاً نمی بینید.
تصویر روی طومار واقعی است
نظر شما در مورد این برند جدید چیست؟
– پل ولکین

توضیح ماریا اتوود ، CNHP من پزشک نیستم ، بلکه برای پیشگیری از هرگونه بیماری انسانی هستم. برای کاهش یا درمان ؛ تجویز کند یا تجویز نشود. قبل از پیروی از هرگونه توصیه ای که در مورد پست های وبلاگ یا وب سایت خود انجام می دهم ، به پزشک یا پزشک متخصص خود مراجعه کنید.

iStock / g-stockstudio (اصلی) ؛ debbiehelbing (تسلیت سرباز) ؛ تصاویر Peerayot (شیر و تخم مرغ)

ماریا اتوود ؛ CNHP

ماریا اتوود یک نیمه حرفه ای دارای گواهی سلامت طبیعی و Weston A. Price Chapter Leader است و از وب سایت وی در TraditionalCook.com در کلرادو اسپرینگز ، CO دیدن کنید. همچنین به ماریا مراجعه کنید راه خود را برای سلامتی و ثروت بپزید حتماً او را با DVD (که به عنوان دوره آموزش الکترونیکی نیز موجود است) دنبال کنید. نکات آشپزی سنتی وبلاگ
محصولات ماریا اتوود

راه خود را برای سلامتی و ثروت بپزیددیدگاهتان را بنویسید