You are currently viewing همه غذاهای Raina Dawn Lutz از همه بهتر هستند

همه غذاهای Raina Dawn Lutz از همه بهتر هستنددر پست [5 Reasons You Need Whole Foods] در دهه گذشته ، خوردن غذای من به این معنا نیست که من تمام غذای خود را بدون پختن خورده ام. این بدان معنا نیست که شما فقط می توانید از بازار غذاهای کامل غذا بخورید.

اما خوردن مقدار زیادی غذا مانند بزرگ شدن در طبیعت یا بسیار نزدیک به آن است. اساساً بازی با غذا نیست. چون میوه ، تولید کردن، ذرت حبوبات (حبوبات ، حبوبات ، ذرت) به شکل یا شکل طبیعی خود بسیار نزدیک هستند.

چربی بدن وقتی می بیند سیب زمینی شور یا شکر سفید پایین می آید ، باید کارهای بیشتری را برای هضم آن انجام دهد. این به این دلیل است که هیچ عنصری از غذا ساخته نشده است. اگر همه غذاها را انتخاب کنیم ، هضم را آسان تر می کنیم. بقیه زندگی ما را آسان تر می کند. و واقعا خوب است. پاشیدن این غذاها بر روی تمام یا بخشی از رژیم غذایی ما نیز به سلامت مغز و روان ما کمک می کند. من دوست دارم میوه های سبز تازه بخورم (اساساً خون اوکاناگان است!) اگر تابستان مرا در یک مهمانی غیرحرفه ای دیدید ، من خیلی بالا هستم 🙂

ရေ စာ ؛ آه عشق من! بسیاری از ما در مورد خوردن غذاهای ناخواسته رفتار آرام و بی نظیری داریم. زیرا ما با “غذاهای ناخواسته” سریع در ارتباط هستیم. اما به من اعتماد کن فست فود به معنی غذای بی کیفیت نیست. فقط باید به تنقلات متفاوتی که می خوریم فکر کرد.

در اینجا تعدادی از میان وعده های مورد علاقه من است.

غذای عالی ، غذای فوق العاده ، میان وعده

دیدگاهتان را بنویسید