You are currently viewing مرور: حقایق  سریع  غذای تازه و مقوی

مرور: حقایق سریع غذای تازه و مقوی


وقتی می گویم “کار” منظور من کلمه سال است. شش ساله ، بسیار قدرتمند و خلاق به علاوه بچه دوقلوها به علاوه کسب و کار من به علاوه مطالعات شراب من ؛ چیزهای زیادی در بشقابم دارم. بشقاب زندگی ضرب المثل من کاملاً پر است (فکر می کنم می توانم خیلی چیزها را بفهمم) ممکن است غذایی که خوردم بهتر از بعضی روزها باشد.

من و شوهرم تمام تلاش خود را می کنیم تا جایی که می توانیم آشپزی کنیم. اما عصرها دستان ما پر است. چالشنمی تواند بنابراین وقتی فرصتی برای بررسی Factor پیدا کردم ، یک سرآشپز سالم و تازه آن را مستقیماً درب منزل شما تحویل داد. “من مطمئن هستم که پاسخ من درست بود.”

به محض ورود ، آنها را در یک جعبه عایق بندی شده پر از بسته های یخ قرار دادند که برای خنک نگه داشتن و یخ زدن گوشت طراحی شده بود. پس از اتمام غذا خوردن ، آنها را در اسرع وقت در یخچال قرار دهید (جایی که آنها به مدت هفت روز خوب بمانند).

در اینجا کمی در مورد فاکتور صحبت می کنید (خواهید دید که چرا آنها مشتاق تلاش من هستند. هدف ما این است که به مشتریان خود در دستیابی به اهداف سلامتی و سلامتی خود کمک کنیم.

شما چیزهای زیادی درباره Fit Bottomed شنیده اید ، مگر نه؟

Factor از اجزای با کیفیت بالا استفاده می کند. همه غذاها تازه و کاملاً آماده هستند. آنها را به مدت دو دقیقه در مایکروویو یا فر گرم کنید و بگذارید ذوب شوند. راحت تر است. شما قادر نخواهید بود از استرس خلاص شوید. آنها غذا را با هدف محدودی (پروتئین بالا ، گیاهی ، گیاهخواری ، سرخپوشان و غیره) ارائه می دهند.

هر چیزی که توسط تیمی از سرآشپزهای مشهور ایجاد شده است فقط در مورد غذا نیست. هر ماده غذایی توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده تایید شده است. نتیجه؟ همچنین دارای طعم شگفت انگیز و تغذیه متعادل است.

هر هفته ، فاکتور یک نوبت برای انتخاب شما در اختیار دارد. میگوهای سیر و گوجه فرنگی را امتحان کردم. پیاز قرمز و مرغ چیپوتل تینگا ؛ کدو حلوایی بو داده و شلغم پستو ترکی با تخم مرغ تابه چوریزو و فلفل

طعم هرکدام خوب بود. و تقویت می کند. و چند تمرین عالی انجام دادم.

در اصل ، آنها با کیفیت بالا هستند و آماده خوردن در چند دقیقه از رستوران های سالم هستند. اندازه آن میگو را ببینید. (از بین این چهار غذای مورد علاقه من بود.)

برنامه های عامل بسیار انعطاف پذیر هستند. بنابراین می توانید در هر زمان تغییر دهید یا تغییر دهید. 12.83 دلار برای یک وعده غذایی شش تا 11.50 دلار برای یک وعده غذایی 12 وعده ای ؛ نوشیدنی بدون الکل شامل موارد اضافی سالم مانند پر کردن و عکس های سالم است. من نیاز دارم

من می خواهم بدون کسی که مشغول است (چه کسی؟!) یا نه خوب غذا بخورم همه تلاش (سلام ، آشپزی و غذاها) ؛ نکته IT است.

به روز رسانی: افراد در Factor در حال گسترش پیشنهاد ویژه ای برای خوانندگان ما هستند. این پیوند را دنبال کنید تا 90 دلار از سفارش خود تخفیف بگیرید. –جندیدگاهتان را بنویسید