You are currently viewing “غذای گیاهی” آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست … Raina Dawn Lutz

“غذای گیاهی” آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست … Raina Dawn Lutzرژیم غذایی گیاهی نام واقعی فروش شرکت هایی را که بخشی از جنبش غذایی واقعی نیستند شکل داده است. من به سلامتی شما اهمیتی نمی دهم. معانی زیادی ندارد ، اما توسط افراد یا گروه های مختلف می توان آن را متفاوت تفسیر کرد. این به معنای خوردن غذای ناخواسته نیست. این بدان معنا نیست که تا آخر عمر فقط آووکادو و آب میوه بخورید.

آیا هنوز می توانید گوشت بخورید؟ می توانید شب جمعه خود را با پیتزا و روال فیلم خود ، بیشتر گیاهخواری ، لذت ببرید. در واقع ، فکر می کنم ایده اصلی پشت غذای اساسی گیاه این است. روی آن تمرکز می کنم اغلب گیاه

این چیزی است که مایکل پولان به ما آموخت. غذای واقعی بخورید نه خیلی زیاد. بیشتر گیاهان.

خوردن بیشتر گیاهان فواید زیادی برای سلامتی شما و محیط زیست دارد. شما می توانید آن را در اینجا بخوانید [5 Reasons You Need Whole Foods] امروز من “مبتنی بر گیاه” را تجزیه می کنم تا برای شما ساده تر شود.

اما چند گیاه بر اساس درخت است؟

این یک راهنمای دقیق نیست بلکه یک حواس پرتی است. بدون راهنمای دقیق یا برنامه رژیم غذایی ممکن است ناراحت کننده باشد. از آنجا که تعریف دقیق رژیم غذایی گیاهی به طور رسمی تعریف نشده است ، چرا تا به امروز اینقدر منحرف و گیج کننده است؟ بیش از حد تحت تأثیر قرار نگیرید.

متخصصان تغذیه معتقدند که بیشتر مردم از رژیم گیاهخواری بیشتر از خوراک دام سود خواهند برد. اکثر رژیم های غذایی در سراسر جهان بر اساس میوه ها و سبزیجات است. سبزیجات ؛ دانه؛ حبوبات رژیم غذایی گیاهی را تأکید می کند که بر غلات و دانه ها تأکید می کند. گوشت و محصولات لبنی کمی مغذی تر از غذاهای گیاهی هستند. “کشور لوکس ما در جهان اول آن را عقب می کشد. با این حال، در مورد خوردن غذاهای گیاهی می توانید انعطاف پذیر باشید. لازم نیست فقط گیاه بخورید. بیشتر معنی می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید