You are currently viewing شراب و نوشابه یکی از گرایش های مورد علاقه ما است

شراب و نوشابه یکی از گرایش های مورد علاقه ما است


به دنبال چیزی جدید برای خوردن در بهار و تابستان هستید؟

هی ، ما هم! ما پنج شراب و نوشابه جدید داریم که با آن آفتاب زیبا مطابقت دارد.

پایین: الکل

شما می دانید که ما چقدر شراب خود را دوست داریم. اما آیا می دانید ما چقدر منطقی هستیم؟ همچنین شامل شراب است. اکنون من از WSET-1 عبور کرده و به WSET-2 خود می روم. من بیشتر از قبل شراب مزه کردم. این باعث می شود من خیلی زیاد هنگام نوشیدن مشروبات الکلی به عادات من توجه کنید. می دانم که تنها نیستم ؛ کاهش مصرف الکل ، یا در حال حاضر ، یک راه بزرگ است و فراتر از شش ماه ژانویه است.

بنابراین کالی ، وقتی فرصتی یافت که چند بطری Sunny With a Chance of Flowers را از مونتری امتحان کنم ، ناامید شدم. آنها یک رشد طولانی مدت هستند (یکی دیگر از روندهای شگفت انگیز در شراب در حال حاضر). اصلا شکر نداره چیز مورد علاقه من بدون گلوتن است – 9 AB ABV (شراب معمولی 11 تا 15 + 15 AB ABV است). این بدان معناست که کالری کمتری در هر وعده وجود دارد

بنابراین همه صخره ها اما آیا می پرسید طعم این شراب های الکلی چیست؟ (درست است ، به هیچ وجه نمی توانم وقتی شراب خوب زیاد است ، چیزی را که دوست ندارم بنوشم.)

گفته می شود تست طعم بسیار خوب است. Sauv blanc عموما گرم است. Sunny Sauvignon Blanc ، که در روزهای آفتابی می چرم ، علف رشد می کند ، با مرکبات و مقداری مالاکا روشن بود. در مقایسه با sauv blanc با الکل بالاتر ، Sunny Sauvignon Blanc کوچکتر و مشخص تر است. مانند آب بدون نور ، مانند آبجو سبک است. سانی شاردونی دارای وانیل است ، از طعم گلابی و سیب پیچیده تر است.

سانی پینو مورد علاقه من است و تا اینجا تمام شده ام. دلیلش این است که من عاشق پینوت هستم. پینو نوآر یک شراب سبک برای بدن است که به خوبی به نسخه های پایین تر می آید. این بطری حاوی گیلاس قرمز است ، حاوی قره قاط است و سبک و دوست داشتنی است.

هیچ کدام از این شراب ها برای لحظه ای شراب آه هه به شما نمی دهند. اما آنها قطعاً سرگرم کننده و نوشیدنی هستند. تمام بطری ها حدود 17 دلار خرده فروشی هستند و پوشیدن آنها در زیر نور آفتاب بسیار جالب است. به نظر می رسد کیسه ای است که با بند کشیده شده است. بسته بندی نباید تصمیم بگیرد که آیا شراب را دوست دارید یا نه. اما آیا نباید همه چیزهای جالب روی بطری را آفتابی با احتمال گل نامگذاری کرد؟ لبخند می زند. و این اصلا چیز بدی نیست.

چای خشک طبیعی

آب سخت و ذوب کننده ها را حرکت دهید ؛ چای خشک طبیعی یک چیز است از این رو خوشمزه – لذیذ

من سعی کردم برخی از چای Owl Brew Boozy و برخی از Bontanicals را ارسال کنم. خوبی چیزی است که آنها از آن لذت می برند و چیزی است که من جمع آوری می کنم. ساخته شده با مواد طبیعی و چای تازه معتبر ، فاقد گلوتن هستند ، حدود 5 alcohol الکل (و 100 تا 120 کالری) در هر قوطی گیاهخوار ؛ اینها تنها برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. نوشابه های کنسرو شده – طعم آنها عالی است.

مزه های سرگرم کننده: دارجیلینگ و گل های هیبیسکوس. صبحانه ی انگلیسی لیمو لیمو چای سفید تمشک هندوانه ، آناناس و بابونه Matcha – اینها بسیار شیرین و کمی ترش و کمی میوه ای و بدون ترشی هستند. چای، بگذارید قسمت مورد علاقه خود را به شما بگویم. شما می توانید طعم ظریفی را در هر فنجان چای که مناسب نوع آن است و واقعاً دوست داشتنی است بچشید.

آیا اشاره کردم اینها دوست داشتنی هستند؟ دوست داشتنی هستند.

کوکتل های کامبوچا

عکس از غذاهای زنده GT’s گرفته شده است

بومبی کامبوچا چیز جدیدی نیست (دستور کوکتل کامبوچا مورد علاقه ما را بررسی کنید (نام تجاری این کامبوچا را بررسی کنید)) و هنوز هم یکی از نوشیدنی های مورد علاقه ما است.

غذاهای زنده GT: یکی از مارک های کامبوچای ما دارای دستور العمل های جدید بسیار خوشمزه ای برای کوکتل و ماکتل است که نمی توانیم به اندازه کافی از آنها استفاده کنیم. همه را اینجا کنترل کنید. (مخصوصاً با دستور لیمو اسطوخودوس که در تصویر بالا مشاهده می کنید) – به برخی از طعم های تابستانی الهام گرفته از گل GT ، از جمله زنجبیل هیبیسکوس ، عشق اسطوخودوس و رز توجه کنید. Berry and GT’s Classic Kombucha Rosé. آنها اخیراً بطری هایی را برای ما ارسال کردند. آنها می توانند در کوکتل شما مخلوط شوند یا خیر. آیا آن را دارند (مخصوصاً رز بری!)

کنسرو شراب اسپریتزر

Rosé تازگی ندارد (بله ، من هنوز عاشق زمانی هستم که خورشید می درخشد) ؛ اما گزینه های خوب رز اسپریتز قوطی ها؟ بله ، لطفاً بیشتر بدهید.

مجموعه خواهران مک براید SHE CAN آخرین اعتیاد من است. (اگر خواهران مک براید را نمی شناسید ، به اینجا بروید ، داستان آنها را بخوانید و چند شراب بخرید. در تلاش برای کمک به تفکیک جنسیتی و نژادی ، طعم آنها عالی است.

اگر می خواهید شراب کنسرو شده کمی شیرین و کم الکل داشته باشید ، Yes Way Rosé Spritz را امتحان کنید. الکل 5؛ ؛ افزودن پنج قند و 93 کالری به کاهش خطر سوزش سر دل و سکته کمک می کند. میوه ها سبک و سرگرم کننده.

فراموش نکن، به یاد داشته باشید که همیشه می توانید اسپریتز خود را در خانه درست کنید. ما سه دستور العمل خوشمزه اسپریتز داریم.

شراب طبیعی

این روزها شراب های طبیعی با حداقل تداخل ارگانیک و بیولوژیکی بسیار محبوب شده اند. من توانستم یکی از مغازه های شراب سازی محلی مورد علاقه ام (با فریاد به شرکت Underdog Wine Co.) موجود در اینجا (با یک کلوچه شراب که فقط شامل شراب های طبیعی است) را بچشم. تنوع طبیعی وینو خوشمزه

پت -نات: تقریباً هر گونه ای که تا به حال در بالای خورشید دیده ام یا شنیده ام (یا – حتی بیشتر سرگرم کننده). اگر شراب طبیعی را امتحان نکرده اید ، فروشگاه شراب محلی خود را تهیه کنید. مقداری!

گزینه های غیر الکلی (و مزایای سلامتی)

بگذارید تکرار کنم. برای شاد بودن نیازی به نوشیدن نیست. و اگر می خواهید بدون آبجو چیزی سرگرم کننده را امتحان کنید ، گزینه های سرگرم کننده زیادی دارید. ما اخیراً ACV Switchel را با همکاری Marukan نوشیدیم. دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید مزه اش خوب است.

اکنون کدام گرایش شراب یا نوشیدنی را ترجیح می دهید؟ گذشته از همه اینها، ما بهترین چیزها را در زندگی به اشتراک می گذاریم ؛ بنابراین به هر چیزی در لیوان خود افتخار کنید. جاندیدگاهتان را بنویسید