You are currently viewing شاهزاده ویلیام و کیت با نزدیک شدن به سالگرد شدید خود با تصمیم سختی روبرو می شوند

شاهزاده ویلیام و کیت با نزدیک شدن به سالگرد شدید خود با تصمیم سختی روبرو می شوند


 • در این مقاله ما کمیسیون خرید محصولات خریداری شده از طریق برخی پیوندها را دریافت می کنیم.

 • دوک و دوشس کمبریج این هفته به عنوان سالروز مرگ دیانا با سه فرزند خود با تصمیمی غم انگیز روبرو می شوند.


  شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون این هفته با یک معضل روبرو خواهند شد زیرا تصمیم می گیرند چگونه در بیست و چهارمین سالگرد درگذشت سه فرزند و بازیگرشان دایانا تصمیم بگیرند.

  بچه ها یاد مادربزرگ را زنده نگه می دارند و خانواده خود را برای سالگرد غم انگیز آماده می کنند.

  در سال 2017 ، شهردار کمبریج نشان داد که چگونه حافظه مادرش را زنده کرده و می داند که او دو مادربزرگ دارد ، بنابراین آنها می دانستند که آنها دو مادربزرگ دارند.

  اعتبار: گتی

  ضبط دیانا مادر ما: زندگی و میراث دوک “ما اکنون عکس های بیشتری در اطراف خانه او داریم ، بنابراین اجازه دهید کمی درباره او صحبت کنیم.”

  در اوایل سال جاری ، خانواده کمبریج با شاهزاده جورج ازدواج کردند. نگاهی نادر به اینکه چقدر شاهزاده خانم شارلوت و شاهزاده لویی شاهزاده دیانا را دوست داشتند و کارت های شیرینی را که برای او نوشته بودند فاش کردند.

  چند سال قبل از تولدش در سال 1997 ، او عکس های کارت های دست ساز بچه های کمبریج خود را با مادربزرگش ، پرنسس دیانا ، در حساب اینستاگرام کنزینگتون رویال در روز مادر به اشتراک گذاشت.

  شاهزاده جورج سوم از نسب سلطنتی نوشت: “مادر بزرگ دیانا ، روز مادر مبارک! من خيلي تو را دوست دارم من از جورج عشق زیادی برای شما ارسال می کنم و همیشه به شما فکر می کنم. “

  پرنسس دیانا شاهزاده ویلیام شاهزاده هری تورپ پارک را شرمنده کرد

  اعتبار: گتی

  در همان زمان ، پرنسس شارلوت گفت: “مادر بزرگ دیانا ، روز مادر به تو فکر می کنم. خیلی دوستت دارم بابا دلم برات تنگ شده عشق فراوان. شارلوت ”

  خانواده سلطنتی با رونمایی از مجسمه اهدا شده توسط شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری ، از شاهزاده فقید ولزی ادای احترام خواهند کرد.

  در بیانیه کاخ آمده است: “به آنها اجازه دسترسی به Cradle Walk ، پیاده روی زیبا در اطراف باغ غرق شده داده می شود.”

  شاهزاده ویلیام کیت میدلتون

  اعتبار: گتی

  وی گفت: “هر کسی که می خواهد برای این سالگرد ، به ویژه برای این سالگرد ، استراحت کند ، خوش آمدید.” این برای هر کسی که مایل به خرید آزاد است باز خواهد بود. ”

  مجسمه شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری در ماه جولای رونمایی شد و این اولین ملاقات برادران برای ماه ها بود.

  دیدگاهتان را بنویسید