You are currently viewing سیرک فلور طرفداران را در مرکز بزرگ شگفت زده کرد

سیرک فلور طرفداران را در مرکز بزرگ شگفت زده کردسنت لوئیس: پس از وقفه ای به دلیل همه گیری ، شجاعت و شگفتی دوباره در مرکز بزرگ ظاهر می شود. Circus Flora ، که معمولاً در اوایل تابستان امسال اجرا می کند ، برای سی و پنجمین فصل خود به Big Top برمی گردد.

“به طور معمول ما در ماه ژوئن هستیم ، اما به دلیل همه گیری ، همه ما برنامه های خود را داریم ، ما باید کارهایی را که انجام می دادیم تنظیم کنیم. ” “بنابراین بسیار دوست داشتنی بود که ما سعی کردیم امسال پاییز را بدوزیم.”

یک سیرک به سبک اروپایی سرگرمی های مدرن را با هنرهای سنتی سیرک ترکیب می کند. امسال این “آزمون قرن” است. تپه بزرگ در دادگاه ظاهر شد و آکروبات ها شاهد بودند.

وی گفت: “اشتباهاتی در دادگاه وجود دارد.” تماشاگران شگفت انگیز هیئت داوران امسال هستند ، بنابراین هنگام بیرون آمدن باید به چند نکته توجه کنید. ”

Sapphire Flora فعالیتهای سراسر جهان و اینجا در سنت لوئیس را گرد هم می آورد. یکی از آنها جاناتان برنز ، کمدین و همجنس باز اهل پنسیلوانیا است.

“این اولین بار است که در Circus Flora اجرا می کنم. این اولین بار است که در یک سیرک شرکت می کنم. “

برنز مانند بسیاری از نوازندگان ، مشتاق است که پس از COVID-19 به کار خود بازگردد.

“یک سال و نیم پیش ، من در زیرزمین خانه خود با دوربین اجرا می کردم. بنابراین واقعاً خوشحالم که وقتی بیرون می روید ، می خندید. مردم عمداً به من می خندند. ”

فلور شیره نیاز به اثبات یا آزمایش منفی COVID-19 برای همه افراد 12 سال به بالا دارد. ماسک نیز مورد نیاز است.

“ما دیوارهای چادر را بسته ایم. پس خوب است. هوای آزاد و امن است. “واقعاً شگفت انگیز است و طرفداران برگشتند.”

و خیلی ممنون که از این نمایش ها برگشتید

وی گفت: برای همه جادو بیاورید. ما باید با مخاطبان خود تعامل داشته باشیم. “ما می خواهیم با احساس بهتری نسبت به زمانی که آنها وارد شده اند از این چادر خارج شویم.”

بلیط “محاکمات قرن” فقط 15 دلار قیمت دارد و تا پایان اکتبر ادامه دارد. انتظار می رود Sapphire Flora به برنامه معمول خود در ماه ژوئن در سال 2022 بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید