You are currently viewing سوپ فلاش چربی معروف من: سبک کتو

سوپ فلاش چربی معروف من: سبک کتو


چربی های سالم یک فوق ستاره تغذیه جدید هستند.

رژیم های کتوژنیک به دلیل تاثیر قوی در کاهش وزن ، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. “کتو” دارای چربی زیادی است ، پروتئین کم کربوهیدرات کم ، بدن شما به عنوان سوخت اصلی به جای کربوهیدرات می سوزد. اگرچه این دارو ده ها سال است که برای کنترل تب استفاده می شود ، اما اکنون به دلیل مزایای سلامتی آن به طور گسترده ای شناخته شده است.

شما وبلاگ های من را می خوانید و من به شما توصیه نمی کنم که برای مدت طولانی کتو مصرف نکنید ، مخصوصاً برای زنان. با این حال ، من معتقدم که کتو برای نتایج حسی کوتاه مدت آنجا خواهد بود. چربی های سالم و ضروری می توانند مغز شما را بسوزانند ، چربی شکم را سوزانده و از استرس جلوگیری کرده و سطح هورمون سالم را حفظ کنند. اشتها را بالا می برد و قند خون را بالا می برد. چرا همه آنها را دوست ندارم؟

سوپ سم زدای چربی جدید من (سبک کتو) حاوی پروتئین است این سوپ که با ادویه جات گرم و شیر نارگیل خوشمزه و پرچرب تهیه شده است ، ترکیب کاملی را ایجاد می کند. پرداخت کردن ، ویژه

این یک دستور العمل آسان است که به کاهش وزن طولانی مدت کمک می کند و نتایج به صورت خودکار است. خواننده ای از مجله جهان زنان من در یک هفته 11 کیلو وزن کم کردم. یکی دیگر در عرض سه روز 10 کیلو وزن کم کرد. دیگران هفته ای 6 پوند وزن اضافه می کنند. 7 تا 11 پوند وزن کم کردم.

این سوپ سم زدایی “One Pot Wonder” با نتایج عالی ، راز نهایی این است که چرا رژیم گیرندگان در همه جا مصمم هستند.

مناسب برای لاغری زمستانی عناصر شامل می شود:

  • عطرهای گرم و خاکی. ادویه جات ترشی جات و ادویه جات موجود در ادویه ها به هضم غذا ، رفع یبوست و گاز معده و تسکین میگرن و سردرد کمک می کند.
  • سبزیجات تازه و غنی از سبزیجات نیازهای تغذیه ای بدن شما را برآورده می کنند و آنتی اکسیدان ها از سلول های شما محافظت کرده و روند پیری را کند می کنند.
  • استخوان ماهیچه ها غضروف گوشت گاو ، که یک ساختمان مهم برای پوست و خون است. گوشت بدون چربی ، مانند بوقلمون یا مرغ
  • شیر نارگیل کتوژنیک چربی سوز و آووکادوی سالم چربی های مناسب را برای بدن شما فراهم می کند.دیدگاهتان را بنویسید