You are currently viewing سلام!  + کمی به روز رسانی – سارا گلدشتاین

سلام! + کمی به روز رسانی – سارا گلدشتاین


سلام دوستان.

این یک به روز رسانی زندگی و تجارت قدیمی است که امیدوارید از آن لذت ببرید.

اکثر من در 7 ماه گذشته آفلاین بوده ام ، بنابراین قبل از ارسال مجدد پست ، مواردی وجود دارد که می خواهم در مورد آنها صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، رابطه من با رسانه های اجتماعی پیچیده است و دائما در حال تحول است. به عنوان یک صاحب مشاغل ، رسانه های اجتماعی اغلب مهم تلقی می شوند و می توانند به بخشی جدایی ناپذیر از ایجاد یک کسب و کار تبدیل شوند. با این حال احساسات خودم مانع شد و پیدا کردن تعادل بسیار دشوار شد.

من به طور تصادفی از شبکه های اجتماعی بازنشسته شدم و در وبلاگم پست کردم. این با احساس سوزاننده ای شروع شد که مردم نسبت به رسانه های اجتماعی مثبت نیستند. من همیشه رسانه های اجتماعی را راهی برای آموزش دیگران به عنوان امتداد تمرین شخصی و مراقبت های بهداشتی شرکتی خود می دانستم. در سال های اخیر ، این نیز راهی برای ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط تجاری معنادار بوده است. با این حال من بیش از پیش از همه “صداهای” آنلاین در فضای تغذیه آگاه شده ام و نمی خواهم آنها را دست کم بگیرم.

مدتی طول کشید تا بفهمم چه چیزی را می خواهم به صورت آنلاین نشان دهم. رسانه های اجتماعی جریان نقدی یا درآمدزایی مهمی برای کسب و کار من نیستند ، بنابراین من به اندازه کافی خوش شانس بودم که وقت و مکان برای تأمل دارم. این با این واقعیت ترکیب می شود که برنامه من اخیراً بسیار شلوغ بوده است (بیشتر در مورد آن در این پست). وبلاگ من از ادامه ارسال مقاله به Twist & Sprout و کانالهای بعدی من در رسانه های اجتماعی هیجان زده هستم. حقوق صاحبان سهام ؛ سلامت ، از جمله مسائل مربوط به عدالت غذایی ؛ رفاه ما مشتاقانه منتظر ادامه بحث های مهم خود در زمینه غذا و تغذیه هستیم. امیدوارم مطالب من به عنوان موضوع تغییر رسانه های اجتماعی همچنان بهبود یابد. و من به عنوان یک شخص ، مثل یک عادت رشد کرد.

بنابراین اکنون برای اطلاعات واقعی.

در ماه جولای ، من شخصاً درهای مکان ها را بستم. این واقعاً مانند پایان یک دوره بود ، اما در عین حال یک تسکین بزرگ به نظر می رسید. خوب است که درها را در یک اتاق ببندید و اتاق دیگری را شروع کنید. من از راه دور کار می کنم. برگزاری کارگاه های آنلاین از طریق Zoom / Skype.

(عکس بالا نشان می دهد که من در یک روز بسیار گرم در حال حرکت هستم. من هیجان زده و هیجان زده هستم که یک روز دفتر را ترخیص کنم و به اتاق جدیدی نقل مکان کنم.)

من هنوز در مدرسه هستم ؛ وقت زیادی از من می گیرد. از نو این یکی دیگر از دلایلی است که من شبکه های اجتماعی خود را قطع کردم. من چند موقعیت مختلف داوطلبانه مرتبط با مدرسه دارم ، به عنوان دستیار تحقیق کار می کنم و در پروژه های تحقیقاتی و تغذیه فوق برنامه کار می کنم.

در بیش از یک یادداشت شخصی ، درباره تابستان خوب / اوایل پاییز نوشتم. همه چیز در نظر گرفته شد. تا جایی که می توانستم بیرون را گذراندم. من چند سفر تعطیلات با تعدادی از دوستان بادکنک انتخابی و همراهانم داشتم. من و شریکم یک واحه کوچک در فضای باز در ایوان جلویی خود ایجاد کردیم و یک باغ ظروف واقعاً سرگرم کننده را آزمایش کردیم. این به من بسیار سرگرم کننده بود (و سبزیجات در طول تابستان و اوایل تابستان!).

برای مراحل بعدی ، برخی از موارد زیر را ذکر کرده ام:

مربی تغذیه 1: 1 اکنون همه قرارها به صورت آنلاین از طریق Zoom ، FaceTime ، Skype یا تلفن در دسترس هستند. با خیال راحت بسته های ما را در اینجا مشاهده کنید. همچنین می توانید به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید 🙂

رفاه محل کار مجدداً ، تقریباً همه کارگاه ها از طریق Zoom ارائه می شوند و به صورت زنده ارائه می شوند. برنامه چالش 10 روزه ما کاملا جعلی است. اگر به خدمات بهداشت حرفه ای علاقه دارید ، می توانید جزئیات را در اینجا ببینید. برای یک نقل قول کامل به ما ایمیل بزنید در [email protected]

وبلاگ + اینستاگرامپست های وبلاگ در مورد دستور العمل ها هستند ، ما به ترکیب مطالب آموزشی و پست های اطلاعاتی ادامه خواهیم داد. در آینده ، پست های وبلاگ ارزشهای من به عنوان یک متخصص تغذیه و یک دانشجوی مادام العمر را منعکس می کند و طیف گسترده ای از موضوعات را شامل می شود. بحث بر تغذیه متمرکز بود. غذا پایداری بلند مدت ؛ سیستم های غذایی ؛ نابرابری های بهداشتی ؛ تمرکز بر عدالت غذایی و تحقیقات تغذیه.

خرید کنید: مغازه من دستور غذا و کتاب آشپزی می فروشد. من دائماً منابع موجود در اینجا را به روز می کنم. لطفاً به من اطلاع دهید ، مخصوصاً اگر به دنبال چیزی هستید. 🙂

ممنون که به روز رسانی های من را می خوانید. لطفاً اگر پست مفیدی دارید به من اطلاع دهید. اگر سوالی دارید من را در جریان بگذارید.

– سارادیدگاهتان را بنویسید