رژیم لاغری – مدل لب لب زندگی | کویتوس


همه چیز در مورد پیدا کردن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن است و هرگز به قرص ها و مکمل های کاهش وزن که امروزه در همه جا پیدا می کنید ، مراجعه نمی کنید. اگر می توانید رژیم غذایی سالم و متعادل را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. یکی از اولین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که از وعده های غذایی خودداری کنید یا از غذاهای ناسالم اجتناب کنید. اگر فکر می کنید خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز بدون خوردن دو بار در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. برای کاهش وزن ، باید یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که با ورزش و برنامه غذایی متعادل و سالم به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که مایل به کاهش وزن هستند رژیم جنرال موتورز است زیرا این سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن است. به شما مکمل یا قرص کاهش وزن داده می شود. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی بود که برنامه تغذیه ای به نام General Car Motors Diet یا GM Diet را معرفی کرد. از بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی عقب است. این رژیم لاغری در دسترس شرکت ها است ، مدارس ؛ از سلامت افرادی که در دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند حمایت می کند. این رژیم غذایی در همه گروه های سنی محبوب است و بسیاری از افراد ادعا می کنند که با این رژیم می توانند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

اکثر شما احتمالاً به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل هستید. شما انواع ورزش ها را از یوگا گرفته تا دویدن و ورزش را امتحان کرده اید ، اما نتوانسته اید چربی اضافی بدن خود را از دست بدهید. اگر چاقی یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

غذای جنرال موتورز
هنگامی که آماده شروع برنامه GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید آماده سازی ذهن خود است. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای دارید ، می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید. می توانید سریع وزن کم کنید. این برنامه غذایی فقط یک هفته است و ممکن است به یک وعده محدود شود. اگر این رژیم را با دقت دنبال کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که هرگز نباید گرسنه بمانید. گرسنگی اثر معکوس دارد. در پایان برنامه ، به جای کاهش وزن ، اضافه وزن خواهید داشت. این برنامه میزان و نوع دقیق غذا را برای سیر نگه داشتن شما نشان می دهد. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده می کنند از میزان کاهش وزن با عدم تغذیه مناسب شگفت زده می شوند. اما نگران نباشید. به دستورالعمل های این برنامه غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم کاهش وزن 7 روزه برای 8 کیلوگرم وزن
روز اول غذا: میوه های تازه
کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. این رژیم غذایی باید در اولین روز برنامه شما روی میوه ها تمرکز کند. به جز موز می توانید هر مقدار که دوست دارید سبزیجات بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و خیار بسیار خوب هستند. بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و حتی به دیگر سبزیجات برگ سبز دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، یک تکه میوه بخورید و آب بنوشید.
روز دوم غذا: سبزیجات
روز دوم یا سبز است یا سبز. به شما اجازه می دهد سبزیجات مورد علاقه خود را در طول روز بخورید ، چه پخته و چه پخته نشده. آره، مراقب باشید در پخت سبزیجات از روغن استفاده نکنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است. آنها بهتر است در طول روز پس از سوزاندن کربوهیدرات ها مصرف شوند. عدس پخته شده با بهترین سبزیجات برای روز دوم وعده غذایی شما. هویج سبز یا پخته ؛ کلم بروکلی ، خیار ، کاهو کلم سبز پخته شده آره، سیستم گوارشی شما امروز کمی متفاوت از معمول عمل می کند و می توانید بیشتر به دستشویی بروید. در روز دوم ، نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

سومین روز کاهش وزن – میوه و سبزیجات و پوست سالم داشته باشید
برنامه رژیم غذایی GM 3 به شما امکان می دهد در طول روز مقدار زیادی سبزی و میوه بخورید. اما مراقب باشید سبزیجات ، موز یا سیب زمینی نخورید. می توانید صبح ها سبزیجات و عصرها سبزیجات بخورید. این ترکیب با شماست. نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

روز چهارم غذا: موز و شیر
روز چهارم ممکن است برای بسیاری جذاب باشد. می توانید 8 تا 12 موز و 3 فنجان شیر در روز بخورید. این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید یک موز و بخشی از شیر را تقسیم کنید تا در طول روز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح ، یک موز و یک لیوان شیر ؛ ناهار شامل یک لیوان شیر و چند عدد موز است. 3 موز در شب ، یک لیوان شیر و موز در شب بخورید. اگر از این برنامه پیروی کنید ، در تمام طول روز احساس گرسنگی خواهید کرد.

پنجمین روز رژیم کاهش وزن – گوجه فرنگی
روز 5 روزی است که می توانید خودتان یک مهمانی کوچک داشته باشید. امروز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز بخورید. از آنجا که بدن شما سطح بالایی از اسید اوریک تولید می کند ، بهتر است میزان مصرف آب خود را از 12 لیوان به 15 لیوان افزایش دهید.

رژیم روز 6: یک فنجان برنج
امروز می توانید از یک فنجان برنج برای ناهار و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات استفاده کنید. شما امروز بین 8 تا 12 لیوان آب می نوشید. شما این را سبک تر احساس خواهید کرد ؛ شکی نیست که دستگاه گوارش شما قوی تر می شود.

هفتمین روز کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. امروز می توانید یک فنجان برنج و هر مقدار که دوست دارید سبزیجات و آب میوه میل کنید. این روز بهترین روز هفته برای شما خواهد بود.

شما متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد. شما میوه؟ من هیچ کاری جز پیروی از طرح سبزی و آب انجام ندادم. این برنامه تغذیه مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن داشته باشید. برای همه کسانی که تشنه کاهش وزن هستند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از خوردن هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

زیبایی برای اطلاع از رازهای سلامتی و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید.

آخرین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”؟

با تزریق ژل به لب ها باعث تقویت لب ها می شود

گونه ها با تزریق روغن به گونه ها برجسته می شوند

تزریق بوتاکس چین و چروک های صورت را از بین می برد

جایگزینی سینه با پروتز

درد عضلات را با ماساژ درمانی درمان کنید

دیدگاهتان را بنویسید