You are currently viewing رژیم غذایی 7 روزه برای کاهش وزن – رژیم غذایی برای کاهش وزن

رژیم غذایی 7 روزه برای کاهش وزن – رژیم غذایی برای کاهش وزن


رژیم 7 روزه برای کاهش وزن
رژیم 7 روزه برای کاهش وزن

رژیم نظامی 7 روز برای کاهش وزن

امروزه با ظهور کشاورزی مکانیزه ، افراد کمتر و کمتر قادر به حرکت هستند و این مشکل منجر به مشکل چاقی شده است. این مشکل یک ضعف عمده در ظاهر و تناسب اندام است و می تواند برای سلامتی مضر باشد. حالا فرض کنید او شرایطی دارد که باید سریع وزن خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، او به یک مهمانی بزرگ یا یک رویداد مهم دعوت شد و لباس مورد علاقه خود را از دست داد زیرا زمان کافی برای تهیه لباس مناسب نداشت. در چنین شرایطی ، اولین سالی که به ذهن این فرد می رسد این است که آیا پاسخ عملی وجود دارد که بتواند او را سریع وزن کم کرده و لباس مورد علاقه اش را بپوشد؟

در این مقاله شما را با رژیم غذایی 7 روزه آشنا می کنیم که می توانید برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم انجام دهید.

اهمیت انتخاب غذای مناسب

نکته مهم در انتخاب روش مناسب کاهش وزن ، روشهای معجزه آسای کاهش وزن و افراد است. استفاده نکن. با برنامه ریزی مناسب و رژیم غذایی سالم می توانید به وزن دلخواه خود برسید. حذف یک یا دو وعده غذایی اصلی یا خوردن غذاهای نامنظم می تواند باعث کاهش وزن شما و به خطر انداختن سلامتی شما شود. همچنین ، همیشه به خاطر داشته باشید که اهدافی را که نمی توانید به آنها برسید تعیین نکنید ، زیرا بدن شما می تواند نوعی ورزش و رژیم سخت را حفظ کند.

رژیم GM چیست؟

رژیم GM (GM) یکی از رژیم هایی است که می تواند بین 6 تا 7 پوند در هفته وزن کم کند. با خوردن این غذا بدن کالری دریافت می کند و در نتیجه فرد سریعتر وزن خود را افزایش می دهد. با این حال ، این روش دارای مزایا و معایب خود در همه روشهای کاهش وزن است و باید از زوایای مختلف مورد بررسی قرار گیرد تا بر سلامت فرد مورد بحث در این مقاله تأثیر نگذارد.

اطلاعات خاصی در مورد تاریخچه و روش این غذا وجود ندارد. در ابتدا ، دیدگاه عمومی این بود که حکومت نظامی طراحی و ارائه کارکنان جنرال موتورز را به شدت رد کرد. مدت زمان این رژیم 7 روز است و شما باید روزانه غذاهای خاصی بخورید. اکثر افراد مجاز به خوردن سبزیجات خواهند بود. در روزهای آخر فقط گوشت مجاز به خوردن است. کلید افزایش وزن دریافت کالری بیشتر از نیاز بدن است. کلید کاهش سریع این است که از رژیم غذایی کم کالری مانند میوه و سبزیجات استفاده کنید. بنابراین ، تعداد کالری مصرفی در روز بیشتر از میزان مصرف خواهد بود. متخصصان تغذیه معتقدند سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون استفاده از این مواد شیمیایی است. این رژیم هیچ گونه محدودیت کاری یا سنی ندارد. هر کسی می تواند به راحتی با این رژیم لاغر شود.

کلید شروع رژیم غذایی GM این است که ذهن خود را آماده کرده و برای خود اهداف تعیین کنید. زیرا هنگامی که هدفی را با ذهن در نظر گرفتید ، تمام تلاش خود را برای رسیدن به آن هدف با اطمینان بیشتر انجام می دهید که در صورت فراتر رفتن از آن موفق خواهید شد. و بهره وری شما افزایش می یابد. در طول این غذا ، فقط از غذاهایی که در این رژیم مشخص شده استفاده کنید. توجه به این نکته ضروری است که این غذا شما را در طول روز گرسنه نمی کند. برعکس این امر صادق است و کاهش وزن باعث افزایش وزن شما و هدر رفتن تمام تلاش شما می شود. ممکن است عجیب به نظر برسد که می توانید در این زمان گرسنگی را به طور م loseثر از دست بدهید ، اما این رژیم غذایی در نظر گرفتن کالری است. می توانید کل روز را تقویت کنید. تنها نکته جدی این است که از دستورات این دولت به شدت پیروی کنیم.

اهداف رژیم جنرال موتورز

  • در 7 روز تا 7 کیلوگرم وزن کم کنید
  • سموم را از بدن دفع می کند
  • عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد
  • افزایش توانایی سوزاندن چربی بدن

رژیم کاهش وزن 7 روزه تا 7 کیلوگرم

اول از همه، مهم است که قبل از خوردن این غذا با یک متخصص تغذیه صحبت کنید. همانطور که گفته شد ، این رژیم غذایی 7 روز طول می کشد و فقط باید در رژیم های غذایی که در دستورالعمل کاهش وزن 7 کیلوگرمی وجود دارد استفاده شود.

1 اولین روز رژیم: میوه های تازه بخورید

روز اول برای شما بسیار مهم خواهد بود. زیرا می خواهید به هدف خود برسید و تغییری اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. بنابراین طبیعی است که امروز برای شما کمی سخت باشد. در این مرحله باید از میوه های مختلف استفاده کنید. سبزیجاتی مانند هندوانه و خیار می توانند انتخاب خوبی باشند. لازم به ذکر است که استفاده از موز در میوه مجاز نیست. ماده خام استفاده از سبزیجات در آشپزی ممنوع است. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. بنابراین وقتی در روز اول گرسنه هستید ، فقط میوه بخورید.

2 روز دوم رژیم: سبزیجات بخورید

برخلاف روز اول ، شما مجاز به خوردن سبزیجات نیستید. در روز دوم می توانید از سبزیجات مختلفی که دوست دارید استفاده کنید. شما مجاز به طبخ سبزیجات هستید ، اما هنگام پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. لوبیا پخته سبز هویج پخته شده کلم بروکلی ، خیار ، کاهو امروزه بسیار توصیه می شود. سیب زمینی یک سبزی محسوب می شود و کربوهیدرات بالایی دارد ، بنابراین می توان آن را برای صبحانه پخت و در طول روز سوزاند و برای عملکردهای مختلف به انرژی نیاز دارد. امروز تغییراتی در عملکرد دستگاه گوارش خود مشاهده خواهید کرد. ممکن است تعداد دفعاتی که به پزشک مراجعه می کنید افزایش یابد. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

3 روز سوم رژیم لاغری: با خوردن میوه و سبزیجات از پوست سالم لذت ببرید

در واقع ، سومین روز برنامه غذایی GM ترکیبی از دو روز گذشته است. به این ترتیب ، شما می توانید سبزیجات و میوه ها را در طول روز بخورید. ممنوعیت این مرحله موز و سیب زمینی است. میوه ها و سبزیجاتی را که می خواهید بخورید بخورید. به عنوان مثال ، می توان از آن برای خوردن سبزیجات صبح و میوه بعد از ظهر یا به صورت ترکیبی یا ترکیبی استفاده کرد. مانند قبل ، باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

4 رژیم لاغری روز چهارم. موز و شیر بخورید

روز چهارم یکی از هیجان انگیزترین روزهای این غذا است. می توانید روزانه 8 تا 12 موز بخورید و حداکثر 3 فنجان شیر بنوشید. ممکن است نگران باشید که برنامه روز چهارم باعث زخم معده شود. اما در پایان روز ، سرشار از انرژی خواهید بود. آره، برای جلوگیری از احساس گرسنگی در طول روز باید شیر و موز را جدا کنید.

5 روز پنجم رژیم لاغری: خوردن گوجه فرنگی

پنجمین روز ، روز خوردن گوجه فرنگی است. این روز برای شما نیز جالب خواهد بود. زیرا می توانید یک فنجان برنج با 6 تا 7 گوجه فرنگی در روز بخورید. همانطور که می دانید ، خوردن گوجه فرنگی میزان اوره را در بدن شما افزایش می دهد ، بنابراین مصرف آب خود را افزایش دهید. این مقدار می تواند تا 15 لیوان آب در روز برسد.

6 رژیم لاغری روز ششم: یک لیوان برنج بنوشید.

امروز به شما یک فنجان برنج اجازه داده می شود. می توانید با خوردن انواع سبزیجات در طول روز خود را سیر نگه دارید. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. در این مرحله ، بدن شما را سبک کرده و سیستم گوارش شما را تقویت می کند.

7 هفتمین روز رژیم – آب میوه و سبزیجات

آخرین روز برنامه غذایی GM بهترین و هیجان انگیزترین روز آن بود. در اینجا می توانید یک کاسه برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای که دوست دارید ترتیب دهید.

در پایان این مرحله ، در واقع ، ممکن است متوجه شوید که برنامه رژیم غذایی 7 روزه شما وزن شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. غذاهای پرکالری را حذف کنید. میوه ها و سبزیجات خوردن مقدار زیادی سبزیجات و آب به کاهش وزن کمک می کند و سلامتی و طراوت را برای خود به ارمغان می آورد. اگر به آینه نگاه کنید ، متوجه می شوید که روشن تر و واضح تر است. همچنین سیستم گوارش شما را تقویت می کند.

مزایای سیستم GM

  1. مهمترین و مهمترین مزیت رژیم جنرال موتورز این است که به شما در کاهش سریع وزن کمک کند. این فرآیند با کاهش مصرف غذاهای پرکالری انجام می شود.
  2. برای بدن سمی است. با کاهش میزان کالری در بدن ، بدن بسیاری از سموم و مواد زائد را دفع می کند. آره، رژیم های سم زدایی برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند. مراقب باشید زیرا می تواند به بدن آسیب برساند.

نقاط ضعف جنرال موتورز

  1. این ماده غذایی حاوی مواد مغذی ضروری مورد نیاز بدن نیست. در روزهای اولیه این رژیم ، چربی ، ویتامین B12 بدون آهن و مواد مغذی دیگر. پروتئین اشتها را کاهش می دهد و رژیم غذایی غنی از پروتئین به کاهش وزن کمک می کند. حتی کوچکتر از غذاهای پر کربوهیدرات است. سوء تغذیه و کمبود همه درشت مغذی ها برای بدن مضر است و فرد ظرف چند روز گرسنه می شود.
  2. نمی توان به این حکومت نظامی اعتماد کرد. زیرا تا به امروز هیچ تحقیقی از آن حمایت نکرده است.
  3. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. در حقیقت با کاهش تعداد کالری هایی که می خورید ، بدن شما ممکن است دچار کم آبی شود و به طور ناگهانی وزن خود را کاهش دهد. بنابراین ، مهم است که تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را در نظر بگیرید و آنها را با فعالیت بدنی ترکیب کنید. چنین غذاهایی به شما در سوزاندن چربی ، کاهش وزن و حفظ سلامتی کمک می کند.

آیا دولت GM ارزش تلاش را دارد؟

بسیاری از مردم به دنبال راهی سریع برای کاهش وزن در برخی شرایط هستند. متاسفانه کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. این رژیم مصرف نوشیدنی های شیرین و شیرین را محدود می کند تا بتوانید میوه و سبزیجات بیشتری بخورید ، اما این کاهش وزن موقتی بوده و بدن شما به وزن اولیه خود برمی گردد. توصیه کلی این است که با این غذاها درگیر نشوید و هیچ یک از مواد مغذی لازم را به بدن خود نبرید زیرا مواد مغذی ضروری را مصرف نمی کند. اگر به هر دلیلی موقتا بدشانس هستید. بنابراین با مشورت با متخصص تغذیه ، انتخاب رژیم غذایی سالم و ورزش روزانه به سلامت خود اهمیت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید