You are currently viewing بهترین ها را بسوزانید.  شمع زنبور عسل

بهترین ها را بسوزانید. شمع زنبور عسل


او آن روز از یکی از دوستانش در فروشگاه مواد غذایی سالم پرسید. “هی سارا!” شمع های زنبور عسل بسیار بزرگتر از شمع های معمولی هستند. “خیلی خوب. باید اعتراف کنم ، او یک مانع برای من بود. من شنیده ام که شمع های موم زنبور عسل بهتر از نمونه های پارافینی خود می سوزند. اما دقیقاً نمی دانم چرا. اوهوم ، بسیار هیجان انگیز است. من نمی توانستم صبر کنم تا به این نتیجه برسم. با کمی تحقیق ، به حقایقی واقعاً وحشتناک برخوردم که ارزش وبلاگ نویسی را دارد.

قبل از توضیح اینکه چرا شمع های موم زنبور عسل بسیار برتر هستند ، ابتدا به معایب روش های دیگر اشاره کنید.

منشاء پارافین
بیشتر شمع هایی که خریداری می کنیم از موم پارافین هستند. پارافین یک گاز است. روغن ها پس از تولید بسیاری از فرآورده های نفتی متداول دیگر مانند سنگ فرش ، این بقایا با سفید کننده 100٪ قوی درمان می شود. پارافین یک ماده سرطان زا است. انواع مواد شیمیایی تقویت کننده استفاده می شود.
شرکت های شمعی موم پارافین می خرند و سپس سایر مواد شیمیایی رنگ آمیزی را خریداری می کنند ، برای رنگ ، انواع رنگ ها و عطرهای مصنوعی را اضافه کنید.

هنگامی که عطرهای شیمیایی سوزانده می شوند ، فلور کربن های سمی و سایر آلاینده ها تولید می شوند. استنشاق این فلور کربن ها به گیرنده های سوراخ بینی ما بویایی آسیب می رساند و با گذشت زمان ، بویایی شما را بطور کلی از بین می برد. به نظر می رسد این کار به شمع های معطر (یا تصفیه کننده های شیمیایی هوا) نیاز دارد تا بسیاری از مردم از هرگونه عطر دلپذیر لذت ببرند.

در نهایت ، هزینه غیر مستقیم سوخت در خانه شما ، مانند پارافین ، می تواند بر دیوارها و دیوارهای شما تأثیر بگذارد. مبلمان مشکی منتشر می کند که ظاهر ریه ها و پوست شما را روی مبلمان و پرده ها به حداقل می رساند. پارافین به دلیل دارا بودن ترکیبی از عطرهای شیمیایی و سایر افزودنی ها می تواند باعث سردرد ، حالت تهوع و استفراغ شود. واکنش های آلرژیک و مشکلات سینوسی و ریوی. همه افرادی که مشکلات تنفسی دارند نباید شمع پارافین بسوزانند. کسانی که می خواهند از این مشکلات جلوگیری کنند نباید این کار را انجام دهند.

این سلامتی شماست. امیدوارم این نور کمی به عوارض جانبی پارافین برای خانه و محیط بپردازد. بگذارید موم زنبور عسل و خواص باورنکردنی آن را به شما معرفی کنم.

موم زنبور عسل عزیز
سوزاندن موم به دلایل زیادی برای شما و محیط مفید است. اول ، سوزاندن موم زنبورهای یونهای بد منتشر می کند. گویی آهن را به آلاینده های موجود در هوا اضافه می کنیم. یونهای منفی در معرض گرد و غبار قرار می گیرند ، قارچ به یونهای مثبت که قارچ ها و سایر آلاینده های هوا را نگه می دارند پایبند است. هنگامی که یونهای مثبت با هم ترکیب می شوند وزن خود را از دست می دهند و باعث می شوند که یونها و آلاینده های آنها به زمین پمپ شده یا جذب شوند. نتیجه: سوزاندن موم زنبور عسل واقعا هوای شما را تصفیه می کند.

موم زنبور عسل بهترین انتخاب برای محیط زیست است زیرا 100٪ قابل بازیافت است و در حالت طبیعی نیازی به سفید کردن یا هیدروژناسیون ندارد. تولید پارافین (منبع تجدید ناپذیر) و حتی سویا و روغن نارگیل مواد اولیه را به شکل مومی تبدیل می کند و شامل تداخل شیمیایی در شمع می شود. این بدان معناست که موم زنبور عسل انتخاب بهتری برای محیط است. عملکرد آن حداقل است ؛ بدون نیاز به مواد شیمیایی آخرین محصول کاملاً از بین رفته است.

موم زنبور عسل را می توان بدون ترس از آلودگی در اتاقی بدون بخار سوزاند. در واقع ، بسیاری از مردم متوجه می شوند که شمع سوزاندن 30 دقیقه قبل از خواب به خواب رفتن آنها کمک می کند. موم زنبور عسل ضد حساسیت است و می تواند حساسیت محیطی ایجاد کند. برای افراد مبتلا به زوال عقل و آسم مفید است. به خاطر داشته باشید که قبل از استفاده از لامپ های خود یک به یک برش بزنید تا هوای شما تا حد ممکن تمیز بماند. در هر دو مورد یک دستگاه گوارش کامل وجود دارد.

در نهایت ، کیفیت نور طلایی ارائه شده توسط شمع های موم زنبور عسل از نمونه های پارافینی آن فراتر می رود. به دلیل نقطه ذوب زیاد موم ، زنبورها پرتوهای مشابه خورشید را منتشر می کنند و از موم زنبور روشن تر هستند. این شگفت انگیز است.

هزینه کل

بنابراین برای پاسخ به سوال دوستم ، هزینه اولیه بیشتر از شمع های پارافینی است ، اما موم زنبور عسل دو تا پنج برابر بیشتر از شمع های دیگر می سوزد. موم زنبور عسل نقطه ذوب بالاتری نسبت به پارافین دارد. در واقع کندتر از حداکثر نقطه ذوب هر شمع است. هزینه سوزاندن موم زنبور عسل فقط یک پنی در ساعت است و موم زنبور عسل بسیار ارزان تر از پارافین است.

شمع های موم زنبور عسل در بازارهای کشاورزان استفاده می شود ، می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه های مواد غذایی سالم سفارش دهید. شمع های این پست متعلق به The Beeswax Co. ، یک شرکت آمریکایی است که نوید سنت و کیفیت را می دهد. از

مراقب باشید که شمع خود را در هر مکانی که خریداری می کنید کپی نکنید. در اطراف برچسب هر سلول موجود در لانه زنبوری به دنبال یک موم 100٪ خالص موم زنبور عسل باشید. برخی از شرکتها موم زنبور عسل خود را به پارافین تبدیل می کنند ، با روغن نارگیل یا موم های سویا برش دهید و آنها را شمع های “موم زنبور عسل” بنامید. بنابراین برچسب ها را بخوانید. همچنین مطمئن شوید که چراغ از الیاف طبیعی (پنبه ، کتان) ساخته شده باشد و سیم (گاهی سرب) نداشته باشد. فاقد بوهای مصنوعی و رنگهای شیمیایی موم خالص بوی عسل می دهد و رنگ طلایی طبیعی دارد.

بگذار آتش بچه را بسوزاند!

دیدگاهتان را بنویسید