You are currently viewing بهترین مکمل های غذایی برای چاقی و کاهش وزن

بهترین مکمل های غذایی برای چاقی و کاهش وزن


ویتامین ها می توانند باعث ریزش مو شوند

در بسیاری از موارد ، مصرف روزانه تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن ما را تأمین نمی کند. به همین دلیل است که گاهی اوقات ما باید رژیم غذایی خود را با مواد مغذی تکمیل کنیم تا علاوه بر رژیم غذایی روزانه ، مواد مغذی را برای بدنمان تأمین کنیم. مکمل های غذایی سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی هستند. کپسول ها حاوی انواع اسیدهای آمینه و سایر مواد معدنی و آنزیم ها هستند. مکمل های غذایی می توانند با کمک به متابولیسم یا انرژی بیشتر به کاهش وزن یا افزایش وزن کمک کنند.

نکته مهم در مورد مکمل های غذایی ، اثربخشی و نیاز آنهاست. مجله پزشکی اپل انواع مکمل های چاقی و کاهش وزن را مرور خواهد کرد.

انواع تغذیه چاقی و کاهش وزن

به طور کلی ، مکمل های چاقی و کاهش وزن را می توان بسته به اجزای آنها به دو گروه تقسیم کرد. برخی مکمل ها می توانند به بدن شما در دریافت پروتئین مورد نیاز و افزایش وزن کمک کنند. این مکمل ها مکمل های چاقی هستند که با کمک به روند عضله سازی می توانند به عملکرد بهتر بدن شما کمک کنند. در واقع ، این پروتئین ها از عوارض چاقی هستند.

مکمل های پروتئینی

پروتئین برای رشد و نمو بدن ضروری است. سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و متابولیسم را تقویت می کند. بنابراین ، مصرف پروتئین برای کسانی که پروتئین مورد نیاز خود را از گوشت دریافت نمی کنند ، اهمیت ویژه ای دارد. در نتیجه ، بسیاری از ورزشکاران و افرادی که مایل به افزایش وزن یا افزایش وزن هستند از مکمل های پروتئینی استفاده می کنند.

چاقی و مواد مغذی کاهش وزن

مزایای مکمل های پروتئینی

مکمل های پروتئینی زیادی وجود دارد که می تواند تمام نیازهای پروتئینی بدن شما را تامین کند. اسیدهای آمینه حاوی پروتئین تأثیر زیادی بر سطح پروتئین بدن شما دارد. بدن برای ساخت هورمون ها و سایر مواد شیمیایی به پروتئین نیاز دارد.

  • مکمل های پروتئینی به شما کمک می کند احساس سیری کنید و از چاقی جلوگیری کنید. بنابراین آنها می توانند به شما در کنترل وزن کمک کنند.
  • اگرچه تحقیقات زیادی در مورد فواید مکمل های پروتئینی انجام شده است ، اما می توان گفت که مکمل های پروتئینی برای عضله سازی بسیار مفید هستند.
  • مکمل های پروتئینی بعد از ورزش به سلامت ماهیچه ها کمک می کند.

انواع مکمل های پروتئینی مانند آب پنیر و کازئین می توانند اسیدهای آمینه یا پروتئین های ضروری بدن را تامین کنند. مکمل های پروتئینی اغلب در دسته مکمل های چاقی قرار می گیرند و به طور کلی برای افرادی که مایل به افزایش وزن هستند توصیه می شود. این مکمل ها ممکن است با برخی از دسته هایی که بررسی می کنیم متفاوت باشد.

همچنین بخوانید: جایگزین مناسب قند – اریتریتول

پروتئین آن

پروتئین آن یکی از دو پروتئینی است که در شیر یافت می شود. این یکی از نه اسید آمینه و پروتئین مهم مورد نیاز برای ساخت ماهیچه در بدن است. سه نوع محصول مراقبت از پوست وجود دارد که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید. انتخاب شما بستگی به مقدار لاکتوز و پروتئین مورد نیاز شما دارد. این پروتئین می تواند با افزایش سرعت عضله سازی به افزایش وزن شما کمک کند.

کراتین

این پروتئین می تواند به افزایش حجم ماهیچه ها کمک کند. مصرف کراتین باید در هفته اول افزایش یابد تا روند عضله سازی تسریع شود. بعد از یک هفته می توانید میزان مصرف کراتین خود را تا یک چهارم کاهش دهید.

گینر

مکمل های چاقی بدون عوارض جانبی هستند. گینرها کربوهیدرات و چربی زیادی دارند. طراحی شده برای افرادی که دارای انرژی و پروتئین بالا هستند و اشتها ندارند اما مستعد افزایش وزن هستند. گینرها می توانند تأثیر بسیار مثبتی بر روند افزایش وزن داشته باشند.

مکمل های چاقی بدون عوارض جانبی

پروتئین روند چاقی را تسریع می کند و مکمل های پروتئینی ایمن ترین و بهترین راه برای جبران کمبود پروتئین بدن هستند. بنابراین می توان گفت مکمل های پروتئینی بدون عوارض جانبی در دسته مکمل های چاقی قرار می گیرند. آره، پروتئین زیاد نخورید زیرا به کلیه های شما آسیب می رساند.

برای زنان ، مصرف مکمل های چاقی نیز می تواند راهی مطمئن و م toثر برای افزایش وزن باشد. اکثر مردان به زنان توصیه نمی کنند که عضله بسازند و وزن خود را افزایش دهند. در واقع عوارض جانبی بیشتری برای زنان دارد و نمی توان آن را بدون عوارض جانبی به عنوان چاقی در نظر گرفت.

چاقی و کاهش وزن را تقویت می کند

قرص های کاهش وزن

بسیاری از شرکت های دارویی و غذایی در تولید قرص چاقی نقش دارند. در مورد چاقی ، سازمان غذا و دارو مسئول نظارت بر این مکمل ها بدون تأیید وزارت بهداشت است. اطلاعات کافی در مورد مواد تشکیل دهنده این قرص ها باید به دست آید علاوه بر اینکه از تأیید داروی چاقی توسط سازمان غذا و دارو در زمان انتخاب اطمینان حاصل شود. هیچ لیستی از قرص های چاقی مورد تأیید وزارت بهداشت وجود ندارد. بنابراین ، شما باید در مورد قرص های چاقی مورد تأیید سازمان غذا و دارو به دنبال اطلاعات باشید. سازمان غذا و دارو لیستی از داروهای مورد تایید چاقی و مکمل هایی را که می توانند قرص های مورد علاقه شما را آزمایش کنند ، منتشر کرده است.

نکته مهم دیگر در مورد خرید مکمل ها این است که مطمئن شوید برای جنسیت شما ساخته شده اند. مکمل های چاقی برای زنان از مواد مختلفی تشکیل شده اند و اگر مراقب نباشید می توانند آسیب جدی به بدن شما وارد کنند.

مکمل های چاقی با عوارض جانبی

چاقی معمولاً از پروتئین و کربوهیدرات تشکیل شده است و مصرف مقادیر مشخصی نمی تواند به بدن شما آسیب برساند ، اما استفاده بیش از حد از بسیاری از این محصولات می تواند به بدن شما آسیب جدی برساند. بنابراین توصیه می شود این مکمل ها را زیر نظر متخصص تغذیه مصرف کنید.

انواع مکمل های کاهش وزن

مکمل های لاغری با توجه به مشکلات شما طبقه بندی می شوند. اگرچه مکمل های کاهش وزن عوارض جانبی ندارند ، اما به طور کلی می توان آنها را به عنوان داروهای سرکوب کننده اشتها و اثرات متابولیکی طبقه بندی کرد. توصیه می شود قبل از مصرف هرگونه مکمل کاهش وزن ، ابتدا آزمایش دهید تا علت افزایش وزن خود را دریابید.

مکمل های لاغری بدون عوارض جانبی می توانند دارویی باشند ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که عوارض جانبی نداشته باشد زیرا مکمل های گیاهی دارویی هستند. وزارت غذا و دارو (FDA) مکمل کاهش وزن مورد نظر شما را توصیه می کند.

همچنین بخوانید: آیا ال کارنیتین چربی می سوزاند؟ با تکنیک های امروزی که از ال کارنیتین به دست آمده آشنا شوید (بدست آورید ، بدست آورید)

مواد مغذی پودر لاغری

این مکمل ها معمولاً توسط مربیان یا مربیان یا متخصصان تغذیه برای ساده سازی روند کاهش وزن توصیه می شوند. می توانید مکمل های لاغری را از داروخانه خود تهیه کنید و از داروساز خود در مورد مکمل ها و نسخه ها بپرسید. توجه داشته باشید که شدیدترین مکمل های کاهش وزن می تواند عوارض جانبی جدی برای بدن شما داشته باشد یا فقط تحت نظر متخصص تغذیه توصیه می شود. بنابراین قبل از مصرف هرگونه مکمل غذایی ، با یک متخصص تغذیه مشورت کنید.

یک حرف آخر

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. این مکمل ها در بسیاری از موارد می توانند تأثیر معکوس بر بدن شما داشته باشند. اولین قدم مراجعه به پزشک برای معاینه است. اطمینان حاصل کنید که بیماری خاصی ندارید ؛ سپس مکمل های چاقی و کاهش وزن را زیر نظر متخصص تغذیه مصرف کنید.

مجله Medicalnewstoday

مجله Medicalnewstoday

مجله کارگر

دیدگاهتان را بنویسید