You are currently viewing با چربی شکم خداحافظی کنید و در مدت کوتاهی وزن خود را کاهش دهید

با چربی شکم خداحافظی کنید و در مدت کوتاهی وزن خود را کاهش دهید


چربی شکم و سوء هاضمه. عوامل مختلفی از جمله عدم تحرک و استرس وجود دارد. بهبود تغذیه ؛ افزایش فعالیت ؛ ایجاد تغییراتی مانند کاهش استرس و سایر تغییرات در شیوه زندگی می تواند به شما در کاهش چربی شکم کمک کند. اما اگر می خواهید سریع نتیجه بگیرید یا هر یک از روش هایی که ذکر کردید شما را اذیت نمی کند ، ما شما را با پیشرفت های بی اثر آشنا می کنیم.
Slim fit and derm-up دستگاهی است که بدون نیاز به جراحی و دارو شکم و باسن را در مدت کوتاهی می سوزاند.

دو نوع چربی شکمی وجود دارد.

چربی احشایی: نوعی چربی است که اندام های داخلی را احاطه کرده است.
چربی زیر جلدی – نوعی چربی زیر جلدی.

اثرات چربی احشایی بیشتر از چربی زیر جلدی است. افراد می توانند تغییرات زیادی در شیوه زندگی و رژیم غذایی خود برای از بین بردن چربی شکم ایجاد کنند.

چرا چربی شکم خطرناک است؟

چربی شکم

چاقی یکی از مهمترین علل بیماریهای مختلف است. چربی اضافی اطراف شکم می تواند منجر به بیماری قلبی و سکته مغزی شود. حمله قلبی فشار خون بالا کلسترول بالا سکته دیابت نوع 2؛ آسم سرطان پستان سرطان روده بزرگ بیماری های دیگر مانند بیماری آلزایمر و زوال عقل شامل آپنه خواب و سایر مشکلات تنفسی می شود. بیماری کبد پوکی استخوان

علت چربی شکم چیست؟

علل مختلف باعث می شود چربی شکم مهمترین علت چربی شکم باشد.

1 مصرف زیاد الکل

مصرف بیش از حد الکل می تواند منجر به انواع مشکلات و بیماری های جسمی از جمله بیماری کبد و التهاب شود.

بر اساس مطالعه دانشمندان در این زمینه ، مصرف زیاد الکل باعث افزایش چربی شکم و افزایش کمر و شکم در مردان می شود.

الکل سلول های تنظیم کننده اشتها در مغز را تحریک می کند و باعث گرسنگی و سوزاندن کالری بیشتر می شود. علاوه بر این ، نوشیدنی های الکلی کالری بالایی دارند و قند می تواند باعث افزایش وزن شما شود.

2. استرس

هورمون استروئیدی به نام کورتیزول به کنترل بدن کمک می کند و به استرس کمک می کند. هنگامی که فردی در خطر است یا تحت فشار است ، بدن هورمون کورتیزول را ترشح می کند که بر متابولیسم بدن تأثیر می گذارد.

اکثر مردم هنگام استرس شروع به غذا خوردن می کنند تا استراحت کنند و کورتیزول به حفظ کالری اضافی در شکم و سایر قسمت های بدن کمک می کند.

3. ژنتیک

بر اساس برخی منابع ، ژن های انسان در افزایش وزن نقش دارند. ژنتیک رفتار را تعیین می کند. دانشمندان معتقدند که می تواند بر خطر بیماری های ناشی از متابولیسم و ​​چاقی تأثیر بگذارد. عوامل محیطی و رفتاری نیز در خطر چاقی نقش دارند.

هنگامی که ژنتیک عامل چربی شکم و چاقی است ، می توانید از روشهای غیر تهاجمی و دستگاههای قطره ای و باریک برای دستیابی به وزن متعادل استفاده کنید. اساس این دو دستگاه انرژی حرارتی رادیویی است که فرایند سوزاندن شکم و چربی را به گونه ای انجام می دهد که هرگز به آنها نفوذ نمی کند.

4 رژیم غذایی نامناسب

نوشابه ها مانند کیک و آب نبات و نوشابه مانند نوشابه می تواند باعث کاهش وزن و کاهش وزن شود. متابولیسم را کند کرده و توانایی چربی سوزی را کاهش می دهد.

عدم مصرف زیاد پروتئین و کربوهیدرات می تواند منجر به کاهش وزن شود. پروتئین باعث می شود فرد احساس طولانی تری داشته باشد و افرادی که پروتئین کمی در رژیم غذایی خود دارند اغلب بیشتر غذا می خورند.

به ویژه چربی های ترانس می توانند باعث التهاب و چاقی شوند. چربی های ترانس را می توان در فست فودها یافت ، این ماده در بسیاری از غذاها از جمله کیک و بیسکویت یافت می شود.

افراد انجمن قلب آمریکا خوردن چربی های چند غیراشباع و چربی های غیر اشباع را به جای چربی های ترانس دانه کامل توصیه می کنند.

اثرات چربی شکم

5 بیخوابی

افزایش وزن و کم خوابی با افزایش چربی شکم ارتباط دارد. کم خوابی و کیفیت پایین خواب عوامل مهمی در چربی شکم و چاقی هستند. خواب ناکافی می تواند منجر به عادات غذایی نامناسب یا پرخوری شود.

6 سیگار کشیدن

مطالعات نشان می دهد که سیگار کشیدن به طور مستقیم چربی شکم را افزایش نمی دهد ، اما باعث بدتر شدن آن می شود.

مطالعات نشان می دهد افراد سیگاری و غیرسیگاری بیشتر چاق هستند ، اما افراد سیگاری بیشتر چاق هستند.

7. برخی از شرایط سلامتی

تشخیص مانند کم کاری تیروئید. برخی از بیماریهای غیر متابولیسم بدن را کاهش داده و سوزاندن کالری اضافی را دشوار می کند.

8 عدم نوشیدن آب کافی

نوشیدن آب کافی برای حفظ سلامت جسمانی ضروری است. آب بهترین نوشابه است ، اما بسیاری از مردم نوشیدنی های شیرین می نوشند. آنها به چای و آب میوه علاقه دارند.

نوشابه های شیرین کالری و قند به بدن می افزایند و چربی شکم را افزایش می دهند. مطالعات نشان می دهد که مصرف زیاد نوشیدنی های شیرین می تواند منجر به افزایش وزن به ویژه در ناحیه شکم شود. نوشیدن آب به کاهش چربی شکم کمک می کند.

نکته مهم این است که کالری ناشی از نوشابه جایگزین غذاهای اشباع نشده می شود ، بنابراین می توانید به راحتی مقدار زیادی نوشیدنی پر قند و پرکالری مصرف کنید.

بنابراین ، نوشیدنی های شیرین ، توصیه می شود به جای مایعات و نوشیدنی ها از آب معمولی یا چای بدون قند استفاده کنید.

9 ناتوانی در حرکت

اگر بیشتر از میزان کالری خود بسوزانید ، وزن خود را افزایش می دهید. عدم ورزش باعث کاهش چربی اضافی می شود. چربی شکم و افقی با گذشت زمان افزایش می یابد.

تاثیر بی تحرکی بر چربی شکم

10 کربوهیدراتهای ساده بخورید ؛ کربوهیدراتهای پیچیده نخورید

نان سفید نان بهتر است مصرف کربوهیدراتهای تصفیه شده مانند رشته فرنگی و برنج سفید را کاهش دهید. در عوض ، تخم مرغ ، لوبیا، تغییر دادن

بر خلاف کربوهیدراتهای تصفیه شده ، کربوهیدراتهای پیچیده به شما کمک می کنند تا دوام بیشتری داشته باشید و وزن خود را کاهش دهید. کربوهیدراتهای پیچیده به دلیل داشتن فیبر زیاد قابل هضم هستند. مطالعات نشان می دهد که انتخاب رژیم غذایی با فیبر بالا می تواند به کاهش وزن شما کمک کند.

11 به غذایی که می خورید توجه نکنید

تمرکز بر غذا و توجه بیشتر به احساسات هنگام غذا خوردن می تواند به کاهش وزن شما کمک کند.

خوردن ذهنی به شما کنترل بیشتری بر عادات غذایی شما می دهد و کالری بیشتری به شما می دهد. به این ترتیب شما بیشتر بر گرسنگی و تشنگی تمرکز می کنید. شما سریع وزن خود را کاهش می دهید ، توجه خود را منحرف می کنید و تاثیرات غذا بر ذهن و سلامتی خود را درک می کنید. خوردن ذهنی یک راه م effectiveثر برای حمایت از سلامت جسمی و روحی شما و کاهش وزن است.

12 عدم انتخاب ورزش مناسب

انتخاب ورزشهای م effectiveثر برای لذت بردن کار دشواری است. خوشبختانه ، پیلاتس می تواند در مقابله با عوارض بد دیابت بسیار مثر باشد. از انجام تمرینات شدید و بارهای سنگین ماهیچه ای و اسکلتی خودداری کنید.

انجام تمرینات پیلاتس به صورت روزانه می تواند به کاهش وزن و کاهش دور کمر کمک کند. بسته به میزان آمادگی خود می توانید تمرینات پیلاتس را انتخاب کنید و پیلاتس برای همه سنین مناسب است.

تغییر سبک زندگی به منظور کاهش چربی شکم است

انتخاب عادات سالم چربی را از بین می برد و از بازسازی جلوگیری می کند. پزشکان توصیه می کنند برای حفظ کاهش وزن تدریجی و مداوم ، هفته ای یک تا نیم کیلوگرم وزن کم کنید.

تغییرات رژیم غذایی و کنترل میزان غذایی که می خورید شامل ورزش و فعالیت های چربی سوزی برای خلاص شدن از آن در اطراف شکم و باسن است.

میوه ها گیاهان و تنقلات ، مانند سبزیجات برگ سبز و غلات کامل ، مواد مغذی ضروری را برای بدن تأمین می کنند.

منابع پروتئینی ؛ تخم مرغ غذاهایی مانند ماهی و تخم مرغ را به منابع پروتئین اضافه کنید.

حبوبات و حبوبات به شما کمک می کنند تا روزانه سیر بمانید و میزان کالری دریافتی روزانه خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

مصرف روزانه سدیم باید کمتر از 2300 میلی گرم باشد. کاهش مصرف سدیم نه تنها خطر ابتلا به فشار خون بالا را کاهش می دهد ، بلکه از تجمع مایعات زیر پوست و بدتر شدن چربی شکم نیز جلوگیری می کند.

با رعایت این نکات می توانید ظاهر و احساس بدن خود را تغییر دهید.

برای جلوگیری از چربی شکم چه کنیم؟

هرگز صبحانه را حذف نکنید. حذف صبحانه می تواند به مرور زمان منجر به چاقی شود. علاوه بر این ، خوردن صبحانه متابولیسم بدن را تحریک می کند و در نتیجه ، شما در طول روز کمتر غذا می خورید. شروع روز خود با یک صبحانه سالم و سرشار از کربوهیدرات و پروتئین ، عمر شما را بیشتر می کند.

برای ناهار غذاهای کم کالری انتخاب کنید. پروتئین و آجیل انتخاب خوبی برای ناهار است. توصیه می کنیم ناهار خود را با سالاد میوه یا سبزیجات بخورید. بهتر است مرغ و ماهی بیشتری بخورید.

آخرین شام روز ؛ شام بسیار مهم است. از عصر به بعد ، متابولیسم بدن به تدریج کند می شود. بنابراین ، خوردن یک وعده غذایی سبک برای شام مهمتر است.

میان وعده ها نیز بسیار مهم هستند. میان وعده ها به حفظ متابولیسم و ​​رفع گرسنگی کمک می کنند. میان وعده های سالم شامل میوه ها و سبزیجات کم کالری و آبدار است.

چگونه چربی شکم را از بین ببریم

گاهی از جراحی پلاستیک برای کاهش چربی در نواحی خاصی از بدن استفاده می شود. یکی از این جراحی ها لیپوساکشن نام دارد.

در یک روش لیپوساکشن ، جراح یک هدف پوند مانند را به هدف وارد می کند تا سلول های چربی را حل کند. جذب سلول های چربی را از بدن خارج می کند.

تزریق چربی برای کل بدن جواب نمی دهد. این روش فقط بخشهای خاصی را درمان می کند. علاوه بر این ، خطر عود سلول های چربی بدون تغییر در شیوه زندگی وجود دارد. این روش فقط برای افرادی که کمی یا متوسط ​​چاق هستند توصیه می شود.

بزرگسالان روشهای دیگری برای کاهش وزن دارند. منحرف کردن معده مناسب برای افراد چاق مانند جراحی یا بای پس معده و تجمع چربی در شکم و پهلوها. آیا شما چاق هستید؟ در صورت تجمع چربی در شکم و باسن ، این روش ها ممکن است م thanثرتر از لیپوساکشن باشد.

اما همه این فرایندها عوارض جانبی زیادی دارند. تصمیم برای انجام جراحی پلاستیک برای کوچک کردن شکم و باسن یک تصمیم بسیار شخصی است ، اما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری آنها را با روش های مختلف آشنا کنید.

عوارض جانبی لیپوساکشن برای از بین بردن شکم و چربی اضافی عبارتند از:

خطرات بیهوشی

سایش

تغییرات حساس پوست ممکن است ادامه یابد

اعصاب در شکم ؛ رگ های خونی؛ ماهیچه ها به ساختارهای عمیق پوست مانند ریه ها و اندام های داخلی آسیب می رساند

ترومبوز ورید عمقی؛ عوارض قلبی و ریوی

جمع آوری مایعات

عفونت

جراحی باید دوباره ارزیابی شود

التهاب مداوم

زخم به آرامی بهبود می یابد

نازک شدن پوست و بدتر شدن سلولیت

التهاب

خطوط نامنظم یا نامتقارن

رنگ نادرست

آره، عوارض جانبی و خطرات احتمالی قبل از بحث در مورد هرگونه روش مورد بحث قرار می گیرد.

خلاص شدن از شر معده و چربی اضافی از طریق مدار
Slim Fit و Derm Up

DermUp و SlimFit SlimFit هر دو چربی سوز م effectiveثری هستند که کار خود را به روشی مقرون به صرفه انجام می دهند. با استفاده از این دو دستگاه ، اتاق عمل ، بیهوشی و جراحی اسکار بی خطر است.

برای رفتن به صفحه محصول Derm Up روی نماد مقابل کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید