You are currently viewing اهمیت گوشت قرمز در ورزش

اهمیت گوشت قرمز در ورزش


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای)
در حال بارگذاری …

اهمیت گوشت قرمز در ورزش

هیچ ورزشکاری اهمیت قرمز بودن پوست در ورزش را پنهان نمی کند. نقش آن در گوشت قرمز تنها به دلیل داشتن پروتئین بالا نیست. گوشت قرمز سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. برای به دست آوردن مزایای گوشت قرمز در ورزش ، باید کیفیت و تازگی محصول را بدانید. حاوی گوشت است این چیزی بیشتر از سینه مرغ و پوسته تخم مرغ است. سعی کنید بین انتخاب های خود تفاوت قائل شوید.

اگر فرض کنیم که تاثیر برنامه تناسب اندام 30 درصد است ، پیشرفت 70 درصد خواهد بود. چه مکمل هایی مصرف کنیم؟ چگونه ورزش می کنید؟ همه چیز اهمیت دارد. اما اگر به غذای خود توجه نکنید ، سایر موارد نتیجه ای نخواهد داشت. رژیم غذایی اساساً یکی از بزرگترین معماهای تناسب اندام است.

“چه می خورید؟” مبالغه آمیز نیست ، اهمیت برنامه تغذیه برای عضله سازی را نشان می دهد. البته گوشت قرمز تنها منبع پروتئین برای ورزش نیست. اما این یکی از محبوب ترین منابع غذایی برای بدنسازان است.

اهمیت گوشت قرمز در ورزش چیست؟ آیا از فواید گوشت قرمز برای تناسب اندام اطلاع دارید؟ ادامه بده تنورها با تکنیک های امروزی که از گوشت قرمز برای بدنسازی حرفه ای به نام مری کریستین به دست آمده آشنا شوید (بدست آورید ، بدست آورید).

جنگیدن برنامه تمرینی بگیرید روی Tenors Instructors کلیک کنید.

من بیش از 25 سال است که رژیم غذایی خود را آموزش می دهم و کنترل می کنم. من همیشه به تاثیرات غذای سبز اعتقاد داشتم. میوه و سبزیجات مورد علاقه من هستند. در مورد پروتئین ، من سفیده تخم مرغ و ماهی سفید را دوست دارم. ماهی هایی مانند “پولاک” ، “لوزی” یا “قزل آلا وحشی” برخی از گونه های آن هستند.

در یکی از رویدادهای سال 1999 ، یک قاضی صحنه را ترک کرد و به من تکیه داد به دیوار. وی گفت: “اگر می خواهید چند هفته دیگر دوباره مسابقه دهید ، به خانه بروید و کباب کنید.” من جز ماهی و سفیده تخم مرغ چیزی نمی خوردم. من نمی دانستم چقدر در رژیم غذایی و ساختار گوشت قرمز اشتباه کردم.

من چربی بد گوشت قرمز را برای ورزش نمی خواستم. بنابراین یادم می آید یکبار در مورد گوشت خوک بدون چربی خواندم. من در اینترنت جستجو کردم زیرا این گوشت متعلق به گروه گوشت قرمز است. یک گوزن استرالیایی از یک فروشگاه. من گوشت گوزن و شترمرغ خریدم و گوشت ماهی مرکب را پشت سر گذاشتم.

گوشت قرمز برای تناسب اندام

همه این گوشتها اگر از ارزش غذایی گوشت گاو بیشتر نباشند دارای ارزش یکسانی هستند. چربی آنها به اندازه مرغ و ماهی کم است. حاوی فسفر است که برای تناسب اندام در گوشت قرمز نقش دارد. پتاسیم اهن کراتین و د.

من در این مسابقات پنجم شدم. سه هفته بعد من نفر دوم شدم و ظاهر شگفت انگیزی داشتم. احساس خوبی دارم بنابراین شروع به جستجوی بهترین پوست قرمز برای تناسب اندام کردم. صادقانه بگویم ، این گوشت ها گران نیستند. اما بمان اهمیت گوشت قرمز در ورزش این را نیز نمی توان نادیده گرفت.

من فکر می کنم بزرگترین مشکل افرادی که در ورزش گوشت قرمز می خورند طعم و مزه است. طعم گوشت بستگی به محل تولد دارد. بستگی به نحوه تولید مثل و نحوه کشته شدن دارد. اگر گوشت خود را مستقیماً از منبع قانونی خریداری می کنید ، می توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.

کمی سیر به مزه اضافه کنید و به مزه میل کنید. من 8 تا 10 تکه حبه سیر یخ زده را در یک قابلمه ریختم. بعد از 2 و نیم تا 3 ساعت آماده و آبدار است.

شما نمی خواهید درگیر فعالیت بدنی شوید. اگر تنها هدف شما این است که خوب غذا بخورید ، می توانید از سایر گوشت های قرمز استفاده کنید. مانند گوشت گاو ، روشهای زیادی برای پخت این گوشت وجود دارد. طعمش عوض شده فواید قرمزی پوست در ورزش مفید بسته به عادات غذایی شما ، ممکن است نیاز به روغن داشته باشید.

اگر هیچ رقابتی برای میزان قرمز شدن پوست در ورزشگاه نداشتم ، 400 تا 400 گرم گوشت می خریدم. نیمی از موز با سیب زمینی خورده می شود ، پیاز، سیر، شش ساعت پس از گذاشتن آن در قابلمه ای با ادویه چینی و اسفناج سرد ، آماده پخت بودم.

گوشت قرمز مورد علاقه من گوشت خوک و گوشت گاو است. شترمرغ و شترمرغ اروپایی. گوشت ماهی مرکب قهوه ای مایل به قرمز است و طعم آن شیرین ترین است. گوشت شترمرغ مانند گوشت گاو است.

نتیجه

هیچ ورزشکاری اهمیت قرمز بودن پوست در ورزش را پنهان نمی کند. برای بهره بردن از این پروتئینکیفیت و سلامت آن نیز مهم است. نقش گوشت قرمز در بدن از نظر پروتئین و فسفر ، پتاسیم اهن، کراتین و موارد دیگر کمی سیر اضافه کنید تا طعم این پروتئین افزایش یابد و از مزایای گوشت قرمز در ورزش لذت ببرید.


نویسنده

تنورها (برگرفته از مقاله bodybuilding.com)

اگر از این مقاله استفاده می کنید ، نام و آدرس مستاجران را به عنوان منبع ذکر کنید.

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام شد. برای ثبت نام روی تصویر زیر کلیک کنید.


N: 1672دیدگاهتان را بنویسید