You are currently viewing افزایش نقش استرس در متاستازها و افزایش خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب

افزایش نقش استرس در متاستازها و افزایش خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب


بیماری قلب و عروقی

از دهه 1960 ، بیماری عروق کرونر قلب به عنوان یک بیماری انسانی شناخته می شود. ویروس های کرونا بسیاری از انسان ها و مهره داران را مبتلا می کنند. در انسان ، این بیماری عمدتا با عفونت های تنفسی و گوارشی همراه است. با این حال ، علائم به اندازه ذات الریه ناشی از سرماخوردگی شدید است.

ویروس های کرونا به طور گسترده در خفاش ها یافت می شوند و نقش مهمی در تکامل ویروس های توالی ویروس آلفا ایفا می کنند. اما گونه های دیگر نیز می توانند به عنوان میزبان عمل کنند.

فشار

همه افراد به طرق مختلف استرس را تجربه می کنند و به روش های مختلف پاسخ می دهند. صرف نظر از میزان استرس شما ، نحوه واکنش شما به آن می تواند منجر به بسیاری از مشکلات سلامتی شود. چرا وقتی استرس دارید این کار را می کنید؟ این بسیار مهم است.

تصلب شرایین یک بیماری ناشناخته است که در هیچ کجای دنیا برای کنترل آن یافت نمی شود و ترس زیادی را در سرتاسر دنیا به وجود آورده است.

علم پزشکی هنوز درمان مناسبی برای این بیماری پیدا نکرده است. رسانه ها و پزشکان می گویند ما باید از جلسات عمومی اجتناب کنیم. مراقب باش، بهداشت شخصی را رعایت کنید. همیشه ماندن در خانه مهم است. همه اینها بر ترس می افزاید.

آرامش روحی و آرامش درونی برای بهبود این بیماری ضروری است. متأسفانه کشور ما ، در ایران این وحدت بین مردم و مردم و دولت وجود ندارد. برخی از آنها گران هستند ؛ ماسک ها و ضدعفونی کننده های محافظت نشده در داروخانه ها موجود نیست ، که می تواند باعث ایجاد استرس و تضعیف شدید سیستم ایمنی بدن شود. نقص ایمنی می تواند منجر به عفونت شود.

تقویت سیستم ایمنی بدن با مواد مغذی ضد کرونا

زمانی که برای جلوگیری از عفونت در نظر گرفته شده است

به دلیل شیوع ویروس در سراسر جهان ، مردم نمی ترسند ، اما از ناشناخته ها می ترسند.

افراد مبتلا حدود یک روز قبل از شروع علائم و سپس ظرف پنج روز به آنفولانزا مبتلا می شوند. با این حال ، مشخص نیست چه زمانی بیماران کروناویروس آلوده می شوند یا آلوده می شوند.

دولت ها سعی کرده اند ویروس را کنترل کرده و از ازدحام بیش از حد جلوگیری کنند. قرنطینه در تمام شهرها اعلام شد قرنطینه کردن شهرها برای بسیاری کار سختی است و این در دنیای امروز امکان پذیر نیست.

چینی ها بیمارستان های بزرگی را برای جداسازی افرادی که مشکوک به عفونت یا آلودگی به ویروس هستند ، راه اندازی کرده اند و بسیاری نیز از این بیماری می ترسند.

در واقع ، کرونا یک بیماری بسیار مسری نیست ، اما مانند سایر ویروس های عفونی ، سیستم ایمنی ضعیف یا ضعیف را هدف قرار می دهد.

به گفته اداره بهداشت عمومی کالیفرنیا ، کووید 19 دارای میزان بالای عفونت اما میزان مرگ و میر پایین است.

تقریباً 80 درصد از مبتلایان به کووید 19 در سراسر جهان هیچ نشانه ای از بستری شدن در خود را نشان ندادند. به عبارت دیگر ، لازم نیست بترسید.

زیرا به بررسی ویروس کرونا در شرایط دیگر بیماری ها کمک می کند. ویروس کرونا 2 درصد از کل مرگ و میرهای جهان را تشکیل می دهد. میزان ویروس ناشناخته است ، اما علائم cdc2 تا 14 روز پس از تماس ظاهر می شود و عمدتا از طریق دستگاه تنفسی منتقل می شود.

علائم این ویروس شامل تب ، تهوع و استفراغ است. این موارد شامل سرفه و تنگی نفس است. مانند بسیاری از بیماری های دیگر ، افراد مسن و کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند در معرض خطر بیشتری هستند.

پیامدهای روانی

صحبت با پنج نفر در مورد بیماری به شما پاسخ های متفاوتی می دهد. برخی ماسک می زنند و آب جمع می کنند. برخی در فکر ادامه دادن هستند و برخی دیگر در مورد ویروس چیزی نشنیده اند.

علاوه بر این نکات ، بخشی از مشکل این است که انسانها در ارزیابی ریسک چندان موفق نیستند. به گفته پل اسلوویچ ، مردم از احساسات خود برای ارزیابی استفاده می کنند نه تجزیه و تحلیل و منطق.

کنترل استرس

برای اینکه مردم کمی نگران شوند ، بهتر است اطلاعات را از منابع معتبر دریافت کرده و به حقایق فکر کنید. دستها باید حداقل 20 ثانیه با آب و صابون شسته شوند. یا لمس بینی قبل از غذا خوردن ؛ قبل از سرفه یا عطسه یا با دستمال کاغذی یا قبل از دست زدن استفاده کنید. مفصل آرنج داخلی

این ویروس از طریق دستگاه تنفسی منتقل می شود و باعث عفونت چشم و گلو می شود. از تماس با بینی و دهان خودداری کنید. اگر فردی در خانه است ، ممکن است ویروس نداشته باشد. با این حال ، مقامات به این افراد توصیه کردند که در خانه بمانند. در صورت مشکوک بودن به ویروس کرونا ، برای تمیز کردن سطح با کلینیک محلی خود تماس بگیرید.

کلیدهای روشنایی ؛ کلیدهای روشنایی ؛ میزهای کار ؛ از اسپری های ضدعفونی کننده بر روی سطوح در معرض دید ، مانند تلفن ، یا اجتناب از افراد بیمار خودداری کنید.

خطرات افزایش استرس در بیماری عروق کرونر قلب

محققان دریافتند که برخی از افراد ممکن است در طول یک بیماری همه گیر مشکلات روانی را تجربه کنند و ممکن است در کنترل افسردگی و اضطراب خود دچار مشکل شوند.

تحقیقات نشان می دهد که برخی از شرایط سلامت روان می تواند بدتر شود. اضطراب شدید می تواند استفاده از دستگاه را افزایش دهد. با افزایش سطح استرس ، افرادی که بهبود می یابند بیشتر احتمال دارد که عود کنند.

ورزش؛ خواب و غذا کافی داشته باشید

این همیشه ایده خوبی است و هنگام شک و تردید ارزش توجه به آن را دارد. شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد ورزش روزانه می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند. به عنوان مثال ، فعالیت بدنی و حرکت می تواند به جلوگیری از علائم اضطراب کمک کند.

طبق یک مطالعه ، پیاده روی خطر بیماری های مزمن را کاهش می دهد. علاوه بر این ، رژیم غذایی سبک می تواند به کاهش استرس کمک کند.

بر اساس تحقیقات انجام شده ، میوه ها و سبزیجات ؛ غلات و غذاهای غنی به کنترل بیماریهای مرتبط با استرس کمک می کند. افراد با استراحت بیشتر با ویروس ها مبارزه می کنند و از شر آنها خلاص می شوند.

غذاهای مناسب دوران کرونا

دیدگاهتان را بنویسید