از راه راه ها نترسید. اوضاع بیش از پیش تغییر می کند


مدتی است. اگر صبورانه منتظر بودید تا ببینید در آینده چه اتفاقی می افتد ، عذرخواهی می کنم. باور کنید من با تو هستم من در حال حاضر روی مبل نشسته ام و روی iPad خود تایپ می کنم ، که سال گذشته آن را برای کشیدن خریدم. در عوض ، من خیلی بد نیستم. اما مطمئنم که این قصد اولیه من نیست.

به هر حال ، من هنوز راه می روم! اما خبرهایی هم دارم من یک هفته بعد از آخرین پست خود در اینجا اخراج شدم. بنابراین من وقت آزاد زیادی داشتم و خیلی فکر می کردم که کجا بروم. در ابتدا ، من واقعاً ناراحت بودم. اما اکنون من این را یک چیز خوب می دانم. سعی می کنم مثبت اندیش باشم.

یه بار دیگه کشیدم من برای مورد بعدی خوشحالم. متوجه شدم که از مدیریت بسیار خوشحالم. من از کمک به مردم و داشتن یک سیستم پشتیبانی خوب لذت می برم. من مطمئن نیستم که اهداف بلندتری برای یک حرفه رسمی دارم یا نه. و نکته آخر اینکه تیتر شما را می خنداند. من هنوز در نیمه راه هستم. بنابراین اگر تمام راه را ادامه دهم ، اگر نه تمام زندگی ام ، آیا واقعاً می توانم بیشتر آن را انجام دهم؟ امیدوارم بتوانم از این “وقت آزاد” برای ایجاد ittttt allllllreaddddy استفاده کنم. اکنون که این آزادی را دارم احساس خوبی دارم. من سعی می کنم با نقاشی ام چیزی به دست آورم. اما مدتی طول می کشد.

همچنین ، من کاملاً به پنبه معتاد هستم. دست زدن و دست زدن به زمان زیادی نیاز دارد ، اما من دوست دارم از روشهای سنتی ساخت این اثر استفاده کنم. دوست دارم بتوانم روی مبل بنشینم و کاری زیبا و مفید انجام دهم. دیروز من اولین دستم را برای ساخت پتو داشتم. دست ها امروز به دلیل درد شانه باید استراحت کنم. برای اولین بار !! فکر کنم ربطی داره

و نکته آخر اینکه تیتر شما را مجبور به خواندن این مقاله کرد: پاسخ بله است. هفته ای حدود یک کیلو وزن کم می کنم. من به هیچ چیز علاقه ندارم. وقتی گرسنه ام ، سعی می کنم غذا بخورم. من اغلب روزه می گیرم ، اما شرعی نیست. من هرچه می خواهم می خورم. اما سعی می کنم زیاد غذا نخورم. این شیوه خوردن من است. تصمیم گرفتم دیگر نوشابه نخورم. اما در عین حال بسیار خوشمزه است. شما ورزش آبی من را بزرگ کردید. میدونی؟ گاهی اوقات آب این کار را انجام می دهد. اما من در زندگی به آب شیرین احتیاج دارم. بله ، من آب seltzer مورد علاقه خود را امتحان کرده ام. اما من سعی نکردم این کار را انجام دهم.

صادقانه بگویم ، من در زندگی خود بیش از هر زمان دیگری احمقانه احساس کرده ام. بدترین اتفاقی که برای من رخ داد این بود که بیمه درمانی من از اول ماه مه شروع شد. عزیزم پلاتین است. من واقعاً امیدوار بودم که از آن استفاده کنم. بنابراین اگر در محل مرگم از پنجره نباشم ، علاقه ای به دیدن پزشک ندارم.

…؟

تمام بدنم مدام درد می کند. همه چیز در دست من است ، بعضی روزها بهتر از روزهای دیگر است ، اما اخیراً هیچ روز خوبی وجود ندارد. این واقعا باحاله. واقعا خسته کننده است. این تمرین به پایان نمی رسد ، مگر برای کمک به باز کردن یک باغ سبزیجات. من می خواهم درد برطرف شود و می خواهم به عقب نگاه کنم. من … نمی دانم. سخت است.

سپس من اینجا هستم. اوه! موهایم را کوتاه میکنم. وجود دارد.

بگو چه بلایی سرت اومده می خواهم بشنوم

دیدگاهتان را بنویسید