The Holiday Mocktail: Eating Kitchen را با Jean Datry تمیز کنیدماکتل جشن تهیه شده توسط سرآشپز آر ام، ژان دتری.

سیب موکتینی

عناصر

 • ۱ سیب فشرده (از تفاله سیب استفاده کنید)
 • ۶ اونس آب معدنی گازدار خنک
 • ۲ قاشق غذاخوری آب لیمو
 • توفو استویای وانیلی یا مایع انگلیسی
 • برش سیب برای تزئین
 • یخ خرد شده (اختیاری)

جهت

 1. آب سیب و لیمو را با طعم استویا ترکیب کنید. با سیب های با طراوت مانند گرنی اسمیت عالی عمل می کند، اما برای نوشیدنی شیرین تر، از Red Delicious استفاده کنید.
 2. در صورت تمایل آب معدنی گازدار و یخ اضافه کنید.
 3. برای تزئین در لیوان مارتینی با تکه یا حلقه پوست سیب سرو کنید.

ماکتل موهیتو

عناصر:

 • ۸-۱۰ برگ نعناع بزرگ
 • ۱/۴ فنجان Splenda®
 • ¼ فنجان آب لیموی تازه (از حدود ۷ لیمو)
 • ۲۴ اونس آب گازدار

جهت:

 1. برگ های نعناع را ریز خرد کرده و در ظرف یا کوزه بریزید. با یک دسته یا پشت قاشق فشار دهید تا روغن طبیعی آن آزاد شود.
 2. Splenda را به برگ نعناع اضافه کنید و با هم فشار دهید. آب لیمو را اضافه کرده و حل کنید.
 3. اگر مخلوط را از قبل در ظرفی وجود نداشت، آن را به یک پارچ منتقل کنید و آب گازدار را اضافه کنید. مخلوط کنید تا مطمئن شوید همه چیز آب شده است و بلافاصله با یخ سرو کنید. در صورت تمایل با برش های لیمو و برگ نعنا تزیین کنید.

اندازه سرو بستگی به تخصیص کالری فردی و دستورالعمل های رژیم غذایی دارد

نسخه ویدیویی

آیا کوکتل ها می توانند برنامه کاهش وزن شما را خراب کنند؟ البته آنها می توانند، مگر اینکه ماکت های سالم، خوشمزه و بدون گناه آنها را درست کنند. ایده آل برای شب سال نو، سوپر باول، یا هر زمان. بیایید چند نوشیدنی خوشمزه درست کنیم که کاهش وزن کوه قرمز را تحت تاثیر قرار دهد. امروز ما اپل مارتینی و موهیتو موکتیل درست می کنیم. ما از میوه های تازه و شیرین کننده های خوش طعم و بدون کالری استفاده خواهیم کرد. بیایید با موهیتو شروع کنیم – به برگ نعنای تازه، آب لیمو یا لیموترش، مقداری نعناع استویا، آب گازدار و یخ خرد شده نیاز دارید. چند برگ نعناع را بردارید، آنها را له کنید و در یک لیوان کوکتل مخلوط کنید. این برای آزاد کردن طعم و روغن فوق العاده نعناع است. در مرحله بعد، چند قطره نعناع استویا را اضافه کنید که تمام طعم را اضافه می کند اما کالری ندارد. به هر حال، روغن نعناع فواید زیادی برای سلامتی دارد، از جمله تسکین شکم شما از سوء هاضمه. حالا آب نصف لیموی بزرگ را به این موهیتو تانگ و در آخر مقداری یخ خرد شده یا مکعبی شده اضافه کنید و روی آن را با آب گازدار بپوشانید. سپس یک تکه لیمو را اضافه کنید و یک موهیتو با طراوت و بدون احساس گناه خواهید داشت. حالا بیایید یک مارتینی سیب درست کنیم. شما به یک سیب ترد، یک مخلوط کن یا یک گلوله و یک لیموی تازه نیاز دارید. سیب را پوست گرفته و به مکعب های کوچک برش دهید، سپس به مخلوط کن اضافه کنید. سپس دو قاشق غذاخوری آبلیمو بریزید. شیرین کننده مایع استویا است. من از استویا با طعم وانیل فرانسوی استفاده می کنم زیرا فکر می کنم با طعم سیب عالی است. درب را ببندید و مخلوط را هم بزنید تا یکدست شود. آن را در کوکتل شیکر بریزید و سپس چند تکه یخ و آب گازدار به آن اضافه کنید. درب را محکم کنید و چند تکان خوب به آن بدهید. سپس این مخلوط خوشمزه را در لیوان کوکتل بریزید و با برش های سیب تزئین کنید، سپس مارتینی سیب را میل کنید و میل کنید. دو نوشیدنی خوشمزه برای هر موقعیتی برای لذت بردن بدون احساس گناه، با حسن نیت کاهش وزن کوهستان قرمز. برای دستور العمل های عالی بیشتر برای غذا خوردن، به Redmountainweightloss.com مراجعه کنید

عکس نویسنده

جان دتری او سرآشپز رسمی آشپزی کوه سرخ است و انواع ویدئوهای آموزشی در مورد نحوه طبخ غذاهای سالم به بیماران ارائه می دهد.

با سابقه ای گسترده در صنعت غذا به عنوان صاحب رستوران، توزیع کننده غذای لذیذ و نویسنده کتاب آشپزی، تخصص Jan بسیار مورد تقاضا است. در واقع، او در رسانه های مختلف در فونیکس از جمله میزبان رادیو در ۹۲.۳FM KTAR، آریزونا میددی، سونوران لیوینگ، مجله فونیکس و موارد دیگر ظاهر شده است.

دستور العمل های خوشمزه بیشتری را تماشا کنید از سری RM Clean Eating Kitchen با Jean Datry، سرآشپز Red Mountain Kitchen، یاد بگیرید که چگونه در مسیر کوهستان قرمز غذای تمیز بخورید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/