You are currently viewing Oh Baby مصاحبه – آه عزیزم

Oh Baby مصاحبه – آه عزیزمبسیاری از زنان غافلگیر می شوند که می دانند می توانند برای اولین بار بدون اولین قاعدگی پس از زایمان باردار شوند. زیرا حدود 60 درصد از زنان تخمک گذاری خواهند داشت جلو پس از اولین قاعدگی ، حدود نیمی از این زنان دارای مرحله لوتئال کافی برای حفظ حاملگی خود پس از اولین تخمک گذاری هستند. 40 درصد دیگر کمی خونریزی می کنند تا نشان دهند که بعد از اولین تولدشان در حال تخمک گذاری هستند. با توجه به تغییرات بسیار زیاد در تولد دوباره ، بررسی اولین تخمک گذاری پس از تولد بسیار دشوار است.

بنابراین شانس باردار شدن چقدر است؟

آمنوره شیردهی ناشی از هورمون پرولاکتین غده پستانی است که چرخه قاعدگی را سرکوب می کند. استثنا وجود دارد ، اما بطری ، تغذیه با شیر مادر ، که نیاز به روز و شب بدون استفاده از پمپ یا پستانک دارد ، اغلب تولد نوزاد را سرکوب می کند تا زمانی که نوزاد از شیر گرفتن شروع کند. در صورت برآورده شدن این معیارها ، احتمال باردار شدن قبل از شروع اولین رژیم غذایی 2 درصد است. احتمال باردار شدن حدود 2 درصد بیشتر از استفاده از داروهای ضد بارداری هورمونی (8 درصد) یا کاندوم مردانه (15 درصد) است.

نشان داده شده است که آمنوره شیردهی را افزایش می دهد ، از جمله برخی از اقدامات.

زنان و زایمان

قبل از تولد نوزاد ، من روش آگاهی باروری (FAM) را تمرین کردم. ثابت کنید که این مکان امن برای من و شوهرم است و من تنها از وسایل پیشگیری از بارداری استفاده می کنیم. من و FAM توانستیم علائم زایمان خود را زیر نظر داشته باشیم و هر دو توانستیم پس از تلاش برای بارداری شروع موفقی داشته باشیم.

سه نقص مادرزادی اصلی که باید مراقب آنها باشید عبارتند از: درجه حرارت اولیه بدن و وضعیت سرطان دهانه رحم. با این حال ، ممکن است نظارت بر این امر پس از تولد نوزاد و قبل از بازگشت دشوارتر باشد. قبل از اولین قاعدگی ، هورمون های شما هنوز در یک “چرخه” هستند. آماده تخم گذاری در نهایت ، سرعت آنها به حدی کاهش می یابد که تخمک گذاری و پریود شوند. این تغییرات می تواند منجر به ماه هایی شود که به نظر می رسد بدون به دنیا آمدن در واقع پاره شدن رحم است. وقتی صبح از خواب بیدار می شوید ، اولین درجه حرارت اندازه گیری می شود. اگر بی خوابی را تجربه می کنید ، ممکن است مانند گذشته دقیق نباشند. این امر به ویژه در مورد بیشتر مادران برای نوزادانشان صادق است. سرطان دهانه رحم می تواند بعد از تولد متفاوت باشد و صبر کردن تا بازگشت چرخه شما دشوار است و ممکن است با “روتین جدید” خود آشنا باشید.

مصاحبه با اشلی چا

در سال 2017 ، در اولین رویداد Ergobaby من با اشلی چا ملاقات کردم. ما دو دختر داریم. آنها فقط با شش ماه فاصله و فقط چند روز فاصله متولد شدند. وقتی او را در رویداد Ergo امسال دیدم ، او با فرزند سوم خود باردار شد و قبل از بازگشت از اولین قاعدگی ، باردار شد. او در آن زمان به نوزاد 9 ماهه خود یک بطری شیر می داد. او بدون تبخیر شیر می داد. او همچنین مرتباً با نوزادش می خوابید و چیزی که همراه داشت می پوشید.

از کجا می دانید که باردار هستید؟ وقتی متوجه می شوید چقدر فاصله دارید؟

تا 4 ماهگی باردار نشدم. فکر می کردم می میرم چون واقعاً با میگرن مریض بودم. او به من گفت برو دکتر و MRI بگیر و آنطور که فکر می کردم بر اثر تومور مغزی نمی میرد. (سردرد و سرگیجه ، به همین دلیل من درخواست MRI کردم.)

چند ساله بودید که باردار بودید؟ اون موقع شیر میدید؟

کوچکترین من 1 ساله است. وقتی متوجه شدم باردار هستم ، هنوز 13 ماه به او شیر می دادم. چرخه ای وجود ندارد. این کاملا شگفت انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید