You are currently viewing ButcherBox گوشت ارگانیک Grass-Fed را به درب منزل شما می آورد

ButcherBox گوشت ارگانیک Grass-Fed را به درب منزل شما می آورد


توضیح کاربردی نیست نظر من برای فروش نیست. هرگز وقتی محصول شما را با شما به اشتراک می گذارم به من اعتماد کنید. این من را دوست دارم و شما فکر می کنید ارزشش را دارید.

یکی از بزرگترین شکایات من در مورد این خدمات ، که من در همه جا می بینم ، این است که آنها تقریباً وجود ندارند. مفید در دراز مدت. منظورم این است که همیشه داشتن یک جعبه نمونه پر از چیزها خوب است استحکام – قدرت می خواهم در آینده بخرم. با این حال، برای شخصی مثل من ، آرایش با رنگ پوست من مطابقت ندارد. نمونه های مو به ندرت بیش از یک و نیم اینچ از موهای من استفاده می شد. مو ، و به من کمک نکنید که از “نمونه” های مراقبت از پوست خسته شوم.

اما این متفاوت است.

ButcherBox وارد یک کولر غول پلی استایرن می شود

ButcherBox وارد یک کولر غول پلی استایرن می شود

وقتی تیم پشت ButcherBox با من تماس گرفت تا سرویس را به مدت یک ماه امتحان کند ، من نه تنها علاقه مند نبودم ، برانگیخته مراقب باش. مطمئناً 10 دلار نیست که برای یک نمونه خدمات پرداخت می کنید. بنابراین باید بیش از آنچه باید انتظار داشته باشید. مثال اندازه اما ButcherBox را می توان برای تغذیه چمن در مواقع مورد نیاز استفاده کرد. ارگانیک. آلی دام آزاد و گاهی تند گوشت گاو ؛ گوشت خوک و مرغ به طور کامل آورده شد.

بسیاری از مردم این فروشگاه های گوشتی با کیفیت بالا را ندارند ، بنابراین یکی از بزرگترین ناراحتی های من تمیز کردن کیفیت گوشت فروخته شده در این کشور است. برای من ButcherBox یک شروع عالی برای بهبود دسترسی است. نیازی به یک رویکرد بزرگ بین کسانی نیست که این موارد را در سلاح خود دارند و کسانی که ندارند. این امر باعث می شود آنها نتوانند رژیم غذایی و سلامت خود را بهبود بخشند. این کمک زیادی می کند.

نگاهی به داخل ButcherBox من بیندازید.

نگاهی به داخل ButcherBox من بیندازید.

وقتی ButcherBox رسید ، یک ظرف پلاستیکی بزرگ (بیش از آن) بود. داخل آن یک کولر چندبار مصرف قرار دارد که حدود 75 درصد از همه چیزهایی را که خریداری می کنید را پوشش می دهد. و آن شخص را در این کیف خنک کننده قابل استفاده مجدد قرار دهید.

کیفیت محتوا و طعم آن باورنکردنی است. خوراک یونجه ارگانیک 10 پوندی و قیمت کمی بیشتر عالی است. وقتی گوشت گاو با علف خریداری می کنم ، تقریباً 17 دلار در هر پوند هزینه دارد و به احتمال زیاد یک گزینه انتخابی است. این باعث افزایش قیمت می شود روش اگر می توانید بیشتر خرید کنید ارزان تر است.

همانطور که مشاهده می کنید ، خوردن هر نوع گوشت به جز بیکن برای دو نفر کافی است. من نمی دانم این افراد چقدر غذا می خورند. اما من شک دارم که یک پوند بتواند شما را دورتر بفرستد.

بررسی کشتارگاه

من فقط انتقاد درباره بسته بندی است. این برای ButcherBox غیر معمول نیست. یکی خیلی زیاد خدمات فهرست بندی مواد غذایی از بسته بندی کاملاً سازگار با محیط زیست استفاده می کند. گوشت را می توان در پلاستیک قابل بازیافت پیچید و کیسه غذا را می توان دوباره استفاده کرد در مقابل من می توانم کار خاصی انجام دهم چه باید کرد عشق اما کولر غول پلی استای فوم که وارد غذا شد برای لحظه ای من را متوقف کرد. در بسیاری از مراکز بازیافت قابل استفاده مجدد نیست. برای قرار دادن آن در سطل زباله هر هفته با مشکل روبرو خواهید شد. می توانید یخچال ها را کاملاً دور بیندازید ، اما می توانید از آنها استفاده کنید. مردم باید آب سرد بنوشند ؛ هر کجا که برای سفر یا غذا می روید آنها را به مدارس یا تیم های ورزشی اهدا کنید. … آن را در سطل زباله نیندازید.

کیف داخلی ButcherBox

به طور خلاصه ، من ButcherBox را دوست دارم. من آنچه را که برای من کار می کند دوست دارم. من از کیفیت محصول خوشم می آید. یک مشترک واقعی واقعی شد. من در حال گذراندن یک مغازه خواربارفروشی در سراسر بروکلین هستم. این غذای خانواده ام آماده است و وقتی زمان آماده شدن برای این هفته فرا رسید ، در یخچال بعدی ام آماده می شوم. من عاشق فوم پلی استایرن نیستم. اما من مطمئن هستم که معلمان مدارس فرزندان من کولرهای رایگان جدیدی برای ذخیره غذا و نوشیدنی های خود در طول روز دارند. این برای من خوب است.

برای بررسی ButcherBox خودتان ، به پیوند وابسته من در ButcherBox.com بروید. از کد winterBB15 برای دریافت اولین سفارش خود با قیمت 15 دلار امروز استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید