You are currently viewing Bolt Prof؟ در رژیم کتوژنیک؟  بهترین زمان خوردن Bolt Prof کیست؟

Bolt Prof؟ در رژیم کتوژنیک؟ بهترین زمان خوردن Bolt Prof کیست؟


پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

پروفسور بولت چیست؟ رژیم کتوژنیک چه فوایدی دارد؟ چرا به آن کتو کافی می گویند؟ چرا رژیم کتوژنیک دارید؟ با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهیم.

Bolt Prof یک فنجان قهوه ای واقعی است که با کره درست شده است ، این یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

رژیم کتوژنیک - پیچ در رژیم کتوژنیک

1 تا 2 قاشق غذاخوری کره را به یک فنجان قهوه اضافه کنید تا محکم نشود. 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با همزن یا فومر مخلوط کنید.

ویژگی قهوه ضد گلوله قهوه - گلوله در رژیم کتوژنیک

چرا بولت پروف در رژیم کتوژنیک است؟

اول از همه ، باید مزایا و معایب قهوه را بدانید.

قهوه فواید زیادی خارج از حوصله این مقاله دارد. اما مهمتر از همه ، در رژیم های کتوژنیک بسیار مفید است. تولید کتون را در بدن افزایش داده و به بدن در ذخیره چربی کمک می کند. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک بود.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک این است که باعث کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن می شود.

اما رژیم کتو علاوه بر نقاط قوت ، معایب ناگوار خود را نیز دارد. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصاً برای افرادی که استرس دارند.

قبل از مطالعه ، 200 میلی گرم کافئین سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش داد.

این مقدار 200 میلی گرم کافئین معادل دو فنجان قهوه است. افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بسیار استرس زا باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول شما افزایش می یابد ، قند خون شما را افزایش می دهد ، و هنگامی که سطح قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین شما را تحریک می کند.

اکثر افراد استرس زا متوجه می شوند که وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس بسیار بدی دارند. gr8 با این حال ، به دلیل افزایش سطح کورتیزول ، آنها تمایل به مصرف شیرینی و کربوهیدرات دارند.

محققان Keto یک نوشابه به نام Bolt Prof برای مشکلات کورتیزول در Ketool تولید کرده اند.

چگونه Bolt Proof از افزایش سطح کورتیزول در انسان جلوگیری می کند؟

در واقع ، مواد موجود در قهوه (کافئین) در آب و چربی محلول هستند. وقتی Bolt Prof می خورید ، این کافئین جذب چربی می شود. همانطور که می دانید ، چربی ها به سرعت جذب می شوند و جذب آنها تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین در چربی سطح جذب کافئین شما را کند می کند. اگر به طور منظم قهوه بنوشید ، کافئین را در عرض 15 تا 30 دقیقه جذب خواهید کرد. وقتی می آیید ، قهوه را به شکل کربوهیدرات بالا بنوشید. آهسته تر جذب می شود و می تواند کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. ثابت می شود که این پیچ در نتیجه خوردن و کاهش اثرات مضر قهوه برای بدن شما مفید و مضر است.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را در بدن شما افزایش می دهد؟

خوردن ضامن پیچ در هنگام نوشیدن قهوه احساس خوبی به شما می دهد. اگر ساعت ها از ضامن استفاده کنید ، سطح انرژی شما را افزایش داده و اشتهای شما را کاهش می دهد.

کند کردن ترشح کافئین بعداً قند خون شما را بالا می برد و قله انسولین کمتری خواهید داشت. اگر آن را تجربه کرده اید ، هورمون های شما را چند ساعت پس از خوردن قلم تنظیم می کند. میل به شیر غیر معمول نیست.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. با این حال ، کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و خیلی چیزها در این زمینه پیشرفت خواهد کرد.

کره و روغن نارگیل همچنین دارای خواص ضد التهابی از جمله CLA و بیوتیک اسید هستند. قهوه را برای افرادی که دارای شرایط التهابی مانند ورم معده هستند کاهش دهید. التهاب را کاهش می دهد

Bolt Prof باعث افزایش ویتامین E ، D و کلسیم می شود.

نکات مهم برای استفاده از bol prof در رژیم کتوژنیک

برای افطار کردن بهتر است از پیچ و مهره استفاده کنید. (شما نباید در روزه داری گرسنگی بکشید ، زمان گرسنگی هنگام گرسنگی است. نگران از دست دادن روزه خود نباشید. اگر کار درست را انجام دهید و غذاهای مناسب بخورید ، روزه شما طولانی تر می شود.) انجام دادن. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که به همان میزان سریع آهن بخورید. اگر خیلی گرسنه هستید ، ساعت ها آن را محکم کنید. بخورید زیرا گرسنه نمی شود.

روز بعد ، قلب شما پر از غذاهای مفید و شیرین نمی شود.

بهترین زمان غذا خوردن چه زمانی است؟

بعد از صبحانه بخورید. خوردن آن به عنوان وعده دوم یا قبل از خواب اشتباه نیست. میزان بالای کافئین قبل از خواب می تواند کیفیت خواب شما را کاهش دهد.

بهترین زمان برای دریافت آهن اولین وعده غذایی است. این بدان معناست که صبح زود گرسنه هستید. و زمان مشخصی برای آن وجود نداشت.

بهترین راه برای روزه گرفتن خوردن وعده های غذایی کوچک و خوردن پیچ و مهره است زیرا معده شما ساعت ها سیر است.

دیدگاهتان را بنویسید