۹۰۰۰ عمل موفقیت آمیز قلب در بیمارستان کردکوی / آموزش و گسترش اورژانس با تقاضای بالا برای بیمارستان قلب کردکوی


مظفر امامی در گفت وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: بیمارستان امیرالمومنین کردکوی یکی از قدیمی ترین بیمارستان های استان است که در زمینه قلب و عروق خدمات خوبی ارائه می دهد و تنها بیمارستان تخصصی قلب استان واقع در غرب کشور است.

وی تصریح کرد: اولین نیروهای این بیمارستان در بیمارستان تخصصی تهران آموزش می بینند و به همین دلیل خدمات مورد نظر این بیمارستان در سایه نیروهای متخصص انجام می شود.

رئیس بیمارستان امیرالمومنین کردکوی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات ما و سوال جدی اصلی آموزش این بیمارستان است که با توجه به زیرساخت ها و امکانات موجود می توان در این راستا گام برد.


مظفر امامی رئیس بیمارستان امیرالمومنین کردکوی

وی ادامه داد: تنها مشکل بیمارستان کردکوی عدم ساختار مناسب اورژانس این بیمارستان است که متاسفانه ساختمان آن قدیمی است و فضای فعلی جوابگوی جمعیت بیمار در این بیمارستان نیست.

رئیس بیمارستان امیرالمومنین کردکوی گفت: از آنجایی که این بیمارستان در زمینه قلب و عروق به تمامی بیماران استان گلستان و استان های همجوار و بعضا کشورهای همسایه خدمات مطلوبی ارائه می کند، نیاز اساسی به آموزش و گسترش اورژانس احساس می شود. اتاق و تجهیز آن به امکانات مدرن.”


بیمارستان امیرالمومنین کردکوی تنها بیمارستان تخصصی قلب در گلستان است

* ۹۰۰۰ عمل موفقیت آمیز قلب حاصل ۲۰ سال فعالیت در بیمارستان امیرالمومنین کردکوی

امامی با اشاره به فعالیت حدود ۲۰ ساله این بیمارستان در زمینه قلب و عروق، گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار مورد آنژیوگرافی، ۲۰ هزار مورد آنژیوپلاستی و ۹ هزار عمل موفقیت آمیز قلب در این بیمارستان انجام شده است.جدول انجام شده است و وجود پلاک های قلب ویژه پتانسیل بالایی برای توسعه بیشتر و پذیرش بیماران در این زمینه دارد.

وی گفت: در حال حاضر این بیمارستان دارای اتاق عمل است و برای خدمات رسانی بهتر نیاز به یک اتاق عمل پشتیبان دارد که دارای فضا است و این اتاق عمل پشتیبان نیاز به تجهیز دارد و اتاق عمل اصلی نیاز به توسعه در فضا دارد. ” †

رئیس بیمارستان امیرالمومنین کردکوی گفت: یکی از قابلیت های بسیار خوب این بیمارستان وجود باند هلیوم است.بالگرد آنجا بود تا در کمترین زمان ممکن بیماران اورژانس را به مرکز کشور منتقل کند.

* با شهر کردکوی و تنها مرکز درمانی جراحی قلب در استان گلستان آشنا شوید

«کردکوی» بخش مرکزی نام(های) باستانی «توسکانی»، «نیمردان»، «میانکولا»، «جمشیدآباد»، «کردخیل»، «تمیشه»، «کردمحله»، سال شهرنشینی حدود ۲۵۰ سال است. پیش دین اسلام (اکثریت شیعه، اقلیت سنی حنفی) جغرافیای طبیعی ارتفاع ۵۰ متر از سطح دریا)

کردکوی در گذشته «تمیشه» نام داشت که نام بخشی از غرب گرگان بود و در اواخر حکومت تیموریان و اوایل صفویه گروهی از عشایر کرد به این مکان کوچ کردند. به همین دلیل در ابتدای کار در کرد محله و مدتی بعد در کردکوی به شهرت رسید.

موقعیت و ویژگی های شهرستان کردکوی در غرب استان گلستان واقع شده است، این شهرستان از شمال به شهرستان ترکمن، از جنوب به رشته کوه های البرز و استان سمنان، از شرق به شهرستان گرگان و به شهرستان محدود است. بندرگز از غرب.

بیمارستان امیرالمومنین (ع) یک مرکز آموزشی درمانی تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران، استان گلستان است.

تاسیس در سال ۱۳۷۹ در شهر کردکوی و در ساختمانی به مساحت ۱۱۹۰۰ متر مربع و با میانگین ۱۴۹ تخت در رشته های داخلی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، اطفال، جراحی کلیه و ادرار، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی. ، روانپزشکی، مغز و اعصاب و با بیش از ۱۵ سال سابقه در خدمات جراحی قلب باز در استان.

این بیمارستان دارای بخش دیالیز و تالاسمی است که با سازمان های بین المللی و خیریه ارتباط دارد و از بخش های مجهز پشتیبانی و ویژه ICU عمومی، ICU برای جراحی قلب باز، CCU و استفاده از فناوری های تشخیصی بسیار پیشرفته برای آنژیوگرافی، تست ورزش استفاده می کند. ، اکوکاردیوگرافی، سونوگرافی و توانبخشی قلب، هولتر مانیتورینگ، نوار مغزی و اعصاب و … تنها مرکز درمانی جراحی قلب در استان با حضور جراحان مجرب قلب محسوب می شود.


بیمارستان تخصصی و تخصصی امیرالمومنین (ع) کردکوی

*بیمارستان امیرالمومنین کردکوی به دلیل پیشروی در مدیریت نوین خدمات سلامت مجوز پذیرش بیماران بین المللی را دریافت کرد.

معرفی واحد بین المللی بیمار (IPD): بخشی در یک بیمارستان که وظیفه دارد امکانات لازم را برای ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به بیماران خارجی ارائه دهد که بیش از ۲۴ ساعت و کمتر از یک سال به عنوان «گردشگری سلامت» اطلاق می شود.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امیرالمومنین (ع) کردکوی یکی از مراکز درمانی کشور است که در زمینه گردشگری سلامت موثر و قدرتمند به اثبات رسیده است و در کنار کیفیت خدمات و هزینه مناسب، عاملی کلیدی در جذب خارجی بوده است. بیماران.

* تعریف بخش بین المللی بیمار (IPD):
توریسم درمانی سفر به کشوری دیگر برای درمان است که دلایل این شکل از گردشگری عدم وجود روش های درمانی قابل مقایسه، هزینه بالا و نبود فناوری های پیشرفته پزشکی در کشور مبدا است، از سوی دیگر به دلیل وجود داروهای مناسب در ایران به سایر کشورهای منطقه و ارائه خدمات پزشکی و پرستاری با کیفیت بین المللی، تعداد زیادی از بیماران برای دریافت خدمات پزشکی به ایران سفر می کنند و همین امر باعث شده است تا یکی از قطب های «گردشگری سلامت» در منطقه ایجاد شود. کشور عزیز ما باشید

در این راستا، بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی با توجه به توانمندی‌های موجود و بالقوه، دستاوردهای موفق بین‌المللی و پیشروی در مدیریت نوین سلامت، توانست مجوز بیماران بین‌المللی را در ارزیابی وزارت بهداشت کسب کند.

* اهداف واحد IPD بیمارستان امیرالمومنین کردکوی:

– نظارت بر ارائه خدمات با کیفیت به بیماران خارجی

– نظارت بر ارائه خدمات در اسرع وقت به بیماران خارجی با رعایت کامل اخلاق پزشکی، استفاده از فناوری نوین، مسئولیت پذیری و رعایت اصول و قواعد حرفه ای در مراکز درمانی.

– افزایش رضایت بیماران بین المللی از طریق ارتقای کیفیت خدمات و کاهش زمان انتظار برای دریافت خدمات پزشکی و پاراکلینیکی.

وظایف واحد IPD بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امیرالمومنین (ع) کردکوی:

– پاسخگویی به بیماران از طریق تلفن و ایمیل

– هماهنگی با پزشک معالج و بخش های بیمارستانی شامل کلینیک، پاراکلینیک، اتاق عمل، بخش بیمارستان، بستری و ترخیص

– برآورد هزینه درمان و اطلاع بیمار قبل از سفر

انتهای، آخر پیام / ۲۳۰۷