۹ مجتمع آبرسانی در استان اردبیل در حال ساخت است


حامد عاملی گفت: ۹ مجتمع آبرسانی در استان اردبیل اجرا می شود و بخشی از اعتبارات برای اجرای این طرح ها در اختیار قرار گرفته است.

حامد عاملی
استاندار اردبیل گفت: تهیه طرح مدیریت یکپارچه آب استان اردبیل در دستور کار قرار دارد که نحوه تامین، محل تامین و نحوه اجرای آب شرب و کشاورزی را پیش بینی می کند که با جدیت در حال پیگیری آن هستیم. این منطقه است.

سید حامد عاملی در این نشست که وضعیت آب استان اردبیل را تشریح کرد، اظهار داشت: باید حق آبه استان را بگیریم تا در تامین منابع آبی از استان مشکلی نداشته باشیم و در این زمینه جزئیات در استان اعلام خواهد شد. در آینده با موضوعات ویژه دستورات و توافقات لازم انجام شده است.

وی بیان کرد: از سال ها پیش برنامه هایی در این بخش انجام شده است اما متاسفانه مشکلات حوزه آب در بخش های شرب و کشاورزی حل نشده و ساکنان استان دچار مشکل هستند و باید تمهیدات لازم برای این امر اندیشیده شود. برای حل مشکلات موجود.» خدمت به مردم استان را شاهد باشیم.

استاندار اردبیل ادامه داد: تهیه طرح مدیریت یکپارچه آب استان اردبیل در دستور کار قرار دارد که نحوه تامین، محل تامین و نحوه اجرای آب شرب و کشاورزی را پیش بینی می کند که با جدیت برای این امر تلاش می کنیم. در این زمینه و تهیه مدارک لازم.

عاملی بیان کرد: در صورت اجرای این طرح مشکل آب شرب در منطقه وجود نخواهد داشت، تلاش می کنیم با تعریف برنامه و تفکیک مشکلات به اهداف مورد نظر برسیم، مورد توجه مسئولان باشید.

وی افزود: ۹ مجتمع آبرسانی در استان اردبیل محقق می شود که بخشی از اعتبارات اجرای این پروژه ها تامین شده و بخشی نیز تامین می شود و تلاش می کنیم مشکلات مردم را از طریق آب آشامیدنی پایدار حل کنیم. “

استاندار اردبیل افزود: برای رفع مشکلات آب مردم جدیت داریم و در تلاشیم تا با تامین آب کشاورزی، مشکلات اساسی را با بالاترین اولویت حل کنیم و از ظرفیت کشاورزی استان نهایت استفاده را ببریم.

عاملی گفت: برای آبگیری سد عمارت و کف سد خداآفرین برنامه‌ریزی شده است و در نظر داریم از تدابیر موجود برای تامین پایدار آب مورد نیاز بخش کشاورزی و شرب استفاده کنیم.

سید حامد عاملی: 9 مجتمع آبرسانی در استان اردبیل اجرا می شود

۹ مجتمع آبرسانی در استان اردبیل در حال ساخت است