۷ نکته برای آسان‌تر کردن بستری شدن کودکان در بیمارستان


افشای وابسته: این پست حاوی پیوندهای وابسته است. ما از خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

زمانی که برای بچه ها برنامه ریزی شده است برای مراجعه به بیمارستان زمان ترسناکی باشد. اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است و آنها ممکن است درک نکنند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

بیمارستان کودکان پالم بیچ در مراقبت از کودکان و همچنین لذت بردن از اقامت کودک تا حد امکان بسیار عالی عمل می کند. هفت نکته زیر به شما کمک می کند تا فرزندان خود را برای اقامت بعدی در بیمارستان آماده کنید.

اولین کاری که باید هنگام آماده شدن برای ویزیت انجام دهید این است که با ارائه دهنده پزشکی خود در مورد کارهایی که در طول قرار ملاقات انجام می شود، مدت زمان ویزیت و آنچه فرزند شما ممکن است در طول اقامت خود ببیند یا انجام دهد صحبت کنید.

به این ترتیب می توانید با جزئیات توضیح دهید که فرزندتان چه چیزی را تجربه خواهد کرد.

بستری شدن در بیمارستان

زودتر از موعد آماده شوید

به کودک خود بگویید که او به پزشکانی مراجعه می کند که باید مطمئن شوند که همه چیز با بدن آنها خوب است.

به آنها بگویید که آزمایشات زیادی می طلبد و گاهی اوقات افراد مجبورند انگشتان دست، پاها، بازوها یا پاها را نیش بزنند تا پزشک (یا پرستار) بتواند موارد را بررسی کند. توضیح دهید که سوزن ها چگونه کار می کنند تا هر گونه اضطرابی که ممکن است احساس کند آرام شود.

هرگونه تصور غلط در مورد آنچه در طول بازدید اتفاق می افتد را پاک کنید. توضیح دهید که برای معاینه پزشکی می روند نه اینکه بدون بیهوشی آمپول بزنند یا لوزه ها را خارج کنند!

پتو یا پارچه مورد علاقه خود را بیاورید

به کودک خود پیشنهاد دهید که چیزی مانند اسباب بازی مورد علاقه اش یا پتو را با خود بیاورد و به او بگویید که می تواند آن را به خانه ببرد.

لباس خواب خود را بسته بندی کنید

لباس خواب مورد علاقه خود را انتخاب کنید

از فرزندتان بخواهید لباس خواب مورد علاقه اش را بپوشد و یک کیسه لباس مناسب برای لباسی که قرار است به بیمارستان بپوشید بپوشد. قبل از موعد به آنها عکس نشان دهید تا بدانند چه نوع لباسی را ببندند. بگذارید یک یا دو بازی کوچک بیاورند.

بیمارستان کودکان پالم بیچ

بهترین بیمارستان ممکن را انتخاب کنید

بیمارستان کودکان پالم بیچ بیمارستانی است که بر ارائه مراقبت های برنده جوایز برای کودکان تمرکز دارد، اما منابعی را برای کل خانواده نیز فراهم می کند.

متخصصان زندگی کودکان، بازی درمانی و سرگرمی را برای کمک به کاهش استرس، اضطراب و درد بیماران کودکان در طول اقامت خود ارائه می دهند.

https://www.palmbeachchildrenshospital.com/home

علاوه بر این خدمات، تیم پشتیبانی انکولوژی اطفال متشکل از متخصصان درمان سرطان دوران کودکی و همچنین متخصصان سلامت روان متعهد به تکنیک‌های شفای جامع است.

Palm Beach Children’s بیمارستانی با امکانات پیشرفته است که به عنوان یکی از بهترین بیمارستان های فلوریدا رتبه بندی شده است. مراقبت های کودکان را ارائه می دهد و در درمان کودکانی که با سرطان مبارزه می کنند، از جمله دسترسی به درمان های تجربی برخی از بهترین پزشکان در آمریکا تخصص دارد!

چه چیزی باید بیاورید؟

در حال آماده کردن لباس های بعدی خانه

مجموعه‌ای از لباس‌های اضافی را برای آن‌ها آماده کنید تا در خانه بپوشند که متناسب با آب و هوای شما باشد (فکر کنید: کلاه، دستکش، چکمه) یا کاری که بعد از مراجعه به بیمارستان انجام خواهید داد. حتما جوراب و لباس زیر را عوض کنید!

بهداشت دهان

لوازم مراقبت از دهان را به همراه داشته باشید تا بتوانند قبل از خروج دندان های خود را مسواک بزنند.

بسته میان وعده خوب

یک کیسه کوچک از میان وعده‌های سالم (میله‌های گرانولا، غلات، یا میوه) را برای بردن به خانه ببندید تا در هنگام خروج گرسنه یا کم آب نشوند.

برچسب های مهدکودک

نام گذاری همه چیز

مطمئن شوید که همه چیز را به نام و شماره تلفن فرزندتان در صورتی که در حین ملاقات از هم جدا شوند نام ببرید.

دارو بیار

در صورت نیاز، داروی کودک خود را بیاورید تا پرسنل بیمارستان مطمئن شوند که هیچ چیزی بین بیماران مخلوط نشده است و از واکنش آلرژیک یا سایر عوارض سلامتی جلوگیری کنند.

اولین کاری که باید هنگام آماده شدن برای ویزیت انجام دهید این است که با ارائه دهنده پزشکی خود در مورد کارهایی که در طول قرار ملاقات انجام می شود، مدت زمان ویزیت و آنچه فرزند شما ممکن است در طول اقامت خود ببیند یا انجام دهد صحبت کنید.

سنت مریم

این نکات به ویژه برای کودکانی که ممکن است از حضور در بیمارستان احساس استرس، ترس یا اضطراب داشته باشند مفید است. اگر در مورد فرزندتان اینطور است، بدانید که او از چه چیزی بیشتر می ترسد تا بتوانید از قبل او را برای تسکین بخشی از اضطراب آماده کنید.

با رعایت این نکات، کودک شما باید آماده باشد! این یک بازدید هیجان انگیز برای دیدن پزشکانی است که از آنها مراقبت می کنند. آنها احتمالاً با دوستان جدیدی ملاقات خواهند کرد و از بازی کردن پازل های تخته سفید یا بازی با شخصیت های مورد علاقه خود لذت خواهند برد.

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/