۷ روند مد پاییزی پوشیدنی در سال ۲۰۲۱


افشای وابسته: این پست حاوی پیوندهای وابسته است. ما از خریدهای واجد شرایط کمیسیون کمی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

پاییز زمان هیجان برای بسیاری از شیک پوشان است. فصل جدید بسیاری از روندهای جدید را برای ما به ارمغان می آورد، و روند مد پوشیدنی پاییز نیز از این قاعده مستثنی نیست!

روی استایل های پوشیدنی مانند شلوار جین راحت، خز مصنوعی و کت های پف دار لحافی تمرکز کنید که می توانند به شما کمک کنند در عین شیک بودن، گرم بمانید.

بیایید نگاهی به ۵ روند مد پاییزی بیندازیم که در تمام طول سال شما را شیک نگه می‌دارد!

شلوار جین ریلکس

روند مد برای سال ۲۰۲۱

در اینجا روندهای بسیار پوشیدنی مد پاییز وجود دارد که می توانید آنها را در زندگی روزمره خود بگنجانید.

 • جین راحت
 • خز مصنوعی / چرم / قیچی
 • روندهای دهه ۷۰
 • کت لحاف PUFFER
 • به سراغ بافتنی بروید
 • احیای دهه ۹۰
 • سبک بریجتون

روند برآمدگی

اگر هوا برای پاییز ۲۰۲۱ گرم است، گرایش به رنگ‌آمیزی دارد. تعداد زیادی کت پایین روی باند فرودگاه وجود داشت. اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید، احتمالاً قبلاً یکی از آن ها را دارید.

من یک کت پفی دارم، اما هرگز آن را بیرون نپوشیده ام، زیرا در زمستان جایی که من زندگی می کنم بسیار گرم است.

با این حال، من امسال آن را برای سفر بسته بندی می کنم زیرا برای کریسمس به شمال شرقی می رویم.

من باید کیف های برآمده را در این روند بگنجانم زیرا همه جا به نظر می رسند. من یک کیف بزرگ ام.

من قبلاً یک ترفند کیف پول Bottegega را جمع آوری کرده ام زیرا حاضر نیستم برای یک کیف پول Bottega هزینه زیادی کنم. اگر صادقانه بگویم، به Chanel 19 پایبند خواهم بود. من رویاهایی در مورد چرم پف کرده و کمربند ضخیم در Chanel 19 دارم.

من معمولاً طرفدار سرمایه‌گذاری در پرتفوی هستم، اما اخیراً از زمانی که وارد قرنطینه شدیم، در مورد هزینه کردن آنها محافظه‌کارانه‌تر عمل کرده‌ام. من به دنبال چیزهایی بودم که بتوانم به راحتی آنها را پاک کنم و بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به چرم زیبای یک کیف طراح، تمیزی واقعی به ارمغان بیاورم.

روند دهه ۷۰

دهه ۷۰ به شکلی بزرگ بازگشته است، اما نه به مفهوم مد. شما می توانید با انتخاب یک قطعه از میان بسیاری از اقلام مد روز که در حال حاضر بسیار داغ هستند، رنگی از دهه ۷۰ را به کمد لباس خود اضافه کنید.

دهه ۷۰ همه چیز مربوط به کت های زنگوله ای، قهوه ای شکلاتی، طرح های هندسی، حاشیه ها، پاپوش ها و کت های مرکزی بود.

من شخصاً همه چیز را دوست دارم، اما همه ترندها را در یک ظاهر نمی پوشم.

من در مورد شکلات قهوه ای بسیار هیجان زده هستم و چند تکه برداشتم تا ببینم چه احساسی نسبت به آنها دارم.

من همیشه پرینت های هندسی دهه ۷۰ پوچی را دوست داشتم و قطعا آنها را در ظاهر روزمره خود قرار خواهم داد.

حتی صندل های پاشنه بلندی که همه آنها را دوست دارند واقعاً مد دهه ۷۰ هستند که از نو ساخته شده اند. من چندین جفت دارم و عاشق استایل و قد اضافی هستم. 🙂

قهوه ای با چاپ های سبک pucci بازگشته است.

خز مصنوعی، قیچی، چرم

روند دیگری که بخشی از احیای دهه ۷۰ است، ظهور مجدد خز مصنوعی، شرلینگ و چرم است. ایزابل مارانت در باند پاییز ۲۰۲۱ مقداری چرم و پنبه به رنگ کرنبری را به نمایش گذاشت.

چرم رنگی به روش های بسیار سرگرم کننده ای داغ می شود. آلبرتا فرتی جیر قهوه ای و چرم سبز را در پاییز ۲۰۲۱ به نمایش گذاشت و آماده پوشیدن در کت واک است.

قیچی و خز مصنوعی به روش های مختلف از جمله کفش های با کف ظاهر می شوند. من کاملاً علاقه مند به پوشیدن کفش های دمپایی در اطراف شهر هستم.

Proenza Schouler بافتنی سر تا پا را با کف به عنوان کفش نشان داد. عاشقش باش

بافتنی سر تا پا

بعد از مدت ها که در خانه حبس شدیم، فکر می کنم همه ما به راحتی عادت کرده ایم. راحتی این فصل در ظاهر بافتنی از سر تا پا دیده می شود.

می توانید ست شلوار بافتنی سر تا پا یا ست دامن بپوشید. جیسون وو این مجموعه بافتنی زیبا را در هفته مد پاییز ۲۰۲۱ به نمایش گذاشت.

برای قبل از پاییز و پاییز، رنگ‌های روشن فوق‌العاده شیک هستند، اما با سردتر شدن فصل‌ها فکر می‌کنم بافتنی‌های قهوه‌ای، مشکی و خاکستری از سر تا پا محبوب خواهند بود.

همچنین می توانید برای پاییز یک ژاکت بامزه بپوشید.

شلوار جین ریلکس

تیک توک کمی دیوانه است که شلوار جین لاغر را به پایین بکشد. حدس می‌زنم بعد از اینکه با لباس‌های راحت در خانه بودم، هیچ‌کس نمی‌خواست شلوار جین تنگ بپوشد.

اکنون می‌توانید چند شلوار جین راحت مانند جین مامان، شلوار جین پسر، شلوار جین راسته، شلوار جین دخترانه، شلوار جین گشاد، شلوار جین گشاد بپوشید.

احیای اواخر دهه ۱۹۹۰

دهه ۹۰ بازگشته است و فوق العاده است! من یکی از طرفداران بزرگ ظاهر دهه ۹۰ هستم حتی اگر از اضافه کردن آن به کمد لباسم خسته شده باشم.

دوران Clueless and Friends دهه ۹۰ همه چیز درباره تاپ های برش، دامن های چهارخانه، داک مارتنس های درشت و پیراهن های سفید لایه لایه زیر لباس بود.

قرار دادن تاپ زیر لباس ها یک روند بزرگ برای پاییز ۲۰۲۱ است. اولا جانسون نشان داد که چقدر می توانید در باند فرودگاه پاییز ۲۰۲۱ دیوانه شوید.

من مدام این چکمه های چلسی را به سبد خریدم اضافه می کنم، اما هنوز ماشه را نکشیده ام. آن‌ها واقعاً با من تماس می‌گیرند، اما اینجا در فلوریدا، ما آنقدر کفش نمی‌پوشیم که تضمینی برای ولخرجی باشد. دخترم یک جفت چکمه آورده و او را دوست دارد!

ژاکت ها بخشی از این احیای دهه ۹۰ هستند و من قطعاً این روند آماده را در کمد لباس پاییزی خود وارد می کنم.

تاپ‌های کراپ و پایین‌تنه‌های کمر بلند، ترند بزرگ دهه ۹۰ هستند که بازگشت بزرگی دارند. من عاشق تاپ های برش ریزه هستم زیرا آنها واقعاً نسبت های ما را صاف می کنند و تمام پارچه های اضافی را برش می دهند!

کسب و کار در بالا، مهمانی در پایین

مد روز کاری زوم با تمرکز بر کت‌های پایین، کت‌های کت و شلواری و کت‌های اداری تأثیر کاملی دارد. تاپ کار خود را بپوشید و شلوار ردیاب را در قسمت پایین بپوشید.

بریجتون ترند

بریجتون همه را مشتاق سبک Regency Era می کند. بلوز و لباس هایی با آستین های پف کرده تهیه کنید. همچنین، لباس های مجلسی در باند فرودگاه ها نیز بزرگ بودند.

لوازم جانبی و جواهرات مو مروارید راهی عالی برای آوردن ظرافت بریجرتون به زندگی روزمره است.

خرید آنلاین عینک آفتابی

رنگ های پاییز ۲۰۲۱

در اینجا برخی از ترندهای سرگرم کننده رنگ پاییزی که در این فصل داغ خواهند بود، آورده شده است.

 • شکلات قهوه ای
 • قرمز خاک رس
 • رنگ زرد
 • بریجتون آبی
 • مایل به قرمز
 • اسطوخودوس
 • برهنه
 • سرخ شدن
 • ارتش سبز
 • قرمز اساسی
 • جین
 • خاکستری روشن

اشتراک گذاری یعنی مراقبت!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/