You are currently viewing 5 روش برتر استفاده از گلابی

5 روش برتر استفاده از گلابی


من به یک لقمه یک گلابی خنک معتاد شده بودم. من طعم این میوه های خوشمزه را که مملو از طعم های طبیعی است ، دوست دارم. به دلیل داشتن پوست محافظ طبیعی ، می توانید از میوه رویال در کیف دستی یا کیف خود استفاده کنید. می توانید آن را در کیف بدنسازی یا جعبه ناهار قرار دهید تا یک غذای خوشمزه و سالم باشد. این میوه ها 100 کالری دارند. فیبر (6 گرم) ویتامین C و مواد شیمیایی گیاهی محافظ پوست مربوط به رنگ پوست. بنابراین وقتی یکی از این زیبایی ها را می خورید ، پوست گلابی را نگیرید. مادرم که در شمال غربی بزرگ می شد ، هر سال به من کمک می کرد تا طعم سیب آنها را بچشم. اکنون که در کالیفرنیا زندگی می کنم ، دوست دارم هر سال گلابی را به منوی خانواده ام اضافه کنم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گلابی و آشپزی ، من 5 روش اصلی استفاده از گلابی را به اشتراک می گذارم. برای الهام بیشتر ویدیوی من را اینجا تماشا کنید!

https://www.youtube.com/watch؟v=5nPC1E99tZY

5 روش برتر استفاده از گلابی

گلابی زنجبیل خرما جو

1 آن صبح یکی از صبحانه های مورد علاقه من با برش جو دوسر (یا غلات کامل) و گلابی (پوست و همه) و ادویه جات پخته می شود. این دستور العمل برای جو دوسر خرما برای ایجاد انگیزه را بررسی کنید.

2 انتخاب کنید آنها را. گلابی ها را به سه قسمت تقسیم کنید تا همه اعضای خانواده راضی باشند.

دنباله گلابی پخته شده را هم بزنید

3 با آب نبات سرو کنید. گلابی از آویشن ، پنیر ، برای تهیه این پیش غذا عالی ، آجیل را با کره و حمص ترکیب کنید. آنها در ترکیب آهنگهایی مانند دستور من برای Baked Pear Trail Mix بسیار خوب عمل می کنند.

سالاد پسته گلابی یشمی

4 خیار را به سالاد اضافه کنید. شیرینی طبیعی گلابی با سالاد های زیبایی مانند این سالاد پسته گلابی یشمی خوب می شود.

برای خرد کردن سیب دارچینی ، مانند این دستور گلابی خرد شده را به خرده میوه اضافه کنید.

5 با گلابی پخته شده استنمی تواند من عاشق زنجبیل گلابی ترد با بادام از پینگر ، نان ، کلوچه ، پنکیک و ترد هستم. قالب گیاهیtنمی تواند

در مورد نحوه استفاده از غذاهای گیاهی در دستورالعمل های زیر بیشتر بدانید.

5 روش اصلی استفاده از دانه کدو تنبل
5 روش برتر استفاده از کینوا
5 روش اصلی استفاده از برنج قهوه ای
5 روش برتر استفاده از شاه توت

دیدگاهتان را بنویسید