You are currently viewing 5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن

5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن


کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. همه سعی می کنند بفهمند که در برخی از مراحل زندگی خود چقدر وزن از دست می دهند ، و روش های زیادی برای نزدیک شدن به کاهش وزن وجود دارد. برخی افراد با تغییر رژیم غذایی خود قسم می خورند. برخی افراد با بالا بردن سطح ورزش خود قسم می خورند. اگر عبارت “کاهش وزن” را در گوگل جستجو کنید ، از گزینه ها و گزینه های مختلف کاهش وزن ، از جمله داروهای هومیوپاتی ، شگفت زده خواهید شد.

اما آنچه برای یک نفر کار می کند برای شخص دیگر کار نمی کند. بنابراین دبدنهای مختلف به طرق مختلف به چیزهای مختلف واکنش نشان می دهند. بنابراین اینکه شخصی را پیدا می کنید که چهار روز در هفته یوگا تمرین می کند و 10 کیلو وزن کم می کند به این معنی نیست که این کار به طور خودکار برای شما اتفاق می افتد.

قربانی را فدرال نکنید.

داشتن گزینه های زیاد برای کاهش وزن بسیار عالی است. اما توجه به این نکته ضروری است که همه آنها سالم نیستند. آنها می توانند باعث کاهش موقت وزن شما شوند ، اما اغلب حفظ آن در دراز مدت دشوار است. آنها اغلب انتظارات واقع بینانه ای را درخواست می کنند (بسته به رژیم غذایی که مجاز به مصرف آب میوه در هفته هستیم) تا نتایج ماندگاری سریع به دست آوریم.

می توانید مشاهده کنید که به دلیل رعایت رژیم غذایی سخت در مدت کوتاهی وزن خود را کاهش می دهید. اما به محض بازگشت به رژیم غذایی عادی ، وزن شما در عرض یک دقیقه به حالت عادی بر می گردد.

در نتیجه ، بسیاری از مردم به داروهای هومیوپاتی روی می آورند که از رژیم های کاهش وزن ایمن تر هستند (کسانی که حقیقت را در مورد آنها می دانند) و می توانند به ایجاد رژیم غذایی سالم تر و روال ورزشی که باعث افزایش وزن طولانی مدت می شود ، کمک کنند. نمی تواند

این زن که در آستانه یائسگی بود ، از این که نمی تواند وزن خود را افزایش دهد ، ناامید شده بود

در اینجا برخی از داروهای هومیوپاتی برتر را امتحان کرده ایم.

نکات لاغری هومیوپاتی

در حالی که اینها کاهش وزن را تضمین نمی کنند ، ممکن است ارزشمند باشد که سعی کنیم ببینیم آیا آنها چیزی را روشن می کنند یا خیر.

Calcarea Carbonica

دلیل اصلی افرادی که از داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن استفاده می کنند ، نتیجه می گیرند زیرا داروها به رفع انسداد کمک می کنند.

بسیاری از مردم به دلیل مشکلات گوارشی و / یا متابولیسم و ​​مشکلات خود با مشکلات وزن دست و پنجه نرم می کنند.

Calcarea carbonica ممکن است کمک کند. این دارو از کربنات کلسیم از پوسته ناخالص ساخته شده است. این در درجه اول برای افرادی است که متوجه می شوند بیشتر وزن خود در معده و عرق کردن در شب است.

علائم دیگری که ممکن است بدن شما به Calcarea carbonica نیاز داشته باشد عبارتند از:

 • اضطراب بالا
 • تنگی نفس
 • تعریق
 • بلافاصله بعد از خوردن غذا گرسنه شدم

لیکوپودیوم

طبق مطالعه ای که در کتابخانه ملی پزشکی انجام شده است. لیکوپودیوم این یک داروی هومیوپاتی رایج برای اختلالات ادراری و گوارشی است: ”

افرادی که با کم کاری تیروئید دست و پنجه نرم می کنند ممکن است متوجه شوند که لیکوپودیوم باعث مشکلات معده ای مانند یبوست و نفخ می شود.

افرادی که به لیکوپودیوم نیاز دارند معمولاً هوس شیرینی می کنند و نوشابه و غذا را ترجیح می دهند. آنها می توانند بیش از نیاز خود غذا بخورند و ممکن است احساس نفخ و ناراحتی کنند.

قهوه و دونات

Natrum Mur

این داروی هومیوپاتی برای افراد مبتلا به کم خونی و مصرف زیاد نمک زیاد مناسب است. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

اگر موارد زیر را تجربه کردید ، می توانید برخی از مزایای نوشیدن natrum mur را مشاهده کنید:

 • من با گرما مبارزه می کنم
 • افزایش وزن در اثر استرس و فشار زیاد
 • کم خونی

نوکس وومیکا

اگر زندگی کم تحرکی دارید و وزن شما مشکل ساز است ، ممکن است بخواهید nux vomica را امتحان کنید. یبوست معمولاً با یک شیوه زندگی بی تحرک همراه است و nux vomica می تواند کمک کننده باشد.

در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر این درمان را امتحان کنید:

 • میل به غذاهای تند
 • میل به خوردن غذاهای سرخ کرده
 • عدم تحمل سرما
 • یبوست

گرافیک

یائسگی و یائسگی می تواند باعث افزایش وزن در بسیاری از زنان شود. متاسفانه کاهش وزن اضافی همیشه آسان نیست.

گرافیت می تواند به شما کمک کند. این داروی هومیوپاتی از کربن ساخته شده است و به یبوست مزمن کمک می کند.

اگر هر یک از شرایط زیر را تجربه می کنید ، این دارو ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

 • غمگینی
 • قادر به کنترل هوای سرد نیست
 • در رژیم غذایی خود نمک زیاد مصرف کنید
 • PMS

زن غمگین

همه درمان های فوق اگر به شما در مورد مشکلات وزن خود بگویند ارزش تلاش را دارد. تحقیقات خود را با دقت انجام دهید و فقط داروهای توصیه شده را مصرف کنید.

وارد کردن یکی از این موارد به زندگی روزمره و ترکیب آن با رژیم غذایی سالم و ورزش منظم ، شانس شما را تا حدودی کاهش می دهد.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و برای تشخیص یا درمان هیچ گونه بیماری پزشکی در نظر گرفته نشده است. در صورت داشتن هرگونه مشکل سلامتی یا در نظر گرفتن مصرف مکمل روزانه با پزشک خود مشورت کنید.

بیشتر بخوانید:

آیا این اشتباهات را در کاهش وزن مرتکب می شوید؟

تعیین وزن سالم با استفاده از BMI

برای کاهش التهاب و کاهش وزن چه می توان کرد؟

5-هومیوپاتی-داروهای کاهش وزن

آیا این مقاله را پسندیدید؟ ثبت نام رایگان است ؛ ما هر هفته مقالات خوبی از این دست را برای شما ارسال می کنیم. به طور رایگان اینجا ثبت نام کنید.دیدگاهتان را بنویسید