۳ شهر قزوین در وضعیت زرد کرونا قرار دارندصفر فیض اللهی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت کرونا در استان قزوین اظهار داشت: وضعیت کرونا هر هفته بر اساس رنگ مشخص می شود و طی هفت روز گذشته سه شهر به رنگ زرد و سه شهر آبی رنگ شدند.

رئیس گروه کنترل بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: در حال حاضر ۴۷ نفر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری هستند.

وی افزود: توصیه ما به شهروندان استفاده از ماسک به ویژه در صورت درمان، بسته بودن، پرهیز از تجمعات غیرضروری، رعایت پروتکل های بهداشتی، عدم حضور در جلسات و واکسیناسیون است.

این مقام مسئول بیان کرد: با افزایش سفرهای خارج از کشور به ویژه عربستان و عراق و افزایش روند بیماری در این کشورها، احتمال ابتلای زائران و مسافران و افرادی که در تماس هستند به کرونا وجود دارد. با مسافران . . †

او ادامه داد: مطابق با ما امیدواریم که واکسن عمر طولانی داشته باشد و فرصتی برای کاهش سطح ایمنی بدن وجود داشته باشد. پوستر انجام می شوند

بالاخره این مسئول گفت: واکسن پوستر سطح ایمنی بدن را در برابر بیماری کرونا افزایش می دهد مطابق با با میزان تولید داخل مشکل کمبود واکسن نداریم و امیدواریم با اجرای این طرح روند بیماری کاهش یابد.