۲۳ روستای شهرستان جم فاقد آب انبار هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمد احمدپور بعدازظهر یکشنبه در جلسه شورای شهر جم با بیان اینکه مدیران باید نسبت به ایجاد کانون عفاف، حجاب و جمعیت در ادارات اقدام کنند، اظهار داشت: این امر موجب می شود تا در این زمینه اقدام شود.

فرماندار شهرستان جم یادآور شد: به اداراتی که در سال ۱۴۰۰ اعتبار ملی برای شهرستان آورده اند اعتبار قائل می شوم.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات ملی باید در سطح شهرستان شفاف شود، گفت: مدیران شهری باید از مدیران اجرایی استانی خود اعتبار طلب کنند.

نماینده عالی دولت بهبود وضعیت آب شهرستان را دغدغه بحق مردم دانست و خاطرنشان کرد: وضعیت کنونی آب این شهر ناشی از بی برنامگی مدیران سابق است و اکنون باید خواهان یک تانکر آب

قطع برق در دفاتر پرمصرف

با تاکید بر لزوم اعتبارات کارشناسی به خدمات شهری، فعالیت آنها در بخش های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و… گفت.

احمدپور که از وضعیت آب و برق شهر گلایه داشت، تاکید کرد: برق ادارات پرمصرف این شهر باید قطع شود.

وی افزود: خانه کارگران نفت، گاز و پتروشیمی جم، این شهرستان با تحولات اساسی مواجه است و اکنون مدیران صنعت باید پاسخگوی مردم باشند.

محمد احمدپور با اشاره به اینکه ۲۳ روستای شهرستان جم فاقد آب انبار هستند، تصریح کرد: لازم است هر روستا دارای مخزن ذخیره آب باشد.

رفع نواقص پروژه خط انتقال آب

وی با اشاره به نواقص پروژه خط لوله انتقال آب به جم گفت: شیرین سازی سیستم آب یراف برق ندارد و مخالفت با پایگاه های برق آن حل نشده است.

فرماندار جم با تاکید بر اینکه آب صنعتی جم در سال آینده از چاه های آب زیرزمینی خارج می شود، تاکید کرد: هرگونه برداشت آب از چاه های غیرمجاز خلاف قانون است و باید پلمب شود.

او نظارت می کند و تصمیم می گیرد گیر درباره کاشت سیفی جت در جام مهم می دانست.

افتتاح ۸ مدرسه در هفته توسط دولت

احمدپور با اشاره به اینکه ۴۰ پروژه در شهرستان فعال است، یادآور شد: هر هفته حداقل ۸ مدرسه با امکانات کامل توسط دولت افتتاح می شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی وارد وضعیت آموزشی و فضای آموزشی شهرستان نشوند قطعا برنامه های دیگری را انجام خواهیم داد.

محمد احمدپور به جمعیت ۲۵ درصدی دانش آموزی شهرستان گفت: فضا و امکانات آموزشی برای مدیریت آن فراهم شود و لازم است مدیران استانی در خصوص فضای آموزشی و کمبود در شهر جم تصمیم گیری کنند. گیر