You are currently viewing 20/20: Madeline Nutrition – سالی که نوزاد و سرطان من در بحبوحه ناآرامی های جهانی متولد شد

20/20: Madeline Nutrition – سالی که نوزاد و سرطان من در بحبوحه ناآرامی های جهانی متولد شد


امسال ، من درست قبل از پایان همه گیری ، یک زایمان غیر بیمارستانی داشتم. پسر دومم ، هایدن ، در 12 مه 2020 متولد شد و وزنش 8 پوند و 12 اونس بود ، نیمی از بدن من درمان نشده بود. آه کشیدن اگر تا به حال بچه دار شده اید ، می دانید که زایمان راحت تر است خیر خطی

سه ماه پس از به دنیا آمدن ، بیوپسی انگشت راست (غالب) را روی ناخن هایم داشتم. از سال 2017 ، یک خط تیره باریک به نام ملانونیشیا در پایین بستر ناخن من (در ناحیه کوتیکول) وجود دارد که تا بالای ناخن های من ادامه دارد. ممکن است نشانه ای از ملانوم در ماتریکس ناخن باشد. هر شش ماه یکبار توسط متخصص پوست تحت نظر است و مطمئناً با گذشت زمان عمیق تر و ضخیم تر می شود.

بیوپسی ماتریس ناخن باید در قسمت زیرین بستر ناخن شما سوراخ ایجاد کند. هفته ها کابوس دیدم که منجر به این روش اولیه شد. به محض تولد زودهنگام ، انتظار نداشتم به محض تولد از دست غالب خود استفاده کنم.

نتایج ملانوم را نشان می دهد درجا یا ورود ؛ یعنی متشکرم. در واقع ، ممکن است لازم باشد سرطان بلافاصله پس از جراحی برداشته شود. توصیه اولیه برش از اتصال DIP بود. ابتدا با جراح مشورت کردم و گریه کردم.

برای انجام تحقیقات بیشتر ؛ مصاحبه با همکاران حوزه خود ؛ من همیشه از مراقبت یک جراح دست ماهر که به دنبال گزینه های دیگری برای من است سپاسگزار خواهم بود. ناخن ما دو عمل جراحی با یک لبه کافی برای برداشتن سلولهای ملانوم بستر ناخن و ماتریکس ناخن انجام دادیم. این باعث ایجاد شکاف در نوک انگشت من می شود. بنابراین جراحی شماره 2 نوک انگشتان من را از مچ داخلی من پس از سه هفته می پوشاند. این روند طولانی خواهد بود. اما من انگشت بلندم را نگه می دارم بدون اینکه آن را قطع کنم.

دیدگاهتان را بنویسید