You are currently viewing 20 ویتامین و مکمل مورد نیاز برای مبارزه با کرونا چیست و چه مکمل هایی برای مقابله با کرونا مورد نیاز است؟

20 ویتامین و مکمل مورد نیاز برای مبارزه با کرونا چیست و چه مکمل هایی برای مقابله با کرونا مورد نیاز است؟


ویتامین D 20 و مکمل برای جلوگیری از بیماری عروق کرونر قلب آنها آنجا هستند. افراد می توانند از آنها برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود برای جلوگیری از بیماری عروق کرونر قلب استفاده کنند. با این حال ، عفونت های کروناویروس در سراسر جهان شایع است کووید -19این بیماری علائم و نشانه های مختلفی را در بیماران ایجاد می کند. این علائم شامل علائم شدیدتری است که نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارد ، مانند تنگی نفس و سرگیجه ، از جمله تب و سرفه.

متاسفانه در حال حاضر واکسن خاصی برای این ویروس وجود ندارد کووید -19 هیچ درمان و مدیریتی وجود ندارد. بنابراین ، در درمان این بیماری ، علائم معمولاً با درمانهای حمایتی مدیریت می شوند. واکسن کووید -19 در حال حاضر برای مبارزه با ویروس شما موجود است.

چه کسانی برای مولتی ویتامین ها برای مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب مفید هستند؟

اگر علائم دارید کووید -19 شما هیچ شرایط پزشکی دیگری ندارید که خطر عوارض را افزایش دهد کووید -19 دیابت بالای 65 سال COPDبیماری قلبی آسم سرطان بیماری کلیوی اچآیویبرخی ویتامین ها و مکمل ها می توانند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کرده و از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری کنند.

همین حالا با پزشک خود مشاوره آنلاین بگیرید

توجه به این نکته ضروری است که ویتامین ها و مکمل ها می توانند این بیماری را درمان کنند کووید -19 برای درمان هیچ شواهد محکمی برای توصیه ویتامین ها یا مکمل های تأیید شده وجود ندارد FDA تاثیری نداره کووید -19 وجود دارد.

اثرات حمایتی مصرف مکمل ها و ویتامین ها در مبارزه با کروناویروس نظری است. ویتامین ها و مکمل ها می توانند با داروهای تجویزی یا بدون نسخه در بدن شما اختلال ایجاد کنند. در مورد هرگونه دارو یا مکمل هایی که مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید. رژیم بدون ویتامین را بدون مشورت با او شروع نکنید.

چه ویتامین هایی می توانند از بیماری عروق کرونر قلب جلوگیری کنند؟

تاثیر ویتامین D بر کروناویروس

ناشی از بیماری است کووید -19این علائم شبیه آنفولانزا ایجاد می کند. مصرف ویتامین ها ب ج و سپس آن هم همینطورعلاوه بر روی ، روی می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و با بیماری ها مبارزه کند. بنابراین می توانید با پزشک خود با آنها مشورت کنید.

ویتامین C و بیماری عروق کرونر قلب

به طور کلی ویتامین ها ج این می تواند به شما در از بین بردن سریع سرماخوردگی کمک کند. یا ممکن است در صورت تشدید بیماری علائم سرماخوردگی را تسکین دهد. ویتامین ها ج به عنوان یک آنتی اکسیدان ، می تواند التهاب را کاهش دهد. خوب است بدانید که ذات الریه یکی از بدترین علائم است کووید -19 آره. این می تواند باعث مشکلات تنفسی یا حتی مرگ شود. بنابراین اگر هنوز سالم هستید. شروع به مصرف ویتامین کنید جمشورت با پزشک مشکلی ندارد.

ویتامین D و بیماری عروق کرونر قلب

عملکرد اصلی ویتامین ها آن هم همینطوراین به حفظ سطح کلسیم و فسفر در خون در بدن کمک می کند. قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش ؛ یا می توانید ویتامین D را از مکمل ها و غذاهایی که می خورید دریافت کنید.

ویتامین کافی دریافت کنید آن هم همینطورهمچنین می تواند از شما در برابر بیماری های تنفسی محافظت کند. مکمل های ویتامین بر اساس مطالعات بالینی منتشر شده در مجله داروسازی و داروسازی آن هم همینطور خطر عفونت های تنفسی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

ویتامین های کمپلکس B و بیماری عروق کرونر قلب

20 ویتامین و مکمل برای مقابله با کرونا

مصرف ویتامین ها B6این برای حفظ سیستم ایمنی بدن انسان ضروری است. مقدار کافی ویتامین به عنوان بخشی از رژیم غذایی روزانه خود دریافت کنید ب به اندازه کافی سیر کرده اید. به راحتی می توانید مقدار مناسب ویتامین را پیدا کنید با خوردن غلات کامل B مورد نیاز خود را بدست آورید. علاوه بر این ، مولتی ویتامین ها می توانند انتخاب خوبی باشند.

روی و تصلب شرایین

مصرف قرص روی یا بسته های سرد حاوی روی می تواند طول دوره سرماخوردگی رینوویروس را کاهش دهد. نوشیدن روی می تواند باعث احتقان بینی ، حالت تهوع و استفراغ شود. آبریزش بینی علائم مانند گلو درد و سرفه را برطرف می کند.

روی سلول ها را تولید و فعال می کند شعر لنفوسیت ها شعر) کمک این سلول ها بدن را برای پاسخ به میکروب ها تحریک می کنند.

مصرف مکمل های روی را برای درمان علائم خود در 24 ساعت اول شروع کنید تا روند بهبودی تسریع شود. دوز توصیه شده برای روی 75 میلی گرم است. اما مراقب باشید. مصرف بیش از 150 میلی گرم روی در روز می تواند باعث مسمومیت روی شود. مصرف زیاد روی می تواند به سیستم ایمنی بدن شما آسیب جدی برساند.

اگر بیش از یک مکمل روی مصرف می کنید ، قبل از مصرف هرگونه مکمل روی با پزشک خود مشورت کنید. برای جلوگیری از عوارض جانبی احتمالی.

بهترین مکمل ها برای استفاده در انتشار COVID-19 چیست؟

مصرف مکمل های زیر به صورت جامد یا قرص می تواند به سلامت شما کمک کرده و سیستم ایمنی بدن شما را برای مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب تقویت کند. باز هم ، ما اشاره می کنیم که مزایای این محصولات نظری است.

اسب سیاه

سنجد سرشار از خواص ضد ویروسی و ضد التهابی است. برای درمان سرماخوردگی و عفونت های سینوسی باکتریایی استفاده می شود. Elderberry این باعث کاهش التهاب غشاهای مخاطی می شود.

برخی مطالعات نشان داده اند که عصاره این گیاه می تواند زمان بهبود آنفولانزا را کاهش دهد. به خاطر همین اعتقاد بر این است که این محصول گیاهی از سیستم ایمنی بدن شما در برابر عفونت ویروس کرونا محافظت می کند.کووید -19) کمکم کنید.

قارچ

قارچ ، حاوی سلنیوم و ویتامین است بشما به یک سیستم ایمنی خوب مانند ریبوفلاوین و نیاسین نیاز دارید. قارچ ها همچنین حاوی انواع پلی ساکاریدها هستند. پلی ساکاریدها مولکول هایی هستند که عملکرد سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند.

از

ریشه گون به صورت دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. می توان از آن برای تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از سرماخوردگی استفاده کرد. عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی ؛ حساسیت فصلی ؛ برای مبارزه با آنفولانزای خوکی و باکتری ها و ویروس ها استفاده می شود.

عصاره ریشه 160 میلی گرم برای درمان حساسیت های فصلیLectranal از Milsing doo) هر روز آبریزش بینی به مدت 3-6 هفته ؛ برای بهبود خارش و عطسه.

سلنیوم

سلنیوم انواع فلزات مفید از جمله پیشگیری از آنفولانزای پرندگان و آنفولانزای خوکی است. سلنیوم یک آنتی اکسیدان قوی است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. به جز افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی ، آنها می توانند بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی بگذارند.

سیر

سیر دارای خواص ضد ویروسی در برابر سرماخوردگی و آنفولانزا است. می تواند شدت آنفولانزا یا عفونت را کاهش دهد کووید -19 مفید قرار دهید. یک مطالعه نشان داد افرادی که از مکمل های سیر در فصل سرما استفاده می کردند ، نسبت به افرادی که دارونما مصرف می کردند ، سردتر بودند.

خوردن سیر می تواند سرماخوردگی را تسکین دهد. سیر را می توان تازه خورد. حتی می توان از آن به عنوان مکمل استفاده کرد.

آندروگراف

آندروگرافی یک گیاه دارویی است که برای درمان انواع بیماری ها استفاده می شود. این گیاه اغلب برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا به عنوان مسکن و مسکن استفاده می شود. مصرف عصاره آندروگرافی در ترکیب با جینسنگ سیبری می تواند علائم سرماخوردگی را در 72 ساعت پس از شروع تسکین دهد.

مطالعه دیگری نشان داد که احتمال ابتلا به آندروگرافی در بیماران مبتلا به جینسنگ سیبری بیشتر است. این دارو سریعتر از بیمارانی است که از آمانتادین استفاده می کنند ، دارویی که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تجویز شده است.FDAبا آنفولانزا تایید شده است استفاده شده بهبودی خوب.

آنها از آنفولانزا بهبود می یابند و عوارض جانبی کمتری دارند. این افراد درد سینوس دارند. عوارضی مانند مشکلات تنفسی و برونشیت نادر است.

ریشه شیرین بیان

20 ویتامین و مکمل برای مقابله با کرونا

ریشه شیرین بیان می تواند برای درمان گلودرد ، تهوع و استفراغ در صورت استفاده از عسل به عنوان ملین استفاده شود. می توان از آن برای تسکین علائم ویروس کرونا و به طور کلی برای تسکین درد استفاده کرد. علاوه بر این ، ریشه شیرین بیان انسداد را کاهش داده و التهاب را کاهش می دهد. می توانید قسمتی از ریشه شیرین بیان را بجوید تا از خواص دارویی این گیاه بهره مند شوید. می توان به عنوان چای نوشید.

Pelargonium sidoides

Pelargonium sidoides اسمش همینه گردنبند آنها همچنین معروف به برونشیت نامیده می شود. سینوزیت ؛ گلو درد این دارو به صورت خوراکی برای درمان و مدیریت عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی ، از جمله لوزه و سرماخوردگی استفاده می شود. این گیاه دارای خواص دارویی است.

عصاره مخصوص سایدروئیدهای پلارگونیوم سرماخوردگی را پس از 10 روز درمان با این گیاه تسکین می دهد. برای بزرگسالان ، مصرف این گیاه علائم سرفه سیاه را در مدت 48 ساعت کاهش می دهد.

کورکومین

20 ویتامین و مکمل برای مقابله با کرونا

کورکومین از گیاهان کورکوم طولانی برده شده به کورکومین زردچوبه می گویند. کورکومین به عنوان مسکن استفاده می شود. این دارو در طب آیورودا و چینی به دلیل خواص ضد التهابی و ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد. کورکومین با التهاب مبارزه می کند و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

اکیناسه

اکیناسه برای درمان علائم سرماخوردگی استفاده می شود. با این حال ، تحقیقات علمی تأثیرات متفاوتی بر اثربخشی آن نشان داده است. برخی مطالعات نشان داده اند که خوردن اکیناسه می تواند خطر ابتلا به سرماخوردگی را بین 45 تا 58 درصد کاهش دهد. با این حال ، مطالعه دیگری نشان داد که مصرف اکیناسه هنگام قرار گرفتن در معرض ویروس های سرماخوردگی از سرماخوردگی جلوگیری نمی کند.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که آنها محصول خاصی را که از اکیناسه تهیه شده است مصرف می کنند.اکیناسه مونوسلکت PharmExtracta پونتنور ایتالیا15 روز در روز می تواند پاسخ واکسن آنفولانزا را در افرادی که دارای مشکلات تنفسی مانند سیاه سرفه یا آسم هستند ، بهبود بخشد.

به طور کلی در جامعه علمی و پزشکی مطالب مختلفی در مورد این گیاه دارویی گفته می شود. برای دستیابی به نتایج دقیق تر ، تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

یک حرف آخر

از زمان شروع بیماری عروق کرونر قلب ، بسیاری از محققان در سراسر جهان در تلاش برای یافتن درمان هستند. برای کنترل برای مدیریت و جلوگیری از آن تلاش شد. برخی از پزشکان مصرف مکمل های حاوی ویتامین و گیاهان را برای تقویت سیستم ایمنی بدن توصیه می کنند.

به طور کلی قبل از استفاده از هرگونه محصول گیاهی یا شیمیایی با پزشک خود مشورت کنید. او می تواند به س questionsالات مربوط به شما و بیماری قلبی عروقی شما پاسخ دهد.

منبع:

https://www.medicinenet.com/covid_19_supplements/article.htm

دیدگاهتان را بنویسید