۱۶ فایده معجزه آسا سرکه سیب


برنامه 2

سرکه سیب اولین بار وقتی در جایی خواندم که اکسیر لاغر فرگی است نظرم را جلب کرد.

حالا چه کسی نمی خواهد بیشتر در مورد آن بداند؟!

مدت کوتاهی پس از آن، یکی از دوستان به من گفت که چگونه هر زمان که احساس می کرد گلویش بد شده است، یک قاشق غذاخوری سرکه سیب رقیق شده در مقداری آب همیشه این کار را انجام می دهد.

این دومین مرجع سرکه سیبی بود که در مدت کوتاهی شنیدم.

شروع کردم به نگاه کردنش آموختم که هزاران سال است که از سرکه سیب برای درمان بسیاری از مشکلات سلامتی استفاده می شود، از کاهش کلسترول، کمک به کاهش وزن، از بین بردن آکنه، بهبود هضم، کاهش نفخ و غیره. حتی سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی مانند ویتامین ها است. A، B، E و همچنین کلسیم، منیزیم و آهن.

اینها تنها بخشی از مزایای آن است.

من خودم شروع به مصرف سرکه سیب کردم و سعی خواهم کرد تا جایی که می‌توانم آن را مصرف کنم (صبح برای شروع روزم) اما بیشتر از همه، برای روزهایی که احساس می‌کردم زیر آب و هوا هستم، آن را بهترین درمان می‌دانم. یک حشره در حال آمدن بود و یک تب خفیف نزدیک شد.

من یک قاشق غذاخوری را در نصف لیوان آب یخ می‌خورم و حداقل سه بار در روز می‌نوشم.

بیست دقیقه یا بیشتر بعد از هر نوشیدنی، با انرژی بیشتری احساس بهتری داشتم و این بسیار مفید بود، مخصوصاً در آن روزهای شلوغی که نمی‌توانید مرخصی از محل کار یا کارها برای استراحت بگیرید.

این شد توصیه شماره یک من برای هر دوستی که گفت هوا را احساس می کند!

در طول سال ها، من چند چیز دیگر در مورد سرکه سیب یاد گرفتم، یکی از آنها این است که یک نرم کننده طبیعی عالی برای مو بوده است. در روزهایی که خودم شامپو و نرم کننده درست می کردم، سرکه سیب واقعا عالی بود و کار را انجام داد. (توجه: این روزها شامپوها و نرم کننده های فوق العاده ای پیدا کرده ام که حاوی سولفات و پارابن نیستند، بنابراین به جای آن از آنها استفاده می کنم، اما دیگر هرگز برای ساخت شامپو و نرم کننده مشکلی نخواهم داشت!).

در اینجا یک ویدیوی عالی در مورد سرکه سیب و فواید آن وجود دارد که همه چیز را به زیبایی فهرست می کند. من بیشتر آنها را می دانستم اما شماره ۱۱ را نداشتم و این چیزی است که در اسرع وقت امتحان خواهم کرد!

ویدیو را تا انتها تماشا کنید و ببینید که چگونه سرکه سیب به کاهش وزن کمک می کند و توضیح می دهند که چرا فرگی خودش آن را دوست دارد.

امیدوارم از ویدیوی زیر لذت ببرید. درست مانند روغن نارگیل، فواید آن شگفت انگیز است و فقط با این دو ماده، می توانید بودجه محصولات زیبایی/سلامتی خود را به نصف کاهش دهید.

چیز جدیدی یاد گرفتی؟ استفاده مورد علاقه شما از سرکه سیب چیست؟ همچنین ۱۵ دلیل برای دوست داشتن روغن نارگیل و سمومی که باید از زندگی خود حذف کنید را بررسی کنید.
نظرات

نظراترژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/