You are currently viewing 10 مکمل برتر عضله سازی

10 مکمل برتر عضله سازی


10 مکمل برتر عضله سازی

معرفی 10 ماده مغذی برتر برای ایجاد توده عضلانی به شما کمک می کند تا با بهترین غذاهای گرمترین دوره آشنا شوید. در ورزشکاران ، افزایش حجم ماهیچه ها با ورزش و تغذیه مناسب رخ می دهد. ورزش و رژیم منظم 30 درصد رشد شما را تشکیل می دهد. به این منظور تنورها این ماده بهترین مواد مغذی را برای افزایش حجم ماهیچه ها برای شما ذخیره می کند. بقیه این مقاله را بخوانید و رژیم غذایی خود را آماده کنید.

آیا به دنبال بهبود عملکرد و تن ماهیچه خود هستید؟ غذاهایی برای عضله سازی و افزایش تن این به ورزش کمک می کند تا نتایج خوبی را بدست آورد. یک غذای بزرگ و مغذی را بدون اتلاف وقت آماده کنید.

10 ماده مغذی اصلی برای ساخت توده عضلانی

1 گوشت گاو نازک است

به دنبال افزایش توده عضلانی تو خودت؟ گوشت را فراموش نکنید. این غذا سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای افزایش تن است. اهن روی و ویتامین B تنها تعدادی از این موارد هستند. پروتئین ها ارزش یکسانی ندارند. اما گوشت گاو بدون چربی پروتئین با کیفیت بالا را برای ماهیچه های شما فراهم می کند. اسیدهای آمینه بالای آن با کمک انسولین باعث رشد ماهیچه ها می شود.

همچنین خبرهای خوبی برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند وجود دارد. خوردن 85 گرم از این گوشت تقریباً 1.5 دانه پروتئین به شما می دهد. اما او نیمی از کالری را دارد. علاوه بر گوشت ، از انواع سبزیجات نیز استفاده کنید.

جنگیدن اخذ شده برنامه آنلاین رژیم غذایی و کاهش وزن از طرف مربیان تنورها کلیک

: مرغ بدون پوست

مرغ بدون پوست مانند گوشت گاو بخورید افزایش توده عضلانی نقش مهمی ایفا می کند. این غذا منبع عالی پروتئین با کیفیت بالا است. خوردن مرغ بدون پوست برای حفظ توده عضلانی و سلامت استخوان مهم است. از انواع دستور العمل های این پروتئین منحصر به فرد استفاده کنید. قسمت های مختلف مرغ را می توان در فروشگاه ها خریداری کرد. مرغ خوشمزه نیز انتخاب خوبی خواهد بود.

3 پنیر یا پنیر خانگی

پنیر خانگی تقریباً منبع پروتئین خالص کازئین است. کازئین یک پروتئین سریع هضم و منبع غنی از نگهداری ماهیچه ها است. بنابراین ، برای کسانی که به مدت طولانی از خوردن غذا اجتناب می کنند بسیار مفید خواهد بود. پنیر خانگی سرشار از ویتامین B12 است ، منبع عالی کلسیم و سایر مواد مغذی ارزشمند است. این غذای خاص را از دست ندهید.

افزایش توده عضلانی

4. تخم مرغ

تخم مرغ به دلیل دارا بودن پروتئین زیاد ، قطعاً یک انتخاب تغذیه ای خوب برای ورزشکاران برای افزایش حجم ماهیچه ها است. این رژیم حاوی 9 اسید آمینه ضروری و چربی های خوب و ویتامین D است. برای سلامتی مضر نیست

5 پنیر پروتئینی

همانطور که می دانید، پروتئین آن این یکی از رایج ترین پروتئین ها است. همچنین منبع غنی و مناسبی از این درشت مغذی است. وزنه برداران معمولاً پس از بیدار شدن از پروتئین آب پنیر استفاده می کنند. یک قاشق غذاخوری از این مکمل برای ماهیچه ها بسیار مفید است. به یاد داشته باشید که ابتدا رژیم غذایی خود را غنی کنید. سپس از پروتئین آن به عنوان مکمل استفاده کنید. هرگز مکمل های غذایی را جایگزین غذا نکنید.

6. ماهی تن و ماهی های دیگر

در غذاهایی که حجم ماهیچه ها را افزایش می دهنداین غذا را فراموش نکنید. ماهی سرشار از پروتئین ، کم چرب و غنی از اسیدهای چرب امگا 3 است. همانطور که می دانید اسیدهای چرب برای بدن بسیار مهم هستند. آنها به کاهش سطح چربی و تنظیم فرایندهای بدن مانند متابولیسم کمک می کنند.

2 دو سر

جو دوسر منبع بسیار خوبی از کربوهیدرات است و به دلیل داشتن شاخص قند پایین ، دیر هضم می شود. فواید غذاهای دارای شاخص گلیسمی پایین عبارتند از:

  • کاهش گرسنگی
  • رضایت را افزایش دهید
  • مصرف چربی خود را کاهش دهید
  • حاوی مواد مغذی خوب و مقدار زیادی فیبر است
  • دوم ، کاهش مصرف انرژی (بار دوم)

بنابراین ، رژیم غذایی با شاخص گلیسمیک پایین روند چربی سوزی را تسریع می کند. آنها همچنین منبع خوبی از کربوهیدرات ها برای حفظ توده عضلانی هستند.

8 دانه

همانطور که گفته شد رژیم غذایی و عضله سازی ارتباط مستقیمی با هم دارند. غلات در هضم م effectiveثر هستند و مواد مغذی بیشتری را نسبت به غلات تصفیه شده در اختیار بدن قرار می دهند. سطح انرژی پایدار و سلامت کلی را ارتقا می بخشد. برنج قهوه ای سطح هورمون رشد شما را افزایش می دهد. این باعث رشد عضلات می شود ؛ کاهش چربی و قدرت عضلانی را افزایش می دهد.

9 میوه ها و سبزیجات

میوه ها و سبزیجات به طور کلی منابع غنی از آنتی اکسیدان ها هستند. این برای عملکرد مناسب سیستم ایمنی ضروری است. ویتامین دی این غذاها مواد مغذی دیگری مانند ویتامین E و بتاکاروتن را تأمین می کنند. بدن خود را به خاطر بسپارید فیبر و سبزیجات برای هضم مناسب و جذب مواد مغذی مورد نیاز است.

افزایش توده عضلانی

10. چربی های سالم

اگر به دنبال افزایش حجم عضلات هستید ، چربی را فراموش نکنید. تعجب نکنید که چربی های سالم برای رشد عضلات شما ضروری هستند. در واقع ، این درشت مغذی نقش کلیدی در تولید تستوسترون و هورمون رشد دارد. تولید کافی این هورمون ها به ساخت و حفظ توده عضلانی کمک می کند.

چربی های غیر اشباع تک و چربی های غیر اشباع خوب هستند. به آنها ماهی قزل آلا می گویند ، انواع ماهی ؛ آجیل؛ سبزیجات ؛ این روغن در انواع روغن ها و غلات مانند روغن کنجد و آووکادو یافت می شود. آنها همچنین سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 هستند.

راهکارهایی برای ایجاد توده عضلانی و افزایش تناسب اندام

  • سه استراتژی تغذیه ای که هر ورزشکار به آن احتیاج دارد

به بیان ساده تر ، رویکرد شما به تغذیه کلید تغییر مثبت و پایدار در سلامتی و تناسب اندام شما است.

  • آیا ست قطره ای به عضله سازی کمک می کند؟

یکی از دلایل افت جفت ها بسیار موثر است. هنگامی که به صورت جفت استفاده می شود ، میزان افزایش توده عضلانی را افزایش می دهد.

  • آنقدر غذا بخورید که قوی باشید و غذای کافی داشته باشید

تغذیه نقش مهمی در رشد بدن دارد. اما به عنوان یک ورزشکار قوی ، لازم نیست برای حفظ زیبایی خود غذا بخورید. آمادگی جسمانی حرف اول را می زند.

  • آیا برای عضله سازی زیاد غذا می خوریم؟

کاهش چربی یا افزایش وزن هر دو فرایندهای وابسته به انرژی هستند. رشد ماهیچه ها نتیجه ترکیب ورزش و تغذیه است. این به معنی افزایش وزن و خوردن پروتئین است.

  • کاهش کالری جواب نمی دهد

در دراز مدت ، محدودیت کالری و رژیم غذایی کار نمی کند. رژیم غذایی خود را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید تا به نتایج دلخواه برسید.

نتیجه

تغذیه نقش مهمی در ایجاد توده عضلانی دارد. برای این کار رژیم غذایی خود را افزایش دهید. با ورزش از منابع غذایی غنی استفاده کنید. پروتئین درشت مغذی ها را از چربی ها و کربوهیدرات های سالم حذف نکنید. تخم مرغ گوشت گاو گوشت گاو خوردن ماهی و افزایش حجم ماهیچه ها را افزایش می دهد. همچنین سبزیجات و میوه ها را در رژیم غذایی خود قرار دهید تا فیبر و ویتامین کافی دریافت کنید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2 رای)
در حال بارگذاری …


نویسنده

تنورها (برگرفته از مقاله ای توسط breakmuscle.com)

اگر از این مقاله استفاده می کنید ، نام و آدرس مستاجران را به عنوان منبع ذکر کنید.

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تنورز شد. برای ثبت نام روی تصویر زیر کلیک کنید.


N: 1695دیدگاهتان را بنویسید