گندم! چشمه جدید جوانی!

این روزها علف گندم به قدری در همه جا موجود است که به سرعت در حال تبدیل شدن به «اسپرسو عصر جدید» است که در اسموتی ها، اسموتی ها، سالادها و حتی قرص ها و پودرها سرو می شود.

همانطور که بسیاری از شما می دانید، سبزه گندم حاوی مقدار قابل توجهی مواد مغذی است، از جمله (در هر ۳.۵ گرم) ۸۶۰ میلی گرم پروتئین، ۱۸.۵ میلی گرم کلروفیل، ۱۵ میلی گرم کلسیم، ۳۸ میلی گرم لیزین، ۷.۵ میلی گرم ویتامین C، به علاوه مقدار زیادی از مواد مغذی میکرو، مانند. به عنوان ویتامین های B کمپلکس و اسیدهای آمینه. طرفداران علف گندم به توانایی آن در کمک به درمان سندرم خستگی مزمن افتخار می کنند. تحقیقات نشان می دهد که رژیم غذایی غنی از میوه ها و سبزیجات می تواند یک “نگهداری پیشگیرانه” برای بسیاری از بیماری ها باشد و سبزه گندم راه دیگری برای تقویت قدرت سبزیجات در رژیم کلی شما است.

بیشتر افرادی که روش های خوددرمانی را بررسی کرده اند، نام علف گندم را شنیده اند. در طول سالیان متمادی، ثابت شده است که آب سبزه گندم به طرق مختلف برای افراد مفید است: سیستم لنفاوی را تمیز می کند، خون را می سازد، تعادل را در بدن باز می گرداند، مواد معدنی سمی را از سلول ها خارج می کند، کبد و کلیه ها را تغذیه می کند، شادابی را بازیابی می کند.

یک اونس آب سبزه گندم حاوی معادل ۲.۲ پوند سبزیجات تازه با ویتامین ها و مواد معدنی است. بسیاری از مزایای آب سبزه گندم از این واقعیت ناشی می شود که این یک غذای زنده، یک پروتئین کامل حاوی حدود ۳۰ آنزیم و حدود ۷۰ درصد کلروفیل خام است.

موفقیت شگفت‌انگیزی در معکوس کردن بیماری‌های دژنراتیو مزمن با خوردن یک رژیم غذایی متشکل از غذاهای گیاهی و زنده، از جمله آب علف گندم به دست آمده است.

زندگی را به بدن خود هدیه دهید – علف گندم! باشد که آب با شما باشد!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر