گروگان ها نزد خانواده های خود بازگشتند


به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: ۲۱ تیرماه سال جاری پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ربوده شدن ۴ نفر توسط افراد ناشناس در یکی از نقاط شهرستان داراب، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس دستور رسیدگی ویژه به این پرونده به ماموران پلیس راهور صادر شد

وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیسی مشخص شد ۴ نفر توسط سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ گروگان گرفته شده اند که گروگان گیران به سرعت متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، تلاش گسترده ماموران انتظامی داراب برای رهایی افراد ربوده شده آغاز شد و در همان روز (۲۱ تیرماه) یکی از آدم ربایان را در این شهرستان دستگیر کردند. مردم نیز ربوده شده را آزاد می کنند.

سردار “حبیبی” با بیان اینکه در تحقیقات از فرد دستگیر شده مشخص شد افراد دیگری که در این گروگانگیری در جاده شیراز – کرمان در حال تردد بوده اند، گفت: بلافاصله طرح مهار اجرا شد و ماموران پلیس آگاهی شهرستان نی ریز استان فارس موفق به کشف شدند. ، با اقدامات فنی و تخصصی خودروی آدم ربایان را شناسایی و توقیف کنند.

این افسر ارشد پلیس با اشاره به اینکه در این ماموریت (دستگیری یک خودرو) ۲ گروگانگیر دستگیر و ۳ آدم ربا سالم و صحت آزاد شدند گفت: رابطه جنسی.

فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه هر سه آدم ربا برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تاکید کرد: پلیس هرگز اجازه نخواهد داد مجرمان و اخلال در نظم و امنیت آسایش شهروندان را برهم بزنند و در صورت برخورد قاطع با متخلفان برخورد خواهد کرد. غیر قانونی هستند. فعالیت مشاهده می شود.

پایان خبر
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید