You are currently viewing کیک هویج – چگونه به پروتئین خود می رسید؟

کیک هویج – چگونه به پروتئین خود می رسید؟


شما تنها کسی نیستید که ماکروها و نحوه رسیدن به هدف پروتئین خود را دنبال می کنید. همیشه آسان نیست. ابزارهای مناسب ؛ من با نگرش و gamePLAN قول می دهم. شما قادر خواهید بود به اهداف پروتئینی خود به صورت روزانه برسید. برای جزئیات بیشتر این متن را بخوانید.

اینجا گوش کنید

چگونه به اهداف پروتئینی خود می رسید؟

یکی از سوالاتی که اغلب از مشتریان تغذیه دریافت می کنم این است که “چگونه پروتئین بیشتری را وارد رژیم غذایی خود کنم؟” خوردن پروتئین کافی بسیار مهم است – شما را ارضا می کند. قند خون شما را تثبیت می کند ؛ اشتها را تحریک می کند و به شما کمک می کند تا از تمرینات خود رهایی یابید. مشتریان چگونه به دنبال ایده هایی برای افزودن پروتئین بیشتر به رژیم غذایی و میان وعده های خود هستند؟ بنابراین من دقیقاً در مورد کاری که انجام می دهم بحث می کنم و فرمول مصرف پروتئین روزانه را به اشتراک می گذارم.

من یک منبع ویژه برای شما ایجاد کردم تا به شما کمک کند به راحتی میزان مصرف پروتئین خود را برای رسیدن به هدفتان برنامه ریزی کنید. این منبع رایگان شامل برنامه ریزان خشک متمرکز بر پروتئین است. ورق تقلب کلان ؛ توصیه های پروتئینی ؛ شامل اهداف رژیم غذایی و موارد دیگر است.

چگونه به پروتئین خود می رسید؟ آیا آماده اید؟

مجموعه پروژه پروتئین را از طریق این LINK دریافت کنید

پروتئین برای آشنایی با دستور العمل های دوستانه به کتاب من مراجعه کنید. همه کتابهای کتاب آشپزی رژیم غذایی ماکرونمی تواند این شامل 300 دستور العمل نمونه برای هر ظرف است تا خرید و تهیه غذا را آسانتر از همیشه کند.

اگر برای دریافت پروتئین در رژیم غذایی خود به چند نکته دیگر نیاز دارید ، این پست وبلاگ را بررسی کنید. 8 مرحله برای دستیابی به اهداف پروتئینی

*****

می توانید سریال را در اینجا گوش دهید. اگر این سریال را دوست دارید ، لطفاً مرور کنید و مشترک شوید تا مطمئن شوید که یک قسمت را از دست ندهید.

نظرات و سوالات را می توانید به [email protected] ارسال کنید و لطفاً به گروه انجمن هویج ‘N’ Cake در فیس بوک بپیوندید.

من را در اینستاگرام دنبال کنید @carrotsncake

برای آخرین اخبار و منابع رایگان در https://carrotsncake.ck.page/free ثبت نام کنیددیدگاهتان را بنویسید