کیفرخواست پرونده قتل شیلر رسولی صادر شد


تحقیقات مقدماتی، قرار قطعی و کیفرخواست پرونده ظرف یک ماه به پایان رسید و پرونده به اتهام قتل عمد، سه فقره آدم ربایی، توسل به زور برای محاکمه و صدور رای به دادگاه کیفری یک استان کردستان ارسال شد. چاقو و ضرب و جرح عمدی

رئیس کل دادگستری استان کردستان از صدور کیفرخواست متهم قتل یک زن در مریوان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کردستان، سید حسین حسینی از صدور کیفرخواست برای متهم قتل یک زن در شهرستان مریوان خبر داد و اظهار داشت: ماه و به اتهام عمد و عمد برای محاکمه و صدور حکم ارسال شد. قتل، سه فقره آدم ربایی، زورگیری با چاقو و ضرب و جرح عمدی به دادگاه کیفری یک استان کردستان ارسال شد.

رئیس کل دادگستری استان کردستان افزود: رئیس و مستشار دادگاه کیفری یک استان برای رسیدگی به پرونده در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید شده است.

من باید بگویم؛ چهاردهم شهریور ماه سال جاری و بر اساس تحقیقات اولیه بازپرس قضایی مریوان، یکی از شروران شهرستان مریوان گروگان گرفته و سپس اقدام به حمله به زن ۳۶ ساله (شالیر رسولی) اهل روستا کرد. . چشمیدار در شهرستان سروآباد وی را از طبقه دوم ساختمان به پایین پرتاب کرد. در ذیل ذکر می شود که فرد مذکور شامگاه ۲۶ شهریورماه سال جاری بر اثر شدت جراحات در بیمارستان کوثر سنندج جان باخت.