کمک ۲۵ میلیون تومانی هنرمندان برای آزادی زندانیان مالی


احسان قائدی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار داشت: نمایشگاه قاب مهربانی همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در شهرکرد توسط هنرمندان تجسمی استان افتتاح شد و توانست بیش از ۲۵ میلیون تومان فروش کند.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مناسب سازی فضای هنری با مسائل اجتماعی از اولویت های دنبال شده در این برنامه است، افزود: آفرین.

وی بیان کرد: زیرساخت های هنری برای ارائه آثار هنری هنرمندان در چهارمحال و بختیاری وضعیت مناسبی ندارد و هنرمندان این استان علیرغم مطرح بودن در بیشتر رشته های هنری کشور از جایگاه مناسبی برخوردار نیستند. جایگاه اکثر مقامات عالی استانی باید زیرساخت های اصلی مانند گالری آثار، سکوی تئاتر و … را فراهم کنند.

زیرساخت های مهم هنری زودتر فراهم شود

وی ضمن قدردانی از حضور هنرمندان استانی در این مراسم افزود: هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری با وجود امکانات محدود در بیشتر رشته های هنری استان، همواره روحیه ملی و انسان دوستانه داشته اند و عواید این فرهنگی را در اختیار دارند. مراسمی که برای آزادی زندانیان غیرعمد در نظر گرفته شده بود، ضمن قدردانی از این عزیزان، زیرساخت های مهم هنری استان را برای فعالیت همه هنرمندان در سریع ترین زمان ممکن فعال کرد.

یادآوری می کند؛ در نمایشگاه «قاب مهربانی» ۶۰ اثر از ۲۴ هنرمند استان در رشته های نقاشی، خوشنویسی، خوشنویسی، تذهیب، تصویرسازی، هنرهای جدید و هنرهای دیجیتال به بازدیدکنندگان ارائه شد.

انتهای پیام/ ۶۸۰۳۶
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید