کشف گوسفند منجمد در اردبیل


فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد و یک گوسفند مرده منجمد در عملیات ماموران انتظامی استان اردبیل خبر داد.

هوشنگ حسین

هوشنگ حسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران اماکن عمومی نظارت در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر کشتار غیرقانونی دام و فروش گوشت گندیده توسط صاحب یک واحد دامداری در سه راهی روستای سوما. پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان اردبیل در این خصوص رسیدگی و اقدامات قانونی لازم را انجام داده است

وی افزود: ماموران پلیس با رصد اماکن عمومی با انجام تحقیقات کارشناسی و تحقیقات میدانی صحت گزارش های دریافتی را تایید و پس از هماهنگی قضایی به محل اعزام شدند و در بازرسی به عمل آمده ۲۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد منجمد کشف کردند. گوسفند مرده و مقادیر زیادی ناخالصی و گاو پوسیده پیدا شد و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل خاطرنشان کرد: یافته های این عملیات با هماهنگی انجام شده برای امحای آن به دامپزشکی تحویل داده شده است.

وی گفت: حفظ سلامت فردی و اجتماعی و پیشگیری از تخلفات تجاری در دستور کار پلیس قرار دارد و مردم می توانند تخلفات را با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

هوشنگ حسینی: کشف گوسفند منجمد در اردبیل

کشف گوسفند منجمد در اردبیل