کریپتوآویروس ها به عنوان پیامد ناخواسته واکسن فلج اطفال

اکثر اعضای جامعه تحقیقاتی زیست پزشکی یاد گرفته اند که از واکسن ها انتقاد نکنند. در واقع، آنها واقعاً به ایمنی و اثربخشی واکسن ها اعتقاد دارند. حفظ این دیدگاه عدم افشای مقامات دولتی در مورد خطرات واقعی درازمدت واکسن ها بوده است. نمونه ای که من با آن تجربه دارم، تصمیم به استفاده از کلیه های تازه برداشت شده از میمون های رزوس برای تولید واکسن فلج اطفال است. سلول های کلیه میمون ها کشت داده شدند و با ویروس فلج اطفال تلقیح شدند.

یک کشف اولیه این بود که چندین میمون رزوس که برای تامین کلیه ها استفاده می شد به ویروس سیمیان ۴۰ (SV40) آلوده شده بودند. این مشکل خاص در اوایل دهه ۱۹۶۰ با تغییر از رزوس به میمون های سبز آفریقایی برطرف شد. بعداً مشخص شد که هم میمون‌های رزوس و هم میمون‌های سبز آفریقایی نیز به نوع خود CMV آلوده شده‌اند. در یک مطالعه مشترک در سال ۱۹۷۲ توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) و سازنده واکسن فلج اطفال، کشت سلول های کلیه از ۱۱ میمون از تولید واکسن فلج اطفال کنار گذاشته شد و برای وجود سایر ویروس ها آزمایش شد. تمام یازده فرهنگ سیتومگالوویروس میمون سبز آفریقایی (SCMV) را رشد دادند.

این اطلاعات از مردم پنهان مانده است و می توان گفت هیچ گزارشی مبنی بر عفونت CMV در دریافت کنندگان واکسن فلج اطفال گزارش نشده است. همچنین این اطلاعات زمانی که سازمان غذا و دارو گزارش داد که ویروسی که من بارها از یک زن مبتلا به سندرم خستگی مزمن (CFS) پرورش داده ام، آشکارا از SCMV منشاء گرفته است، فاش نشد. چیزی که این ویروس را به ویژه قابل توجه کرد، عدم وجود هرگونه عفونت در بیمار یا گربه‌هایی بود که بعداً واکسینه شدند. گربه ها با شواهدی از آسیب شدید مغزی به شدت بیمار شدند. جالب توجه است که حیوانات علیرغم عدم وجود التهاب محرک سیستم ایمنی، بهبودی بالینی را نشان دادند.

با بهبود روش های کشت ویروس، مشخص شده است که اکثریت قریب به اتفاق بیماران CFS و بسیاری دیگر از بیماران مبتلا به بیماری های روانی و عصبی به ویروس آلوده هستند. با این حال، ویروس ها به طور موثر توسط سیستم ایمنی سلولی شناسایی نمی شوند. ویروس های آلوده به عنوان سازگار با نفوذ طبقه بندی شدند، که برخی از آنها به وضوح از SCMV منشاء می گیرند. کودکان مبتلا به اوتیسم همچنین نشان دادند که ویروس به طور یکنواخت با نفوذ سازگار شده است. مقامات بهداشت عمومی همچنان نگران نبودند، به ویژه در پاسخ به این پیشنهاد اضافی مبنی بر اینکه اپیدمی ایدز ممکن است ناشی از آزمایش واکسن های تجربی فلج اطفال آلوده به CMV در شامپانزه های آفریقایی باشد.

با این حال، مقامات بهداشت عمومی برای یافتن اطلاعاتی در مورد آزمایش اهداکنندگان خون در سال ۲۰۰۲ برای ویروس‌هایی که به صورت مخفیانه سازگار شده بودند، پاسخ دادند. آنها باید با بیان اینکه گزارش من در مورد این ویروس ها سلامت کشور را در معرض خطر فوری قرار داده است، اعتقاد خود را به ایمنی عرضه خون کشور تأیید می کردند. آزمایش بالینی اضافی که برای این ویروس ها انجام دادم از نظر قانونی ممنوع بود. این درخواست به یک بیمار ناراضی مهمات داد تا اقدامات قانونی بیهوده را آغاز کند و به بنیانگذار گروه حمایت از بیماران CFS برای مسموم کردن اینترنت با اتهامات کلاهبرداری و سوء استفاده از بیمار. در واقع، من هرگز درآمد شخصی از تحقیقات دریافت نکرده ام.

جداسازی نمونه اولیه ویروس سازگار با نفوذ تا حد زیادی توالی شد، همانطور که مناطق کوچک در چهار ویروس دیگر انجام شد. در ویروس‌هایی که به خوبی مشخص می‌شوند، حذف‌ها یا جهش‌هایی در ژن‌های کدکننده اجزای نسبتا کمی از CMV وجود دارد که معمولاً توسط سیستم ایمنی سلولی هدف قرار می‌گیرند. همچنین توالی های ژنتیکی اضافی با منشا سلولی و باکتریایی وجود دارد. این توالی‌های “جهش” ممکن است برای بازیابی عفونت توسط ویروس ضروری باشد. توالی‌های سلولی میمون رزوس در سه ویروس تطبیق یافته با نفوذ که داده‌های توالی محدودی برای آنها وجود دارد، گنجانده شده‌اند. در یکی از این ویروس ها، برخی از توالی های سلولی میمون های اولیه با توالی های سلولی انسان مبادله شدند.

این نتایج درک مفهومی جدیدی از ویروس ها ارائه می دهد. آنها اساساً می توانند با ترکیب توالی های ژنتیکی سلولی یا باکتریایی خود را به عنوان عکس از خود یا عفونت های باکتریایی پنهان کنند. روش‌های مولکولی قابل استفاده برای شناسایی ویروس‌های معمولی به اندازه کشت‌های حساس ویروس قابل اعتماد نیستند. بسیار مهم است که ویروس ها بتوانند به عنوان حامل ژن های سلولی بیماری زا بین افراد و حتی بین حیوانات و انسان ها عمل کنند.

ویروس‌های سازگار با مخفی کاری به آشکارسازی یک مکانیسم دفاعی ضد ویروسی غیر ایمنی قدرتمند کمک کردند. حالت سرکوب ویروس به یک مسیر جایگزین انرژی سلولی (ACE) مرتبط شده است. این منبع انرژی غیرغذایی به عنوان یک کیفیت جنبشی افزایشی مایعات بدن بیان می شود.

تمایل بیشتر به درک، به جای رد، مفهوم سازگاری در مخفی کاری، سلامت عمومی را قادر می‌سازد تا به روشی مؤثرتر به همه‌گیری کووید-۱۹ پاسخ دهد. تمام تلاش‌های من برای برقراری ارتباط با مقامات ارشد، از جمله ایمیل‌های متعدد همراه با پیوست و تماس‌های تلفنی با کارمندان، تاکنون ناموفق بوده است. بحث های گسترده در مورد این موضوع در رسانه های اجتماعی ممکن است مفید باشد.

بحث دقیق‌تر در مورد این موضوعات را می‌توانید در کتاب ویروس‌های سازگار پنهانی؛ انرژی سلولی جایگزین (ACE) و آب فعال KELEA پیدا کنید. اطلاعات نیز در این آدرس موجود است:

https://zenodo.org/record/4489960#.YBizzS2cbEY

https://zenodo.org/record/4489960#.YBmpCC1h1N1

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر