You are currently viewing کاپوت را روشن کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]

کاپوت را روشن کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


تا تابستان 2020 دوباره چاق می شوم.  دستگاهم را روشن کن ...

در تابستان 2020 ، من شروع به چاق شدن و روشن کردن دستگاهم کردم…

اجازه دهید بدن خود را به عنوان وسیله نقلیه به موازات یک داستان بازگو کنیم.

در طول زندگی ، من همیشه مجذوب فضای داخلی ZERO بودم.

از اعتراف آن نمی ترسم خیر (صمیمیبخوانید: فاقد صلاحیت) موتور قطعات توابع داخلی و قابلیت های آنها

من واقعاً می دانم هر آنچه را که می دانم کجا قرار دهم. کجا گاز بگذاریم کجا روغن اضافه کنیم برف پاک کن شیشه را در کجا قرار دهیم

2020 در ماه مارس من یک ون شوروی وفادار 85 خریدم. من از وانت خوشم می آید. من تصمیم گرفتم زمان خوبی است (اگر نه ، حالا کی بخوانید؟ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که بخواهم در مورد نحوه کار وسایل نقلیه بیشتر و در مورد زبان انگلیسی بیشتر از خرس ها بیاموزم. (خواندن سفر نکنید و در نزدیکی مکانیک های مورد اعتماد محلی مورد علاقه من زندگی کنید.)

اما می دانم که نمی توانم مکانیک شوم.

به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، “آدمک های ون” را بخوانید. یا حتی زمان لازم برای بارگیری یک برنامه آنلاین “مکانیک اساسی” را داشت.

بنابراین من ساده ترین راه ممکن را انجام دادم.

درب را باز کردم. با من بنشین سر تکون دادم. من با عدم آگاهی و ناراحتی های خود آشنا بودم. من با مکانیکی ملاقات کردم که مایل بود نه تنها چنین جانوری قدیمی را تعمیر کند بلکه در طول راه به او آموزش دهد. گاهی کلماتی که از دهانش بیرون می آید به مغز من ترجمه نمی شود. بنابراین از او خواستم آن را ساده کند تا من بدانم چکار کنم. چیزهای زیادی برای دانستن و یادگیری وجود دارد.

بارها و بارها درب را باز کردم. این تنها زمان نیست. این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] وقتی چیزهایی را به خاطر نمی آورم عصبانی نمی شوم – این اطلاعات زیادی است و باید صبور باشم زیرا بسیاری از زبان های جدید را می شناسم.

pexels-photo-262488.jpeg

قبل از اینکه سوار ون خود شوم ، متوجه شدم که بدون مطالعه آنچه زیر کاپوتم است ، خود را “مسدود” کرده ام. من می توانم آن را به هر طریقی که بخواهم نقاشی کنم – “من یک دختر هستم” “من علاقه ای ندارم” یا “من جایی در مغزم ندارم” – اما حقیقت این است که من نمی خواهم. برای یادگیری خودم را ساکت کردم مسئولیت با یادگیری آن ناگهان آن را تغییر دادم.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

به عنوان مثال. گاهی برای بدن ما نیز اتفاق می افتد. ما اجسام بدن خودمان هستیم. برای چندین دهه ، گوش دادن به غذاهای ناسالم یا پیامهای بدن ما می تواند مانع از این کار شود. سپس چیزی ما را مجبور به نگاه می کند. وقت نداریم. حتی اگر تمایلی به انجام این کار ندارم ، آن را به “من باید آن را انجام دهم” تغییر می دهم. این راحت نیست

وسایل نقلیه (به ویژه وانت های قدیمی) یک وسیله نقلیه زیبا و آرام حرکت می کنند.

مانند بدن ما ، این یک پازل است که دارای قسمتهای متحرک زیادی است. اما مهم نیست بدن شما چقدر بی ادب است ، با شما ارتباط برقرار می کند.

اما من نیستم تلاش کردن تأکید کنید که من آنقدر نمی دانم که مکانیک باشم. دارم یاد می گیرم به تدریج ، مهارت مکانیک های اطراف من از طریق اسمز به من منتقل شد. چند بار باز کردن درب آسان نیست. این کار نمی کند. (نمی دانم آیا در مورد تغذیه اطلاعات بیشتری دارم یا نه.)

اما من مرحله به مرحله این کار را انجام می دهم.

همه چیز می تواند مانند حقیقت تغییر کند. مثلا شما این پست را خواندید و گفتید: “من نه تنها کاپوتم را باز می کنم ، بلکه وسواس زیادی برای یادگیری تغذیه دارم. “ما می توانیم همه چیزهای خوب را از راه دور ببریم. اگر تمام وقت خود را صرف سرمایه گذاری روی تغذیه می کنید ، پس این مکان مناسب است.

با رینا صحبت کن

103-DSC_1897.jpg

جستجوی تغذیه ؛ چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟ سفر در سراسر جهان در حال حاضر می تواند یک کار دلهره آور در جهان ما باشد. پیدا کردن چیزهایی که شما را وادار به خوردن می کند. ترک فرهنگ غذایی و داشتن رژیم غذایی سالم باعث می شود احساس بهتری و سیری بیشتری داشته باشید. اما برای رفتن به مدرسه و متخصص تغذیه شدن لازم نیست زندگی خود را تغییر دهید تا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. شما می توانید به سادگی کاوش کنید ؛ زیر فرش را نگاه کنید. کمی بخوانید. فکرش را بکنید. با آن بنشینید. هیچ فشاری وجود ندارد. دیدن زیر کاپوت خود قرار بگیرید و بازدم کنید. شما ببینید. با تمام اعضای بدن خود که هنوز در دسترس نیستند بنشینید. ببینید چه چیز دیگری را باید با چیزی که با آن آشنا نیستید کاوش کنید. اگر ماشین شما خراب شد و مجبور شدید زیر کاپوت خود را نگاه کنید ، بدانید که در محیط شما پشتیبانی می شود تا شما را به جایی که باید برسانید برساند. من می توانم از سفر سلامتی شما حمایت کنم. پس برو جلو بالش را باز کنید.

مثل یکی خیلی زیاد مهندس بیمار من اینجا هستم تا به شما کمک کنم

xo

websignature.jpg

دیدگاهتان را بنویسید