کاهش ۱۰ مگاوات مصرف برق با تغییر ساعت اداری


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند و به نقل از روابط عمومی شرکت برق استان، مهدی دادگر مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: استان از ساعتی زودتر آغاز به کار می کند.

وی با اشاره به تجربه خوب سال های گذشته با این طرح افزود: بر اساس مصوبه هیئت وزیران و ابلاغ استانداری خراسان جنوبی مبنی بر صرفه جویی در مصرف برق، تمامی دستگاه های اجرایی استان از ۱۵ خرداد لغایت ۱۷ شهریور از از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱:۳۰ بعد از ظهر.”

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی بیان کرد: نظارت بر مصرف برق یک هزار و ۵۲۴ دستگاه اجرایی در استان توسط بازرسان شرکت برق در فصل تابستان انجام می شود.

قاضی یادآور شد: تمامی دستگاه های اجرایی و ادارات خراسان جنوبی باید در ساعات اداری ۳۰ درصد و در ساعات غیر اداری ۶۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش دهند در غیر این صورت با قطعی برق مواجه خواهند شد.

وی با بیان اینکه ۹ درصد برق مصرفی خراسان مربوط به ادارات است، خاطرنشان کرد: تغییر ساعت کاری ادارات ۶ تا ۱۰ مگاوات در مصرف برق استان صرفه جویی می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: به منظور کاهش مصرف برق در ساعات پیک تابستان، در صورت کاهش مصرف برق به مشترکان پاداش تعلق می گیرد و تفاهم نامه همکاری با صنایع و کارخانجات استان برای ارتقای منابع کشاورزی منعقد می شود. رایگان کردن.

قاضی از کلیه مشترکان خانگی، صنایع، ادارات و کشاورزان خراسان جنوبی خواست در مصرف برق و استفاده بهینه برای تحمل بار پیک تابستان صرفه جویی کنند تا دچار قطعی احتمالی برق نشویم.

انتهای پیام/۶۹۰۱۴/ب
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید