کافی: فوتبال باید جوان و تجربه را با هم تلفیق کند/ فدراسیون باید متحد باشد


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمدرضا کافی درباره ثبت نام خود برای عضویت در هیئت مدیره انجمن فوتبال گفت: امروز به عنوان عضویت در شورای فوتبال و به عنوان نایب رئیس دوم عزیزالله محمدی ثبت نام کردم.

وی درباره فضای انتخاباتی فدراسیون فوتبال گفت: فضای کنونی فوتبال کشور نیاز به شور و نشاطی دوباره دارد، تلفیق نسل جوان و سالمندان می تواند به فضای فعلی فوتبال ما کمک کند، به عنوان عضوی کوچک از این خانواده و نیروی جوان. ، من می خواهم وظیفه خود را انجام دهم.” و امیدوارم با ترکیب این دو مورد بتوانیم کار را جلو ببریم.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون وی با بیان اینکه خیلی ها انتظار داشتند فضای انتخاباتی فدراسیون پرشورتر باشد اما باز هم تعداد کمی ثبت نام کردند، گفت: این درست است اما احساس می کنم فضای رای گیری مجدد شور و نشاط را کم کرده است. اگر رای هیات مدیره از ابتدا تشکیل می شد، شور و نشاط بیشتری وجود داشت، اما باید تعداد محدودی صندلی ثبت می شد و این شور و نشاط را کم کرده است.

کافی درباره گفتگوی خود با اعضای جلسه گفت: جلسه فدراسیون فوتبال باید یکنواخت تر شود، قبل از آن فضایی پیرامون برخی اعضای هیات مدیره ایجاد شده بود و شاهد اتفاقاتی بودیم اما یکدستی و یکپارچگی. هیئت رئیسه و جلسه برای پیشرفت فوتبال کشور خوب است اگر متحدتر باشیم فضای خوبی برای دیدار فوتبال کشور فراهم می شود.

وی درباره ثبت نام عزیزالله محمدی که در ساعات اولیه بامداد شنبه انجام شد، گفت: ایشان همچنان مشغول انتخابات هستند و به خاطر روحیه جهادی ایشان است که صبح زود برای ثبت نام حضور پیدا کرده است. مطمئن شوید که برنامه های خود را در آینده نزدیک اعلام می کنیم.”

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید