You are currently viewing چگونه همه مکمل ها به نجات جان توله سگ من کمک کردند؟

چگونه همه مکمل ها به نجات جان توله سگ من کمک کردند؟


تگزاس من Redtick Coonhound-Labrador Snuggles را از پناهگاهی که توسط انجمن حیوانات Palm Valley در ادینبورگ اداره می شد ، پذیرفتم. هنگام گمراه شدن ، او فقط حدود 50 پوند وزن داشت و با مشکلات زیر روبرو شد:

1 آسیب های شدید و عفونت پاشنه قدامی راست. نوار مورب تقریباً روی کل پد پر شده بود. خیلی عمیق است
2 واکنش شدید ایمنی به ویروس می تواند باعث فروپاشی آن شود.
3 از دست دادن حس در ساعد راست او ؛ بنابراین ، هیچ نظافتی از آسیب وجود ندارد.
او اخراج شد (جراحی جزئی).
5 او به دلیل ویروس دچار کم خونی شده بود.
6 همانطور که گفته شد وزن او کم است.

در پناهگاه ، او اغلب به مدت سه هفته با آنتی بیوتیک ها و استروئیدها تزریق می شد که باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن می شد.

در خانه ، مکمل های غذایی زیر از Standard Process به او داده شد:
چربی ماهی امگا 3 (4 قرص در روز ، دوز تقسیم شده)
کنگاپلکس (دو بار در روز)
• ایمپلکس (دو بار در روز)
• پشتیبانی کل بدن سگ (از نظر وزن)
مجتمع کلروفیل (دو بار در روز)
• مجتمع MediHerb Boswellia (دو بار در روز)
MediHerb Turmeric Forte (دو بار در روز)

یک دامپزشک در سن آنتونیو یک زخم بسته را بست ، اما در هفت روز بدتر شد. دوباره باز شد و در عرض دو روز او مبتلا به بیماری جنگرن شد. Snuggles با آب درمانی درمان شد و بیش از یک ماه نزد دامپزشک نگهداری شد. بسیار از شما متشکرم، در عین حال ، او موافقت کرد که مکمل های Snuggles را که در زمان بستری شدن در بیمارستان به او می دادم ادامه دهد.

در زمان مرخص شدن از بیمارستان ، پایش تقریباً نیمی بهبود یافته بود و نیمی از زخم اولیه بهبود یافته بود. او آن را روی جعبه گذاشت و کفش هایش را پوشید تا زخم خشک شود و از آلودگی جلوگیری شود.

ما چهار بار در روز مکمل بوسولیا و مجتمع کلروفیل را به عنوان مکمل بیش از حد مصرف می کنیم ، در حالی که همان مقدار دیگر مکمل ها را حفظ می کنیم. زخم او تا یک چهارم زخم اولیه بهبود یافت ، اما از بین نرفت.

فرهنگ آسیب دیدگی علائم عفونت MRSA و عفونت شدید دیگر باکتریایی را نشان داد و او به دلیل ناتوانی در پوشاندن پاهای خود در بیمارستان بستری شد.

دو هفته آموزش فشرده آنتی بیوتیک برای MRSA و سایر بیماریهای عفونی. در همین حال ، او با مکمل ادامه داد.

او گربه اش را با هاکلبری در آغوش گرفت.

هنگامی که Snuggles به تدریج در مچ پای خود احساس کرد ، یک دامپزشک او را معاینه کرد و متوجه شد که او کاملا هوشیار نیست. او در این مدت وزن خود را افزایش داد (او یک روز جمعه روی جعبه بود).

شش هفته پس از آنتی بیوتیک ها ، سرانجام پای او بهبود یافت و اعصابش به طور کامل بازیابی شد.

چرا بهبود او اینقدر مهم است؟ از آنجا که حداقل دو هفته پس از شروع پناهگاه ، این سال مطرح شد که آیا تمام پای او قطع شده است و آیا از دست رفته است؟ آسیب های مکرر و خطر عفونت

با این حال ، مکمل ها یک واکنش التهابی را حفظ می کنند و همراه با دارویی که او تجویز می کند ، کار می کنند. تغذیه به جلوگیری از اسهال و سایر عوارض کمک می کند. این ترکیب درمان و تغذیه به مبارزه با عفونت ، بالا بردن پا و بازگرداندن عملکرد عصبی کمک می کند.

محصولات فرآیند استاندارد عملکرد بهتری نسبت به سایر دستگاه ها دارند. به نظر می رسد Snuggles حتی درک کرده است که آنها کمک می کنند. او همچنان اشک می ریخت و بلافاصله قرص های تلخ Boswellia و قرص های چسبناک را مصرف کرد و دارو را توزیع کرد. ما پودر Canine Whole Body Support را روی مکمل ها یا رژیم غذایی آن اسپری می کنیم.

به نظر می رسید می داند چه می خواهد. حدود شش هفته پس از بهبود کامل پا ، او شروع به مالیدن دستان خود به مجتمع بوسولیا و زردچوبه کرد ، اما در روز پنجم آنها را بیرون ریخت. این بدان معناست که او این دو مکمل را فقط دو تا سه روز در هفته مصرف می کند و بقیه همچنان از آنها لذت می برند. Snuggles به وضوح می داند که این مکمل ها او را بهتر می کند.

ویدیوی زیر را تماشا کنید. ویدیوی رایگان ما از بیلی ملایم را با مکمل هایی که فکر می کند بارگیری کنید.

تصویر از iStock / yacobchuk بارگذاری شده توسط Susan Peace

سوزان صلح

سوزان صلح دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه تغذیه و علوم است و به مدت 30 سال مشاور متخصص تغذیه و شیردهی بوده است. او عاشق حیوانات است و آنها را هفت سال پیش پرورش داده است.دیدگاهتان را بنویسید