You are currently viewing چگونه می توان یک اتصال دهنده دستور مورد علاقه برای استفاده تهیه کرد

چگونه می توان یک اتصال دهنده دستور مورد علاقه برای استفاده تهیه کرد


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را کامپایل کنید. این مرتب و مرتب است. در اینجا نحوه چیدن یکی از آنها برای استفاده در دستور غذا آمده استنمی تواند

برخی از افراد از دستور غذا در آشپزخانه برای مدیریت دستور العمل های خود و طبخ مستقیم از صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده می کنند.

سپس افرادی مانند من هستند که نمی توانند بدون افزودن سس سویا به نرم افزار لپ تاپ به نرم افزار لپ تاپ خود ، نان را با دست بکشید.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پخت و پز خسته شده بودم. اما دستور العمل های قدیمی در مدرسه من گیج کننده است. بنابراین تصمیم گرفتم آنچه که واقعاً باید انجام دهم ایجاد یک سیستم بهتر برای خودم باشد.

دو رشته ساده همه چیز را تغییر داد

ترکیب دستور العمل های من با اقلام مرتب و آسان برای استفاده ، در بازی آشپزخانه یک تغییر مطلق بوده است.

محبوب ترین دستور العمل های ما در اختیار من است. گام به گام بردارید. به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. صفحه کلید من دیگر حاوی سس سویا نیست. مثل سیستم شماست؟ اینجا چگونه باید این کار را انجام داد؟

پاداش: یک شام هفتگی + لیست خرید خود را همزمان برنامه ریزی کنید. کاربرگ برنامه ریزی رایگان وعده غذایی من را دریافت کنید

چگونه یک کتاب کاغذی بسازیم

  • دستورهای چاپ فعلی خود را مشاهده کنیدنمی تواند بی رحم باشید – و با خودتان صادق باشید. آیا در دل خود می دانید که هرگز دستور تهیه کیک نارگیلی چهار طبقه را که در مجله ای منتشر کرده اید ، نخواهید ساخت؟ او از عمه شما برای پیروی از دستور تهیه سالاد ماکارونی قدردانی می کند. اما آیا واقعاً آن را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستور العمل های خطی خیالی را در جاهای دیگر کنار بگذارید).
  • دستور العمل های آنلاین مورد علاقه خود را ایجاد کنید. بارها و بارها برای یک ترفند به همان وب سایت می روید؟ آن را بیرون بیاورید (من هنوز چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ شخصی من)
  • کتاب آشپزی مورد علاقه خود را بارگیری کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب دستور غذا را کاهش دهید؟ کتاب های مورد علاقه خود را کپی کرده و به شخص دیگری منتقل کنید.
  • دستورالعمل هایی را برای پوشیدن لباس های محافظ که به راحتی قابل استفاده هستند ، اضافه کنید. کت های پلاستیکی از پاره شدن و لکه دار شدن دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید پیراهن هایی با اندازه کامل از این قبیل برای چاپ دستور العمل ها این تفاوت است برای کارتهای آشپزی
  • به دسته هایی بپیوندید که برای خانواده شما معنی دار هستند. این “بدون گوشت” است ؛ این می تواند به معنی “ماهی” و “رشته فرنگی” باشد. یا می تواند “پیش غذا” باشد. ممکن است “سوپ” و “غذاهای اصلی” باشد. دسته “دستور العمل ها” را برای کسانی که می خواهید بسازید وارد کنید. برگه های پخت من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” است.
  • نخ را بگیرید. من یک کتاب کاغذی بزرگ 2 اینچی برای آشپزی دارم. یکی دیگر برای پخت وجود دارد.من از این قلاب ها استفاده می کنم)نمی تواند ممکن است به چیزهای بزرگتری نیاز داشته باشید. سایر گزینه ها: بسته های کوچکتر و باریک تر ، مانند بسته های جداگانه برای “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور پخت نودل”.
  • از تقسیم کننده هایی با برگه استفاده کنیدنمی تواند تقسیمات اندازه استاندارد بسیار باریک هستند. به راحتی نمی توانم برگه ها را ببینم. بالاخره پیداش کردم این بخشهای گسترده ترو آن را بهتر می کنند.

چگونه کتاب آشپزی خود را سازماندهی می کنید؟

هر از گاهی ویرایش کنید. هر از گاهی کتاب آشپزی خود را ورق بزنید و برخی از دستورهای غذایی بی فایده خود را بیرون بیاورید ، این کتاب مرتب و مرتب خواهد بود. یاد آوردن فقط دستورالعمل هایی را که واقعاً از آنها لذت می برید اضافه کنید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدنمی تواند وقتی موارد دلخواه جدیدی پیدا کردید ، آنها را با هم مخلوط کنید. قانون من: اگر من حداقل یک دستور غذا را دوبار انجام دهم و تصمیم بگیرم که یک نگهبان است ، من مکان (دلخواه) کتاب را به دست می آورم.

ساندویچ سرخ شدهدیدگاهتان را بنویسید