You are currently viewing چگونه می توان آکنه را به طور طبیعی از بین برد (و چرا با یک پماد واحد کار نمی کند) – اوه

چگونه می توان آکنه را به طور طبیعی از بین برد (و چرا با یک پماد واحد کار نمی کند) – اوهسرمازدگی درماتیت آتوپیک نامیده می شود. قرمز است ، با خشکی و بثورات خارش دار مکرر تشخیص داده می شود. درمان معمول سرمازدگی با پماد است. اما کهیر مشکل واقعی نیست. سرمازدگی نشانه بیرونی آشفتگی داخلی است. تنها راه برای درمان کامل علائم فرزند شما ، رفع علت اصلی مشکل است.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان سرمازدگی این است که از داخل به بیرون بروید.

رویکرد 2 محوره

یک رویکرد مناسب برای درمان سرمازدگی مستلزم پرداختن به دو جزء اصلی است.

خارج از: میکروبیوم پوست (باکتری ها و سایر عوامل بیماری زا که روی پوست زندگی می کنند) نقش مهمی در سرمازدگی دارد. پمادها ممکن است ابتدا به والدین کمک کنند تا علائم خود را آرام کنند ، اما آنها را به طور کامل درمان نمی کنند.

داخل هنگامی که زخم داخلی شروع به ترمیم می کند ، پماد واقعاً مثر است.

1 ابتدا اجازه دهید درب روکش شده را بپوشانیم

طیف گسترده ای از نکات برای استفاده از سرمازدگی می تواند بسیار جذاب باشد. هنگام جستجوی کرم ، سعی کنید فریب انتخاب ها را نخورید.

پمادهای دیگری که من دیده ام تسکین م effectiveثرتری نسبت به لانولین دارویی ندارند. لانولین خشک است. این یک توصیه برتر برای مادران شیرده با نوک سینه ترک خورده است و من این محصول را برای گل رز توصیه نمی کنم. این یک سد محافظتی ایجاد می کند و رطوبت را به پوست قفل می کند. هر مشتری که من از او حمایت می کردم ، او را یک کیک معجزه آسا می نامید. اگرچه هیچ درمان خارجی قابل درمان نیست ، لانولین می تواند یک پماد شگفت انگیز ارائه دهد که می تواند به فرزند شما در تسکین درد در طول درمان های خانگی کمک کند.

این فقط یک هشدار است. بسیار ضخیم است. تنگ و مومی. حواس شما به بافت ها نباشد. صبح، قبل از رفتن به تخت خواب به من توصیه شد دوش بگیرم و بعد از شنا غلیظ راه بروم.

مارک پیشنهادی من: لانولین

سایر محصولاتی که به مرطوب شدن پوست کمک می کنند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • عسل مانوکا

اینها همه به نفع خود گزینه های فوق العاده ای هستند. برخی از افراد متوجه می شوند که به تنهایی به خوبی کار می کنند ، اما بسیاری از مردم اغلب از برخی ترکیبات سود می برند.

اینها برای استفاده مستقیم روی پوست بعد از حمام و بعد از شنا برای مرطوب کردن پوست عالی هستند. حمام کردن اغلب باعث لایه برداری پوست می شود زیرا روغن های محافظ طبیعی را از روی پوست حذف می کند. برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی که می توانند پوست را خشک کنند ، توصیه می کنم قبل از شنا در آب کلر ، کرم لانولین را روی لوسیون بمالید.

این ترکیب ترکیبی باور نکردنی خود ماست

پسرم دچار سرمازدگی شد که باعث سرمازدگی شد و توانست مسائل داخلی و خارجی ما را ظرف دو ماه حل کند.

ما فقط با یک قاشق چای خوری روغن نارگیل ارگانیک که با یک قاشق چایخوری روغن اسطوخودوس مخلوط شده بود ، بلافاصله پس از حمام ، بسیار موفق بودیم. منتظر مقدار کمی روغن (5 تا 10 دقیقه) باشید و لانولین سطح دارو را روی پوست “ببندید”.

مارک هایی که پشتیبانی می کنم doTERRA اسطوخودوس و روغن نارگیل ارگانیک

پمادهایی که باید از آنها اجتناب کرد

هنگام درمان سرمازدگی ، لازم است از میکروبیوم پوست حمایت و تغذیه شود. با این حال ، یکی از مهمترین نگرانی های بیشتر پمادها این است که حتی آن پمادهایی که در سرمازدگی تخصص دارند حاوی باکتری های مفید هستند.

ژله نفت ، وازلین ، آکوافور (روغن معدنی یا پارافین نیز نامیده می شود)

  • این یک محصول بر پایه روغن است که حاوی ترکیباتی است که برای سلامتی نوزاد شما مضر است. حتی نگران کننده تر ، متلاشی شدن یخبندان است. همه افرادی که دچار سرمازدگی می شوند برعکس هستند.

کرم استروئید کرم هیدروکورتیزون

مراقبت های پوستی ایمن پیدا کنید

2 چگونه می توان آن را به صورت محلی درمان کرد؟

حقیقت این است که بسیاری از کرم های مختلف به شما کمک می کند تا ظاهر علائم خارجی را کاهش دهید. هیچ چیز به فرزند شما کمک نمی کند تا سرمازدگی را در خارج به طور کامل درمان کند.

دیدگاهتان را بنویسید