You are currently viewing چگونه می توانید خود را برای دوست داشتن خود آموزش دهید؟  – مربی کاهش وزن و مربی بوپر مربی

چگونه می توانید خود را برای دوست داشتن خود آموزش دهید؟ – مربی کاهش وزن و مربی بوپر مربیاز خود متنفر هستید و کافی نیستید. انتخاب ها می توانند به دلیل ناخودآگاه بودن در عشق ورزیدن تضعیف شوند. ممکن است از میزان صحبت شخصی خود در مورد استفاده از نور خورشید تا حد محدودی آگاه نباشید. یا ممکن است از محدودیت هایی که برای خود ایجاد می کنید کاملاً آگاه نباشید ، اما نمی دانید برای تغییر آن چه باید بکنید.

ده ها سال عادت به تحقیر خود رایج است. مانند ماهی در آب و پرندگان در هوا. ما از سم تفکر خود آگاه نیستیم.

امروز من کار خارق العاده ای انجام می دهم. من به یک زندگی جادویی فکر می کنم. مغز ما شگفت انگیز است. بدن ما مقدس است.

دولت این واقعیت که بسیاری از مردم در این کشور و در سراسر جهان رنج می برند ، چهره این جادو را تغییر داده است. امروز زودتر نگران بودم. ترس به خاطر این واقعیت که من غمگین بودم. وقتی به بدنم نگاه می کنم چه احساسی دارم؟ دقیقاً بپرسید کجاست. این مانند یک احساس عدم قطعیت بود که در قفسه سینه و بالای شکم من ریشه دوانده بود. حرکت می کند ؛ احساس بی تحرکی. چشمانم احساس فشار و اشک کرد.

هیچ کاری نمی توانم در مورد آتش سوزی امروز انجام دهم. یا فاجعه ای را که برادران و خواهران من در سراسر جهان با آن روبرو هستند ، متوقف کند. احساسات من – غم انگیز؟ شاید. داره میاد. قدم بعدی این است که من از خودم بپرسم. “چگونه می توانم خودم را با این احساس دوست داشته باشم؟” هنگامی که احساسات من در بدن من است ، امروز چه کاری می توانم انجام دهم؟ همه اینها مانند یک فنجان چای می نشیند.

به برنامه روزانه من نگاه کنید و روی کارهایی که می توانم انجام دهم تمرکز کنید. اینگونه است که شما خود را تربیت می کنید تا خود را دوست داشته باشید.

وقتی مردم می گویند باید خودت را دوست داشته باشی ، درک نحوه انجام این کار دشوار است. حتی اگر یکشنبه دلتان برایش تنگ شود ، محال است که از غلبه بر خود به رفتن به باشگاه ورزشی در روز دوشنبه برای دوست داشتن خود تغییر دهید. برای کاهش کالری روزانه خود از شکست ، از اراده یا بند انگشت سفید استفاده کنید. چگونه می توانید رژیم غذایی سالم و مغذی را شروع کنید؟ چه اقدامی می توانید انجام دهید تا تصمیم بگیرید چه عواملی باعث قاچاق انسان یا نژادپرستی یا گرمایش جهانی می شود؟

عشق به خود یکی از مهمترین مفاهیمی است که تا به حال آموخته و تمرین کرده ام. وقتی این ایده را به دست آوردید ، من معتقدم که تجربه زندگی شما تغییر خواهد کرد و به اهداف کاهش وزن و سلامتی خود دست خواهید یافت. برای زندگی در قدرت خود ؛ جهان برای تعامل با دنیایی که به هدایای شما احتیاج دارد ، گام برمی دارد. هر کاری را که می خواهید انجام دهید و به قولی که داده اید عمل کنید.

از اینکه خودکشی می کنیم تعجب نمی کنیم.

به افکار خود در مورد خود نگاه کنید و ببینید چقدر می توانید بی رحم باشید.

مدام از خود چه سوالاتی می پرسید؟

“چرا دیوانه ای؟”

“چرا این گرسنگی تمام نشده است؟”

“من نمی دانم چگونه سالم شوم.

“چرا من نمی توانم تغییری در جهان ایجاد کنم؟”

احساسات شما صورت شخصیت چگونه از پاهای خود متنفر هستید؟

آبریزش بینی دارم. معده من طبق معمول از سابقه خانوادگی ام متنفر بودم. من از خودم متنفرم که هیچ چیزی را احساس نمی کنم زیرا ضعف من را نشان می دهد. نقطه ضعف من این است که باید آن را برطرف کنم. اگر مجبور باشید طولانی زندگی کنید ، این باورها بی فایده است. دوستان خانواده ها خواهید دید که تعاملات ما با عزیزان ما چقدر سمی است.

رفتار من مبتنی بر عشق به خود سالم است. آنچه من قصد دارم به خود درمانی و بخشش تغییر دهم این است که به هر چیزی که برای موفقیت نیاز دارم دسترسی مستقیم ندارم.

چی؟ من هر آنچه را که نیاز دارم دارم. نمی دانم. چقدر دیوانه؟ اما این افکار و افکار خودم بود که باعث پرخوری و ایجاد مشکل شد. این آغاز تلاش برای رهایی از عادات بد است. من این مفهوم را نفهمیدم. اما می دانم که این درست است.

بیایید این بند را باز کنیم ….

اگر همه چیز را برای دوست داشتن خود دارید ، این بدان معناست که شما توانایی یادگیری غذاهای سالم را دارید. توانایی کاهش میل به خوردن غذاهای ناسالم ؛ زندگی شما چگونه خواهد بود؟

شما هر آنچه را که باید بپذیرید می دانید. این به معنی توانایی بخشیدن خود است. برای اینکه شما رو خوشحال کنم مسئولیت رسیدن به خواسته خود را بر عهده بگیرید. زندگی شما چگونه می تواند باشد؟

اگر همه چیز را برای حفاظت بدانید ، چگونه در جهان خود احساس شجاعت می کنید؟

راه دوست داشتن خود این است که به همه چیز اجازه دهید. آن را قطع نکنید ، آن را بردارید. خشونت علیه ما در افکار و اعمال ما طاقت فرسا است. ما اشتباه می کنیم که فکر می کنیم آنها باید تغییر کنند. ما معتقدیم که این آزار و اذیت برای موفقیت در تغییر ضروری است.

اینطور نیست! آنها به جای تلاش برای بازیابی ، در غم خود غرق شده و در نتیجه ، شکست بیشتری را تجربه می کنند.

· اجازه اشتباهات و موفقیت های بزرگ را بدهید.

· اجازه دهید که فوران و مراسم با فوران خشم انجام شود.

· لغزش زبان به کلمات محبت آمیزی که برای آرامش و تشویق شرمندگی استفاده می کنید اجازه دهید.

یاد بگیرید چه چیزی بخورید و چه چیزی نخورید.

· به عادت های جدید و روزهای موفق برای تمرین اجازه دهید.

· ترس را کنار بگذارید و احساس ارتباط با دیگران کنید.

· ترس را کنار بگذارید و احساس ارتباط با دیگران کنید.

یک تخت بزرگ ؛ یک میدان باز ؛ یک مکان عمیق ؛ یک استخر شفاف یا یک رودخانه متحرک بدهید. خود را یکی از بسیاری از افراد ببینید.

برای تغییر و رشد به فضا نیاز است. تغییر و پیشرفت نیاز به عشق دارد. تغییر و پیشرفت زمان می برد.

آیا فکر می کنید ترک رژیم غذایی خاص شما یک ضرر بی پایان خواهد بود؟ شما معتقدید که مرگ یک عزیز غم بی پایان را به همراه خواهد داشت. شما معتقدید که نخوردن احساسات شما باعث رنج بی پایان می شود. فکر می کنید هیچ قدرتی بر جهان ندارید.

همه چیز تغییر می کند. هر لحظه به پایان می رسد این یک مفهوم فلسفی نیست. ما می دانیم که این درست است. پیری به معنای تسلیم شدن یا بی ربط بودن نیست. هنوز می توانید بر موانع غلبه کنید. شما تواناتر از همیشه هستید.

این مکان زیبا و زیبا است که به شما احساس جهنم می دهد. غذاهای شیرین را به تنهایی مصرف نکنید. خود را سالم نگه دارید. استخوان های قوی؛ تعادل خوب ؛ روده سالم را از دست ندهید. مشکلات تغییر و رشد را از دست ندهید. به دلیل ناراحتی ناشی از سخت کوشی ، از خود دست نکشید.

خود را با شفقت نظم دهید. روی نکات منفی تمرکز کنید که استقامت شما را پایین می آورد و انرژی شما را جذب می کند. خود را در اندوه از دست ندهید. عشق بین خود و کسانی را که دوستشان دارید احساس کنید. به یاد هدیه آنها به چالش کشیدن ادامه بدون آنها ؛ درد و لذت بودن در کنار آنها زندگی شما را با معنا می کند. رشد قدرت شما ناراحت کننده است. رشد عضلات ؛ این به معنی مرگ و تولد دوباره بافت است.

اگر با این باور که می توانید 100٪ مواقع شاد باشید هیچ غلطی نمی کنید ، اعتماد به نفس خود را کنار بگذارید. اضطراب عصبانیت شادی شادی غمگینی ناامیدی برای تجربه نژاد انسانی خود ، از جمله شادی ، خود را رها نکنید.

من دیگر در جنگ غذا نمی جنگم. حالا باید با تمام نقاط ضعفم روبرو شوم. ممنون که زنده ای. احساس غم و اندوه سالهای زیادی به محض آمدن من از بین می رود. این یک مثال کامل از نحوه دوست داشتن خودم است. این احساس من را چاق می کند. نوشیدن بیش از حد الکل ؛ این منجر به تنهایی و علاقه به برنامه های تلویزیونی شد.

اکنون من در مکانی با عشق آشکار هستم. هر حرکتی احساسات همه شگفتی ها مجاز هستند. این همیشه آسان نیست. نفرت از خود آسان نیست.

شما خودتان را دوست دارید و بهترین کاندیدای شغلی هستید که با آن برخورد می کنید. از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود بخواهید دریابند که چقدر شما را دوست دارند. برادران و خواهران شما ، شما از شریک و دوستان خود دارای صلاحیت بیشتری هستید.

تبدیل شدن به یک دوست بی قید و شرط برای خود یک راه است. سفر این یک عادت است. کلید عشق این است که بدانید همه چیز را دارید تا بتوانید بهترین باشید.دیدگاهتان را بنویسید