You are currently viewing چگونه شکل های تغذیه آنلاین بیش از 60 درصد زمان راه اندازی مصرف کننده را کاهش می دهد

چگونه شکل های تغذیه آنلاین بیش از 60 درصد زمان راه اندازی مصرف کننده را کاهش می دهد


“HUB کل فرایند حمل و نقل بین مشتریان و ما را ساده می کند. با استفاده از فرم ها و ارزیابی های تغذیه ای آنلاین ، من در چند ثانیه از کل فرآیند غذا خوردن خود مراقبت می کنم. چند کلیک روی یک دکمه خیلی راحت تر نخواهد بود. ”

عکس جسیکا پکوش

جسیکا پکوش

 • متخصص تغذیه معتبر و مشاور تغذیه جامع و مجرب
 • این برنامه به زنان حرفه ای که از مشکلات روده ای از جمله بیماری سلیاک ، بیماری کرون و کولیت اولسراتیو رنج می برند ، می آموزد که چگونه می توانند سلامت خود را کنترل کرده و به زندگی دلخواه خود بازگردند.

“HUB کل فرایند تدارکات بین مشتریان و ما را ساده می کند. با استفاده از فرم ها و ارزیابی های تغذیه ای آنلاین ، من در چند ثانیه از کل فرآیند غذا خوردن خود مراقبت می کنم. چند کلیک روی یک دکمه خیلی راحت تر نخواهد بود. ”

مشکلات: فرآیند مصرف مشتری را برای حذف مسئولیت های مدیریت خودکار می کند

جسیکا پکوش ، متخصص تغذیه ، مصمم است که هنگام شروع تجارت آنلاین تغذیه ، فرآیند مصرف و مصرف بهتری را ایجاد کند. او به زودی متوجه شد که گفتن این امر آسان تر از انجام آن است. با پایان یافتن برنامه تغذیه وی ، او متوجه شد که نمی خواهد فرایندی را که در طول برنامه خود استفاده می کرد ، قطع کند.

او تازه شروع به استفاده از عادات خوردن کاغذ کرده بود. برای او و مشتریانش یک روز جمعه طول می کشد. تکثیر الگوها اغلب دشوار است.

«چاپ ؛ تعامل بین اسکن و پر کردن بسیار دشوارتر از نیاز است. زمان انتظار برای بازیابی فرم ها بیشتر از زمان لازم است. ”

اما تحول دیجیتالی آسان نیست.

او می گوید: “بیشتر اوقات ورودی دیجیتال به درستی ذخیره نمی شود.” شغل خود را از دست خواهید داد. من دریافتم که این یک تجربه ناامید کننده و ناامید کننده است نه تنها برای خودم بلکه برای مشتریانم. ”

او می خواهد تا آنجا که ممکن است فرایند مدیریت را برای خود و مشتریانش ساده کند.

او می گوید: “من به دلیل رویدادهای زیاد ، چرخ هایم را می چرخاندم.” من زمان زیادی را در مشاغل مدیریت گذراندم ، که مانع از انجام کارهای بیشتر شد. ”

راه حل: مرکز تغذیه جامع یک فروشگاه تک مرحله ای برای کل مراحل مشاوره ارائه می دهد


اما او در وقت خود صرفه جویی می کند و یک تجربه حرفه ای را برای مشتریان خود ایجاد می کند. بلافاصله پس از فارغ التحصیلی ، جسیکا با پلت فرم مشاوره آنلاین Holistic Nutrition Hub آشنا شد و تصور کرد که توصیه های او را دنبال خواهد کرد.

“سوالاتی از خودم و کاربر. من واقعاً یک ابزار ساده ، واضح و آسان برای استفاده برای جلوگیری از حدس و گمان می خواستم. ”

“HUB” توسط بیش از 1100 عضو استفاده می شود. بنابراین “HUB” چیست؟ Holistic Nutrition Hub یک پلت فرم دیجیتالی برای متخصصان تغذیه چند رشته ای است. این پلت فرم آنلاین ابزارهای اساسی پشت صحنه کسب و کار آنها را ارائه می دهد. انواع مختلفی از ارزیابی وجود دارد. این بستر باورنکردنی شامل فرم ها و ارزیابی های زیر است:

 • الگوهای مصرف مصرف کننده
 • قالب پرونده پزشکی
 • اطلاعیه توافقنامه
 • مجله رژیم غذایی و علائم
 • ارزیابی سیستم های بدن
 • ارزیابی بدن-ذهن-روح
 • غربالگری سوء تغذیه
 • پرسشنامه لوازم آشپزخانه
 • مکمل های غذایی
 • ماشین حساب BMR
 • برنامه ریز غذای هفتگی
 • ساز فرای
 • مولد رسید
 • شاهد جمع آوری

همه فرم ها و پرسشنامه ها شبیه تلفن همراه هستند ، در دستگاه های مختلف از جمله رایانه های لوحی و رومیزی موجود است.

“کل پلت فرم ساده است. کاربردش ساده است. قیمت ارزان است. و خدمات بسیار خوب است. ”

نتیجه: زمان شروع مشتری کمتر از 60 است


حذف اسناد ؛ پلتفرم Holistic Nutrition Hub علاوه بر کاهش مسئولیت های مدیریتی و افزایش بهره وری ، زمان حضور جسیکا را تا 60 درصد کاهش داده است.

او مسئول ایجاد محتوا برای بازاریابی خود است. او زمان خود را صرف میزبانی وبینارها و سایر فعالیت های سودآور مورد نیاز برای توسعه یک تجارت دیگر می کند.

“من همچنین توانستم از نوع” type “استفاده کنم:” block “،” srcClientIds “.[“2c468191-ded8-4fbc-bc78-774d6f7db5a3″]، “srcRootClientId”: “”} علامت تجاری من ؛ به راحتی می توانید آرم و آرم ایمیل ایجاد کنید. این مدل ها تخصص و نمایندگی کسب و کار من را ارائه می دهند.

مرکز تغذیه جامع کلمات سبک و قدرتمند معنای کاملاً جدیدی به خود می گیرند.

“این یک پلت فرم واقعاً کامل است که در آن می توانید تمام ابزارهای مورد نیاز برای آموزش خود را در یک مکان پیدا کنید. شما حرفه ای تر هستید دوست دارید پشت سر هم کنار هم باشید. من نمی توانم شادتر باشم. ”

آیا آماده هستید که یک حرفه حرفه ای کسب کنید و تغذیه خود را ساده کنید؟

همین حالا وارد شوید 15 روز آینده آزمایشات ایمن و آموزش تغذیه خود را به سطح بعدی برسانید.

سوالات؟

مستقیماً به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید