چهار نکته برای چربی سوزی بهتر: نکات تغذیه ای تلفنی


در اینجا چهار مرحله است که می توانید برای شروع روند آماده سازی برای میانجیگری انجام دهید

بهبود سلامت کلی همراه با چربی سوزی می تواند یک کار دلهره آور باشد. این مقاله چهار روش برای چربی سوزی سریعتر و کاهش وزن بهتر را به شما نشان می دهد.

آیا تا به حال گفته اید که برای خوردن بیشتر و ورزش بیشتر باید چربی بیشتری بسوزانید؟ این معادله را تراز انرژی می نامند. حتی اگر با ورزش شدید و رژیم غذایی کم کالری موفق شوید ، علم (بدون علم) این نظریه را کنار گذاشته است. طبق قوانین ترمودینامیک ، نمی توان انرژی ایجاد کرد. نمی توان آن را از بین برد. بنابراین ، هنگامی که انرژی بیش از حد وجود دارد ، این تغییرات در بافتهای بدن ذخیره می شود. هنگامی که کمبود دارید ، بدن شما از بافت ماهیچه ای یا چربی انرژی تولید می کند.

اما با وجود کالری کمی در بدن ، ساعت ها ورزش در باشگاه غیر واقعی است. من اصلا این کار را توصیه نمی کنم. پنج عامل بر متابولیسم بدن و توانایی چربی سوزی تأثیر می گذارد. هدف ما بهینه سازی هر یک از این اجزا برای حداکثر مصرف انرژی و چربی سوزی است. بیایید نگاهی به هر یک بیندازیم تا نحوه عملکرد متابولیک بدن را بهبود بخشیم.

میزان متابولیسم پایه (BMR) میزان انرژی مورد نیاز برای حفظ عملکرد اولیه انسان را نشان می دهد. این انتخاب بستگی به سن شما دارد ، مرد و زن بر قد و وزن تأثیر می گذارد. این به طور کلی کمترین انرژی مورد نیاز برای عملکردهای اساسی بدن است و مصرف کمتر از 1000 کالری در روز توصیه نمی شود. آیا می توانید BMR خود را افزایش دهید؟ قطعا. اما چگونه! این کار را می توان با انجام تمرینات با وزنه و تمرینات قدرتی انجام داد. با ساخت عضلات فعال ، متابولیسم در حالت استراحت شما بهبود می یابد. این ماهیچه ها تشنه انرژی هستند.

2. متابولیسم در حالت استراحت (RMR) بسیار شبیه به BMR شما است. پس از اندازه گیری BMR ، به حدود 10 درصد انرژی بیشتر نیاز خواهید داشت. این زمانی است که شما نیاز به استراحت و رفتن به رختخواب دارید. این عدد نشان دهنده میزان کالری مورد نیاز بدن شما در تمام طول روز است که در خانه می نشینید و هیچ کاری انجام نمی دهید.

تأثیر ارزش کالری غذا (TEF) به متابولیسم بر متابولیسم ما اشاره دارد. بدن ما برای هضم غذایی که می خوریم به انرژی نیاز دارد. میزان مصرف مواد مغذی تأثیر انرژی بر بدن ما را تعیین می کند. آیا می توانید TEF خود را افزایش دهید؟ آره. پروتئین برای هضم به انرژی بیشتری احتیاج دارد. بنابراین ، بیشترین تأثیر را بر متابولیسم شما دارد. بنابراین ، مرغ ، زمان آن فرا رسیده است که بدن شما انواع ماست و حبوبات را ذخیره کند.

ورزش (EA) انرژی مورد استفاده برای ورزش منظم است. این بسته به نحوه کار شما متفاوت خواهد بود. مثلا، برای کسی که بیشتر وقت خود را صرف می کند و نسبتاً کم تحرک است ، EA حدود 10 تا 15 درصد از مصرف انرژی روزانه آن فرد را تشکیل می دهد. اما خبر خوب چیست؟ هرچه فعالیت شما بیشتر باشد ، هزینه انرژی شما بیشتر می شود. برای اکثر تمرین کنندگان معمولی ، EA آنها 30 or یا بیشتر است. توصیه می شود تمرینات با شدت کم را ترکیب کنید.

5 قبل از پایان کار ، اجازه دهید برنامه روزانه و برنامه شما را پیش بینی کنیم. بین ساعت 8 صبح تا 9 صبح سر کار حاضر شوید و پشت میز خود بنشینید. تا ظهر و ناهار ؛ حدود 30 دقیقه طول می کشد. بعد از ناهار به میز خود برگردید و 4-5 ساعت دیگر به این شکل بمانید. بلافاصله بعد از کار به باشگاه بروید و یک ساعت ورزش کنید. آیا با این برنامه آشنایی ندارید؟ این امر بر گرماژنز فعالیت های غیرورزشکاری حتی در هنگام ورزش تأثیر می گذارد. (NEAT) مثالها شامل بالا و پایین رفتن از پله ها و پیاده روی تا محل کار است. به طور کلی ، این یکی از پنج عامل مهم تأثیرگذار بر فرآیندهای بیولوژیکی است. سهم کوچکی از مصرف روزانه انرژی را محاسبه می کند. اما همچنین یک شاخص مهم برای افزایش یا کاهش چربی است. به جای ارسال ایمیل ، بهتر است با همکاران خود ملاقات کنید. ماشین خود را دورتر نگه دارید.

در نهایت ، چهار مرحله مهم وجود دارد که می توانید برای بهبود متابولیسم و ​​سوزاندن چربی ها انجام دهید.

1. ورزش کنید و وزن کم کنید

2. مصرف پروتئین خود را افزایش دهید

3. میزان فعالیت بدنی را افزایش دهید

4- حرکت بهبود یافته است

مترجم: معصومه کریم نجات

منبع: عضله و عملکرد

دیدگاهتان را بنویسید